Şimdi Ara

Flo.com da bir alana bir bedava kışlık botlar.ihityaci olan degerlendirsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
4.020
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mylove1903

http://www.flo.com.tr/Dockers-A3315268-Kahverengi-Erkek-Deri-Bot.html. su bit mağazada 105 TL mi? Şimdi gidip bakicam valla bak..

alsammı güzelmiş nerdesin hocam sen ortak alalım 2 taneyi napcam :)
  • floda 50 tl yede bot var 250 tl yede ne aldığınıza bağlı .ayağımda 63 e aldığım polaris var taş gibi çok memnunum daha 10 gün olmadı alalı.

dandik markaları alırsanız orası buırası ayrılır. dockersın botları felan çok güzel.

2 tane alsam birini iade edebilirmiyim ki mağazalara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INTRUDERTR -- 11 Şubat 2016; 16:24:08 >
  • Seçili ürün dediği an benim çöptür
  • 100 tl üzerinde geçerli indirim kodu : CKAH09
  • mylove1903 M kullanıcısına yanıt
    ben internetten aldim zaten.buradan alacak alacak arkadaşlar olursa sana yardımcı olsun.ama mağazada 105 TL falan değil bu bit hikâye bin kere gittim flo mağazasına ya kalmıyor yada fiyatlar yüksek zaten bu botu 105 TL ye verseler calsisanlari alır sana pek kalmaz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80 TL lik bot 130 TL. Sonra 1 alana 1 bedava. Yeak yea  Flo.com da bir alana bir bedava kışlık botlar.ihityaci olan degerlendirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hugo__mboy -- 11 Şubat 2016; 17:01:51 >
  • sabah sepet yaptım. 4 tane ürün 79,9 tuttu. onayladım. bi baktım 160 lira çekmişler. aldığım ürünlerin fiyatları hep iki katı olmuş aradım iptal edin dedim. bakalım ne zaman iade edecekler çekilen tutarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

bunlardan 3 yıl önce bir klasik ayakkabı aldım ofiste giymeye, ofiste gün boyu giydim akşama iki ayakkabının topuklarından ayrıldığını gördüm, götürdüm verdim 2-3 hafta sonra KULLANICI HATASI dedi bu haysiyetsizler. Tüketici Hakem Heyetine verdim paramı aldım, kol gibi de idari para cezası girdi bunlara. kuruş vermem bu ahlaksız firmaya.

Flonun çalışma yöntemi bu galiba bizim de başımıza geldi aynı durum ama helal siz peşine düşmüşsünüz biz düşmedik elimizde patladı ayakkabı Flonun yanından geçmeyin bence

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Garanmond ayakkabısı değil ama çantasını kullaniyorum. Açıkçası çok memnunum.. Açılma sökülme eskime olmadı.

• Gençlik kimseye zorla birşey satilmıyor işinize gelirse alırsınız.bir paylaşım yaptık karalyor herkes ihtiyacı olan gitsin mağazadan bakıp görüp alsın.mağazada daha ucuzmus yok bilmemne kardeşim ben 1 senedir gidip araştırıp bakıyorum mağazaya.boş yapmayın artık.marka urun alin alacaksanizda.tiri biri markaları almayın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

quote:

bunlardan 3 yıl önce bir klasik ayakkabı aldım ofiste giymeye, ofiste gün boyu giydim akşama iki ayakkabının topuklarından ayrıldığını gördüm, götürdüm verdim 2-3 hafta sonra KULLANICI HATASI dedi bu haysiyetsizler. Tüketici Hakem Heyetine verdim paramı aldım, kol gibi de idari para cezası girdi bunlara. kuruş vermem bu ahlaksız firmaya.

İdari para cezası?

Thh kararlarında artık cezamı kesiliyor

Böyle bitşey varsa çok iyi

THH kararları sonrası eğer satıcı haksız ise idari para cezası kesiliyordu zaten. Hele ki Tüketici Mahkemesine konu olursa o zaman avukatlık ve dava ücretleri de giriyor satıcıya.

