Şimdi Ara

FLO PARA İADESİ YAPMIYOR. UZAK DURUN !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
37.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Flonun internet sitesinden 1 ay önce alışveriş yaptım yanlış ürün gönderdikleri için Cevahir flo mağazasından ürünleri iade ettim ancak 20 iş günü olmasına rağmen para iadesi yapmadılar.Sitesinde Müşterilerimiz ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterilerimizin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda, ürün iade şartlarına uygun olduğu ve eksiksiz şekilde teslim alındığında, iade edilen ürün Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. 'ye ulaştığı andan itibaren Yirmi (20) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. yazmasına rağmen para iadesini alamadım.Müşteri hizmetleri kayıt oluşturuyor ama dönüş yapan yok.En küçük firma bile bir hafta içinde iadeyi gerçekleştiriyor.Siz siz olun flonun internet sitesinden alışveriş yapmayın.365 gün iade değişim falan hepsi yalan.Pazartesi Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağım.Para iadede sıkıntı yaşayan arkadaşlar varsa hangi yolu izlediklerini söylerlerse ona göre hareket edelim.

• Bende internetten almistim sonra begenmemistim boyasi falan cok cakma duruyordu dagilmisti falan neyse
    Magazadan iade ettim, 1 2hafta sonra para kredi kartina yatti. İade faturan var degilmi? Kaybetmediysen sorun cikmaz umarim.
  • Paranız iade edildi mi? Ben de internet üzerinden aldım ancak daha kargo yapılmadan iptal etmek istiyorum.Kargo gelecek öyle iade edeceksiniz deniyor.
  • bogacert kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 4 Mayıs 2020; 22:12:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huhuq

kargoyu teslim almadan geri iade gitsin diye kargocuya söyleyin.

Bakalım öyle yapacağım ama paramı çabuk iade ederler mi acaba?
  • Aynen bende ayakkabı aldım gelen ürünü denemeden geri yolladım şekli çol kötüydü. 20 gün olacak az kaldı,hala iade edilmedi param.uzak durmanızı tavsiye ederim. İşin ilginci arıyorum adam ezbere ilgisiz cevaplar veriyor. E mail attım dönüş yok.düşünün...
  • bogacert kullanıcısına yanıt
    Evet iade edildi
  • Ben de FLO'dan ayakkabı aldım. Kargolanması 1 ayı buldu sonra ayakkabının şeklini beğenmediğim için mağazaya teslim ettim. Mağazaya teslim edeli şu an 40 gün oldu ve ne yaptıysam da bir türlü para iadesi hala yapmadılar. Şu an ne şikayet var sitesinde ne de kendi yardım panellerinde hiç bir şekilde beni dikkate almıyorlar. FLO'dan UZAK DURUN!! Hele ki benim gibi öğrenci ve paraya ihtiyacınız varsa, FLO'dan alışveriş yaparak paranızı çöpe atmayın. Çok sorumsuz ve amatör bir firma. İnternet üzerinden satış konusunda hayatımda gördüğüm en başarısız firma dersem yanlış olmayacaktır. Müşteri hizmetleri çok vasat. İlgi sıfır! Parasını seven buradan ayakkabı almaz. Ben çok pişmanım ve 80 liram çöpe gitti ayrıca bütün kışı ayakkabısız geçirdim. Bir kez daha Türk firmalarına neden güvenmemem gerektiğini anlamış bulunmaktayım.
  • bu ne arsız bir şirkettir. utanmazlıkta yurtiçi kargoyu geçtiler bile.
  • 3 adet iade işlemi yaptım, herhangi bir sıkıntı olmadan iade ettiler. Hatalı bir durum olmuş olabilir, müşteri hizmetleriyle ve şubeyle görüşmenizi tavsiye ederim.
  • Flodan ürün alıp iade etmiş biri olarak kesinlikle ürün alınmasını tavsiye etmiyorum, tam rezillikti. anlatsam 1 sayfa sürer. aynı ürünleri n11 yada hepsiburadada, gittigidiyorda da oluyor onlardan alın daha iyi.
  • iadeyi bırak, ben değişim yapacaktım, kasadaki kendini çok uyanık zanneden kızlar ürünü değiştirmemek için bin takla attılar. neymiş sistem kapalıymış, yanımdaki müşteriye ürün satarken sistem açık ama. yok sistem kapalı, yok şefin onayı gerek. işin gücün yoksa bu kendini uyanık zanneden kasiyerlerle kelime oyunu oyna dur
  • FLO'nun internet sitesinden almış olduğum ayakkabıyı Mersin Kipa Şubeye zorla da olsa iade ettim.

Çalışanlar çok bilgisiz ya da bu iade işini yapmak istemiyorlar. İşi sürekli yokuşa sürüyorlar.

Kredi kartımdan tek çekim yapmıştım, görevli bir iki gün sonra kredi kartınıza iadeniz gerçekleşir dedi. (ben pek inanmadım ama)

Bu iade süresi ne kadar arkadaşlar. Bazıları 20 gün falan diyor.

Yardımcı olabilir misiniz.

Para iadesi gecikir ise nerelere müracaat edeyim.
  • Ben kullanışmamış ürünü 2.5 ay sonra iade ettim ve ürün bedelini hemen iade ettiler. Biraz bekle istersen. Olmazsa twitter dan ilet
  • aynen bende 1 gün içinde aldım iade yattı hemen
  • Benim iadem yattı. Yani iade ettikten sonra 1,5 ay gibi bir süre sonunda iadem hesabıma yattı... merak eden arkadaşlar varsa söyleyeyim

A101'den aldığım 20 liralık ayakkabıyı kullanıyorum şu an
  • FLO'ya iki kere iade yaptım biri 20 küsür gün diğeri de 15 küsür günde iade oldu zaten iadeyi yaparken de söylüyorlar uzun süreceğini. Bilerek almak lazım.
  • Bu konu sanirim musterinin kotu tecrubeye yaklasimini cok iyi gostermekte. Sorun yasayan arkadas belirtilen surenin hemen sonunda burada konu acip sikayetini belirtmesine ragmen, cozum olayini gunlerce sonra, soruldugu icin aktarmis. sonucta ortada kalan sey cozulmemis kotu bir tecrube. olumlu hisler paylasilmaz, ancak olumsuzlar konusunda insanlar rahatlamak, cozum bulmak icin cok daha paylasimci olurlar. bu noktada XXX den alisveris yapmayin, yyy bitmistir, zzz den uzak durun seklinde yapilan beyanlarin hicbirisine tekil olarak itibar etmiyorum artik.
  • Bana da sms geldi bugün. İade işlemi tamamlanmıştır. Bankanızla görüşün diye. Ama henüz hesaba yansımamış. Bakalım nasıl işleyecek süreç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark28

quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

Bana da sms geldi bugün. İade işlemi tamamlanmıştır. Bankanızla görüşün diye. Ama henüz hesaba yansımamış. Bakalım nasıl işleyecek süreç.

Aynı mesaj bana da dün geldi fakat benim de banka hesabıma yatmamış

Gerçekten çok ilginç bir mağaza. Belki de bu mesajdan sonra 5 iş gününde para yatıyordur. Ben iade işlemi yaparken kasadaki çocuk 5 iş günü dedi. Gerçi ne kadar iyi biliyor o da ayrı mesele. Bu konuda tecrübesi olan var mı acaba. Mesaj geldikten sonra para ne kadar zamanda yatıyor acaba?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.