Şimdi Ara

Flo.com da bir alana bir bedava kışlık botlar.ihityaci olan degerlendirsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
4.020
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence bitmeden alın.ihtiyacı olan varsa eger

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben geçen ay aynı kampayadan aldım, birisi arızalı çıktı ( dil kısmı katlanıyordu) Hemen kapatıp yolladım, 2 hafta sonra cevap ve ayakkabı geldi; KULLANICI HATASI!

Giymediğim ayakkabıya kullanıcı hatası yaptılar. Bunun gibi bi ton şikayet var googledan bakın. Alırken bu durumu göz önünde bulundurun
  • mylove1903 M kullanıcısına yanıt
    konuyu açan flo çalışanı galiba.
    internette 199tl olan botlar mağazada 99tl. boşuna 2şer 2şer almayın derim.
  • Arkadaşım flo çalışanı falan degilim.farkindaysan ihtiyacı olan varsa dedim!ihtiyacın yoksa alma o zaman.diğer arkadas için birşey soyleyeyecegi dogru flodan bir urun aldım ama 2012 urunuydu hafif yıpranmışlik vardı üzümün copune bakamadim giyiyorum.seninki şanssızlık olmuş güvenmeyen almasin.

• ihtiyacı olan alsın tabiki. ben aldım merak etme yarı fiyatına 1 adet ama neden 2 tane almak zorunda kalınsın ki. flo mağazasında aynı ürün 1/2 fiyatına dedim. kasmaya gerek yok
  • sabah mailimde görünce girdim. çocuğa daha önce bot beğenmiştim 129 tl. attım sepete, dockers marka bot seçtim kendime 130 tl attım sepete ödeme sayfasına gittim 130 tl sepet çıktı yani kampanya güzel dedim. ödeme sayfasında da sorun yoktu. son olarak hatuna bir danışayım renk teyidi alayım dedim o arada dockers bot 189 oldu vazgeçtim.
  • Sabah fiyat farkliydi tuh kacirdim ya cocuk ayakkabilari bedavaydi resmen. Kismet degilmis ama.

• Valla ben 229 TL lık Dockers bot vardı 2 tane aynı türünden aldım.flonun indirimi vardı birde 20 TL de onu düştüler.210/TL ye geldi birini biradere vericem.10 tlde bonus indirimi 100 tlye geldi tanesi.daha ne olsun mağazada varsa mağazadan almam daha mantıklı ama kaç kere gittim mağaza fiyatları hep uçuktu.

• garabond mudur nedir nasıl bişi hiç giyen oldu mu acaba
  • bunlardan 3 yıl önce bir klasik ayakkabı aldım ofiste giymeye, ofiste gün boyu giydim akşama iki ayakkabının topuklarından ayrıldığını gördüm, götürdüm verdim 2-3 hafta sonra KULLANICI HATASI dedi bu haysiyetsizler. Tüketici Hakem Heyetine verdim paramı aldım, kol gibi de idari para cezası girdi bunlara. kuruş vermem bu ahlaksız firmaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

bunlardan 3 yıl önce bir klasik ayakkabı aldım ofiste giymeye, ofiste gün boyu giydim akşama iki ayakkabının topuklarından ayrıldığını gördüm, götürdüm verdim 2-3 hafta sonra KULLANICI HATASI dedi bu haysiyetsizler. Tüketici Hakem Heyetine verdim paramı aldım, kol gibi de idari para cezası girdi bunlara. kuruş vermem bu ahlaksız firmaya.

İdari para cezası?

Thh kararlarında artık cezamı kesiliyor

Böyle bitşey varsa çok iyi

• Müşteri HERZAMAN haklıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

quote:

bunlardan 3 yıl önce bir klasik ayakkabı aldım ofiste giymeye, ofiste gün boyu giydim akşama iki ayakkabının topuklarından ayrıldığını gördüm, götürdüm verdim 2-3 hafta sonra KULLANICI HATASI dedi bu haysiyetsizler. Tüketici Hakem Heyetine verdim paramı aldım, kol gibi de idari para cezası girdi bunlara. kuruş vermem bu ahlaksız firmaya.

İdari para cezası?

THH kararları sonrası eğer satıcı haksız ise idari para cezası kesiliyordu zaten. Hele ki Tüketici Mahkemesine konu olursa o zaman avukatlık ve dava ücretleri de giriyor satıcıya.

• nexima00 N kullanıcısına yanıt
    +1 tuketici haklsrina gitcem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece flo değil ki isterseniz milyarlık ayakabı alın hangi firma olursa olsun buna kullanıcı hatası diyecektir. Afedersiniz firmaların terbiyesizliği ve ticaret ahlaksızlığıdır bu. Hem flo bir çok marka satan bir tekno market gibi düşünün. Vatandan samsung tv aldınız arıza çıktı servis tamir etmedi vatan mı suçlu samsung mu ? Buna benziyor olay.

