Şimdi Ara

FLO Etiketin Yarısı + Çekler Geçerli! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
6
Favori
2.408
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala bazıları kod nasıl alınır demiş. Okuyun adam en başta anlatmış. Bu kadar da olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod artık alınamıyor. Önceden üye olanlara verilen eski çekler ancak hala kullanılabiliyor. Var olanlar verirse kullanırız ancak
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

FLO ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim. Cidden satılmayacak fiyata ayakkabıları satıyor, kuponlar halen aktif. Bu işten kar etmeleri imkansız, umarım batıp gitmez bu sistem açıkları yüzünden..
    çin malı zaten hepsi, 2-3 dolara mal ediyorlar

https://www.alibaba.com/product-detail/only-2-3-dollar-8903-new_60680185509.html

merak etme, kapitalizme hiçbir şey olmaz

• merhaba, hanıma doğum günü ve kıza yaz için bişeyler alacağım, elinde 150/50 veya 125/30 olan varsa atabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maras45 -- 21 Haziran 2018; 17:50:32 >
  • Geçen sefer verilen 150'e 50 TL kodu girdim geçerli oldu arkadaşlar sizde deneyebilirsiniz.
  • Sakın almayın. Göndermezler ve para iadesini kimbilir ne zaman yaparlar.

• Benim sepetim de 175 TL kupon uygun verebilirsiniz çok çok sevinirim

• 30/125 FLO kodları: 1SCFG0 - II2CZM - ZQ10E3 - PVNGV4 - AYKCQU - DV8T8V - 6QWYKE - YGW3PF - G9X7RP
    Devamı burada:https://www.kamilkoc.com.tr/kamil-koc-flo-kampanyasi
    Her üye 10 adede kadar kod alabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: benliharun

30/125 FLO kodları: 1SCFG0 - II2CZM - ZQ10E3 - PVNGV4 - AYKCQU - DV8T8V - 6QWYKE - YGW3PF - G9X7RP
    II2CZM ben kullandım Allah razı olsun

• Saolasın benliharun bende kullandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 21 Haziran 2018; 18:53:15 >
  • 150/50 fazla kod varsa ben de alabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150/50 çek kullandığım siparişim önce onaylandı maili geldi, az önce de ödeme alınamadığı için başarısız olmuştur diye mail geldi.

Aynı durumu yaşayan oldumu.Oysaki ilk mailde kart ve numara, taksit sayısı vs bilgiler yer alıyordu.

• 150/50 lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: benliharun

30/125 FLO kodları: 1SCFG0 - II2CZM - ZQ10E3 - PVNGV4 - AYKCQU - DV8T8V - 6QWYKE - YGW3PF - G9X7RP
    Teşekkürler
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Orası doğrudur. Deri ürünler vs. var 60'a kuponla filan alsan 50 ye deri ayakkaı almış oluyorsun. Lumberjack, Dockers by Gerli, Polaris, Kinetix, Butigo, Mavi vb. gibi markalar hep FLO üretimiymiş ben şaşırdım doğrusu. Üretim TR de diye biliyordum ben çin vs. yazmıyordu ayakkabılarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 21 Haziran 2018; 20:12:27 >
  • sevgili arkadaşlar, harley de 41, convers de 41 , adidas ta 41.5, ve diğer tüm dockers lumberjack ve diğer her türlü ayakkabı bot da 41 giyen nike spor ayakkabı da hangi numarayı almalıdır acaba ? hiç nike giymedim.
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    nike ta ayakkabının modeline göre bedenler farklılık gösterebiliyor. ancak adidasla numaraları hemen hemen aynıdır. adidasa göre yarım numara daha büyük sipariş verebilirsiniz.
    bu arada 125 e 30 çekten haberim olsaydı daha önce iyi olacaktı. tam 125tl lik sipariş verdim. 100e 20 lik kupon kullanmıştım. 10tl zarardayım...
  • benliharun B kullanıcısına yanıt
    Kodların tamamı kullanılmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi kaç ay önce bu site sayesinde bi gaza geldim. Flodan uygun fiyatlı bi sürü marka ayakkabı aldım. Gördüm ki orta seviye fiyatları olan marka ayakkabıları çöp.

Bundan sonra denemeden ayakkabı almam.

• 125/30 kamilkoc`tan alinabiliyor, eski yol kart, simdinin bumerang uyeleri alabilir, uyelik ucretsiz, insanlardan bosuna kod istemeyin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.