Şimdi Ara

YEMEKTE GEÇERLİ HEDİYE KUPONLARI - HEPSİBURADA -TCHIBO (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
99
Favori
230.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Firma #Hepsiburada #Tchibo Yiyecek #Yemek
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba,

PM atamadım size. Morhipo 150/50 çeki kullanmadı iseniz beklediğim bir ürün vardı stoğa girmiş verebilirseniz sevinirim. Avantajix hesabınız üzerinden alacağım.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Odyseuss -- 27 Ağustos 2014; 8:56:02 >
  • N11 icin ne yapmak gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataman55

N11 icin ne yapmak gerekiyor

pm gönderdim.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• avantajixine 50/20 kullanayım ücretsiz uyarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunakca

n11 avantajix 1 aralık'a kadar yok :)

eyvallah düzeltelim o zaman ilanı :)

• N11 De çek var mi

• MODAGRAM 150/30 İNDİRİM KODU 3 TL...
    KOD PARA TRANSFERİNDEN ÖNCE GÖNDERİLİR.
  • MODAGRAM 150/30 İNDİRİM KODU 3 TL
    PARA TRANSFERİNDEN ÖNCE KOD GÖNDERİLİR.
  • N11 de 33 TL indirim sağlayan çek : 8 TL ( 200 TL ve üzeri alışverişlerde )

Referans numaranızıwww.n11.com, m.n11.com veya n11.com'un iOS ve Android uygulamalarından n11.com hesaplarına tanımlatarak kullanabilirsiniz.

· Altın&Gümüş, Elektronik, Süpermarket, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme , Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

· Referans kodunuzu siteden tanımlamak için, "Ödeme Onayı" sayfasındaki "Kod Girişi" alanına veya Hesabım > Kuponlarım sayfasındaki "Yeni Kupon Gir" kutusuna yazıp eklemeniz gerekmektedir. Mobil uygulamadan ve m.n11.com'dan tanımlamak için ise Avantajlarım > Puan/Kupon Ekle alanına yazılmalıdır.

· Kampanyadan yararlanabilmeniz için n11.com’a üye olmanız gerekmektedir.
    · Bu kampanya, banka kampanyaları dışında farklı kampanyalarla birleştirilemez.

· Kampanya referans numarası tek kullanımlıktır ve aynı üye kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin farklı üyeliklerle kampanyadan faydalanmaya çalışmasının tespiti halinde sipariş iptal edilecek ve üyelik iptali gerçekleştirilecektir.

· Kuponların iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:

· Alıcı
    · İptal/İade
    · Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon hesabına tekrar yüklenir.
    Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.

· Satıcı
    · İptal
    · Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
  • 100 TL VE ÜZERİ HIZLIAL İNDİRİMİ ALINACAKTIR.

İŞ BANKASI MAXİPUANLARI ONLİNE HANGİ SİTELERDE KULLANABİLİYORUZ.
  • n11 750/75 hesap alabilir miyim.tşkr
  • En güncel ve güvenilir indirim kuponları için tıkla:http://indirimmkuponu.com Sitede hemen her güncel Türk markalarına ait indirim kuponları ve indirim fırsatlarını bulabilir ve online alışverişlerinde kullanarak cazip indirimler elde edebilirisin.Hadi Hemen TIKLA!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dommaden -- 9 Ocak 2015; 9:54:05 >
  • morhipo kaldıysa iletişime geçermisin
  • pm
  • Modagram 100 e 30 guncel mi hocam?

• Modagram var mı acaba 50 ye 20 indirim yapan.

• kardeş migrosu alacağım ama nasıl para göndereceğimi bilemiyorum, enpara, paypal yok bende 05547232210
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekkayseri

kardeş migrosu alacağım ama nasıl para göndereceğimi bilemiyorum, enpara, paypal yok bende 05547232210

banka hesabınız varsa benim epnara hesabıma havale veya eft yapabilirseniz alışveriş yapabiliriz.

• pm attım
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.