Biliyorum kardeşim ömrüm bu firmalar yüzünden asliye hukuk mahkemelerinde ve thh lerde geçti ama son zamanlarda o işlere bile bakamıyorum

Size verilen kararda firmaya kesilen ceza miktarı yazıyormu?

Yok kendiminkini hatırlamıyorum ama işyeri ile alakalı olarak gördüklerimde vardı idari para cezaları.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/11/20131128-1.htm

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/12/20141227-22.htm

Ayıplı malın tespiti (74.madde) konusunda idari para cezası uygulanır diye bişey yok yada brn şu an göremedim.iyice bi okumak lazım şu an tam bakamıyorum

• kampanyadan yararlandım ve işime çok yaradı. haber veren arkadaşa teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Sadece flo değil ki isterseniz milyarlık ayakabı alın hangi firma olursa olsun buna kullanıcı hatası diyecektir. Afedersiniz firmaların terbiyesizliği ve ticaret ahlaksızlığıdır bu. Hem flo bir çok marka satan bir tekno market gibi düşünün. Vatandan samsung tv aldınız arıza çıktı servis tamir etmedi vatan mı suçlu samsung mu ? Buna benziyor olay.

Adidastan ayakabı aldım tabanda açılma olmuştu kullanıcı hatası dediler, yine adidastan ayakabı aldım topukları çok fena vurdu iade edeceğim dedim daha 1 hafta geçmedi, hayır iade alamayız dediler garantiye girmezmiş topuk vurması, halbuki topukta parça var hatalı ürün, Nike ayakabı aldım yine kendi mağazasından 1 sene içinde taban ayrıldı kullanıcı hatası dediler, Greyderden taş gibi bot aldık topukta vurma oldu, aşırı sertti topuğu geri verelim dedik almadılar, yumuşatırız biz bunu dediler ama bir gram işlem dahi yapmamışlar 1 hafta bekletip geri verdiler ayakkabıyı bana.

Bu yaşananların hepsi denetimsizlik, ticaret ahlaksızlığı, malı satana kadar tüketiciye yağ çekiyorlar sattıktan sonra umurlarında değil. Bütün markalar firmalar alayı aynı. Şu ana kadar sorunsuzca ürün iadebildiğim tek iki marka var A101 ve BİM . Bu küçümsenen iki mağazada 1 hafta içinde hangi ürünü alırsanız alın iade etme seçeneğiniz var, sorgusuz sualsiz de geri alıyorlar tabi ürünü kırıp dökmediyseniz gerçekten kullanıcı hatası olarak zarar vermediyseniz.

Ben bu ülkede firmaların müşterileri aptal yerine koymasından gerçekten bıktım artık.

Senin topukda neymiş ya 3 ayakkabı hepside topuk vurması :)taraklı olunca oluyor bazen

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

garabond mudur nedir nasıl bişi hiç giyen oldu mu acaba

Kullanıyorum. Gerçek deri. Kaliteli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

quote:

Flonun çalışma yöntemi bu galiba bizim de başımıza geldi aynı durum ama helal siz peşine düşmüşsünüz biz düşmedik elimizde patladı ayakkabı Flonun yanından geçmeyin bence

10 yaşındaki oğlumun ayakkabıların üst derisi yırtıldı ilk defa böyle bir şey gördüm Brandıum Mağazası'na gittim. Kasada Müdür benim diye birine derdimi anlattım 21 gün inceleyeceğiz diyor.Ayakkabıya 60 TL verdim çocuk karda okula nasıl gidecek ? ayakkabının durumu belli dedim başkası geldi Müdür benim dedi.Hanginiz müdür? diye sorunca son gelen agresif davranışlarda senin buraya geliş amacın belli müşterilere PROPOGANDA yapmaya geldin vs. şok oldum . Müşterilerden bu kadar çekinen firma iade işlemlerine gizli saklı bir bölüm açsın

• Tipi güzel birkaç deri bot var. Denizli den ortak almayı düşünen varsa alabiliriz.