Adidastan ayakabı aldım tabanda açılma olmuştu kullanıcı hatası dediler, yine adidastan ayakabı aldım topukları çok fena vurdu iade edeceğim dedim daha 1 hafta geçmedi, hayır iade alamayız dediler garantiye girmezmiş topuk vurması, halbuki topukta parça var hatalı ürün, Nike ayakabı aldım yine kendi mağazasından 1 sene içinde taban ayrıldı kullanıcı hatası dediler, Greyderden taş gibi bot aldık topukta vurma oldu, aşırı sertti topuğu geri verelim dedik almadılar, yumuşatırız biz bunu dediler ama bir gram işlem dahi yapmamışlar 1 hafta bekletip geri verdiler ayakkabıyı bana.

Bu yaşananların hepsi denetimsizlik, ticaret ahlaksızlığı, malı satana kadar tüketiciye yağ çekiyorlar sattıktan sonra umurlarında değil. Bütün markalar firmalar alayı aynı. Şu ana kadar sorunsuzca ürün iadebildiğim tek iki marka var A101 ve BİM . Bu küçümsenen iki mağazada 1 hafta içinde hangi ürünü alırsanız alın iade etme seçeneğiniz var, sorgusuz sualsiz de geri alıyorlar tabi ürünü kırıp dökmediyseniz gerçekten kullanıcı hatası olarak zarar vermediyseniz.

Ben bu ülkede firmaların müşterileri aptal yerine koymasından gerçekten bıktım artık.

• Fiyatlar mağazada daha düşük evet

• quote:

quote:

quote:

İdari para cezası?

THH kararları sonrası eğer satıcı haksız ise idari para cezası kesiliyordu zaten. Hele ki Tüketici Mahkemesine konu olursa o zaman avukatlık ve dava ücretleri de giriyor satıcıya.

Biliyorum kardeşim ömrüm bu firmalar yüzünden asliye hukuk mahkemelerinde ve thh lerde geçti ama son zamanlarda o işlere bile bakamıyorum

Size verilen kararda firmaya kesilen ceza miktarı yazıyormu?

• http://www.flo.com.tr/Dockers-A3315268-Kahverengi-Erkek-Deri-Bot.html. su bit mağazada 105 TL mi? Şimdi gidip bakicam valla bak..

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Sadece flo değil ki isterseniz milyarlık ayakabı alın hangi firma olursa olsun buna kullanıcı hatası diyecektir. Afedersiniz firmaların terbiyesizliği ve ticaret ahlaksızlığıdır bu. Hem flo bir çok marka satan bir tekno market gibi düşünün. Vatandan samsung tv aldınız arıza çıktı servis tamir etmedi vatan mı suçlu samsung mu ? Buna benziyor olay.

Adidastan ayakabı aldım tabanda açılma olmuştu kullanıcı hatası dediler, yine adidastan ayakabı aldım topukları çok fena vurdu iade edeceğim dedim daha 1 hafta geçmedi, hayır iade alamayız dediler garantiye girmezmiş topuk vurması, halbuki topukta parça var hatalı ürün, Nike ayakabı aldım yine kendi mağazasından 1 sene içinde taban ayrıldı kullanıcı hatası dediler, Greyderden taş gibi bot aldık topukta vurma oldu, aşırı sertti topuğu geri verelim dedik almadılar, yumuşatırız biz bunu dediler ama bir gram işlem dahi yapmamışlar 1 hafta bekletip geri verdiler ayakkabıyı bana.

Bu yaşananların hepsi denetimsizlik, ticaret ahlaksızlığı, malı satana kadar tüketiciye yağ çekiyorlar sattıktan sonra umurlarında değil. Bütün markalar firmalar alayı aynı. Şu ana kadar sorunsuzca ürün iadebildiğim tek iki marka var A101 ve BİM . Bu küçümsenen iki mağazada 1 hafta içinde hangi ürünü alırsanız alın iade etme seçeneğiniz var, sorgusuz sualsiz de geri alıyorlar tabi ürünü kırıp dökmediyseniz gerçekten kullanıcı hatası olarak zarar vermediyseniz.

Ben bu ülkede firmaların müşterileri aptal yerine koymasından gerçekten bıktım artık.

hocam ortada böyle yaptırımsız kanunlar yönetmelikler varken hiçbir şey düzelmez..firmaların korkusu yok ki devletten kanundan...
    forumun öve öve bitiremediği gece uykularını kaçıran salomon ayakkabı aldık bizde bi halt sanıp..ayakkabı 6 ayda üstlerden bildiğin iğne deliği gibi delindi..
    gönderdik kullanıcı hatası diye direk yolladılar haysiyet yoksunları..fatura bizim adımıza olmadığından thh ye gidemedik dahada 100 tl yede satsa zırnık almam aldırmamda o firmadan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

İdari para cezası?

Biliyorum kardeşim ömrüm bu firmalar yüzünden asliye hukuk mahkemelerinde ve thh lerde geçti ama son zamanlarda o işlere bile bakamıyorum

Size verilen kararda firmaya kesilen ceza miktarı yazıyormu?

Yok kendiminkini hatırlamıyorum ama işyeri ile alakalı olarak gördüklerimde vardı idari para cezaları.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/11/20131128-1.htm

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/12/20141227-22.htm

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.