Lumberjack markasının ürünlerini deneyen var mı ? F/P oranı nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tdelikan20

Tipi güzel birkaç deri bot var. Denizli den ortak almayı düşünen varsa alabiliriz.

Lumberjack markasının ürünlerini deneyen var mı ? F/P oranı nasıldır ?

Merhaba.

http://www.flo.com.tr/Lumberjack-A3320382-Koyu-Kahve-Erkek-Deri-Bot.html

Geçen haftalarda 160 liraya satın aldım, çok rahat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack1

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Sadece flo değil ki isterseniz milyarlık ayakabı alın hangi firma olursa olsun buna kullanıcı hatası diyecektir. Afedersiniz firmaların terbiyesizliği ve ticaret ahlaksızlığıdır bu. Hem flo bir çok marka satan bir tekno market gibi düşünün. Vatandan samsung tv aldınız arıza çıktı servis tamir etmedi vatan mı suçlu samsung mu ? Buna benziyor olay.

Adidastan ayakabı aldım tabanda açılma olmuştu kullanıcı hatası dediler, yine adidastan ayakabı aldım topukları çok fena vurdu iade edeceğim dedim daha 1 hafta geçmedi, hayır iade alamayız dediler garantiye girmezmiş topuk vurması, halbuki topukta parça var hatalı ürün, Nike ayakabı aldım yine kendi mağazasından 1 sene içinde taban ayrıldı kullanıcı hatası dediler, Greyderden taş gibi bot aldık topukta vurma oldu, aşırı sertti topuğu geri verelim dedik almadılar, yumuşatırız biz bunu dediler ama bir gram işlem dahi yapmamışlar 1 hafta bekletip geri verdiler ayakkabıyı bana.

Bu yaşananların hepsi denetimsizlik, ticaret ahlaksızlığı, malı satana kadar tüketiciye yağ çekiyorlar sattıktan sonra umurlarında değil. Bütün markalar firmalar alayı aynı. Şu ana kadar sorunsuzca ürün iadebildiğim tek iki marka var A101 ve BİM . Bu küçümsenen iki mağazada 1 hafta içinde hangi ürünü alırsanız alın iade etme seçeneğiniz var, sorgusuz sualsiz de geri alıyorlar tabi ürünü kırıp dökmediyseniz gerçekten kullanıcı hatası olarak zarar vermediyseniz.

Ben bu ülkede firmaların müşterileri aptal yerine koymasından gerçekten bıktım artık.

Senin topukda neymiş ya 3 ayakkabı hepside topuk vurması :)taraklı olunca oluyor bazen

Greyder kardeşimin yav, olayın heyecanına kaptırınca yazarken ayrıntıya girmedim

Şimdiki nike koşu ayakabbısının da filesi yırtıldı sağ tarafın. Elbette kullanıcı hatası, küçük serçe parmağımızı kesmemiz gerekiyor Yeni versiyonlarında iç astar yapmışlar şimdi. Ben de ince keçe aldım yerleştirdim:) yırtık büyümesin diye böyle bir çözüm buldum.

• Flo'nun internet mağazasından iki tane Dockers ayakkabı almıştım. Biri spor ayakkabı, diğeri de sandalet. Spor ayakkabı 1-2 ay içinde bez kısımlardan yırtıldı, mağazaya verdim, incelemeye gitti. İade çeki verdiler. Sandalet'in tabanı açıldı, onu da aldılar, iade çeki verdiler. Sezon sonunda aldığım ve hiç giymediğim kışlık Dockers ayakkabıyı iade ettim. Flo'dan alışveriş yaparım ama Dockers almam.
  • Rica ederim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.