Şimdi Ara

FLO 1 alana 1 bedava Kaçırma reebok Lumber 90 tl ye geliyo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.070
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçen ay Flo’dan 100 tl ye ayakkabı aldım

İnternette başka firmada 20 tl ye gördüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rodi mood iyi markaydı ancak bu lumberjack kalıbının ayakkabısı değil. 150 TL verip klasik-spor arası bir model ayakkabısını satın aldım daha ilk günden ayakkabının kenarından dikiş attı. Geri iade etmeye de uğraşmadım çünkü uğraştıracaklarını biliyorum. Lumberjack almam daha kolay kolay.
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Hangi marka model ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmaq

Hangi marka model ?

buydu sanırım . Zaten rengi de attı berbat bir ayakkabıymış

https://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/polaris-71-355069-m-gri-erkek-sneaker-314152501

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 10 Aralık 2017; 22:37:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    100 olan bi ayakkabı mümkün değil bu ayakkabıda zaten bu fiyatlarda satiliyo normal yani

• Kesinlikle uzak durmak gerek.1 alana 1 bedava diyerek satıyorlar 9 gün paranı kullanıyorlar sonra siparişi iptal ediyorlar haber vermeden hem de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WP Maokai

Rodi mood iyi markaydı ancak bu lumberjack kalıbının ayakkabısı değil. 150 TL verip klasik-spor arası bir model ayakkabısını satın aldım daha ilk günden ayakkabının kenarından dikiş attı. Geri iade etmeye de uğraşmadım çünkü uğraştıracaklarını biliyorum. Lumberjack almam daha kolay kolay.

Rodi mood markasının bahsedilen rodi markasıyla hiç alakası yok. Akıllı birileri rodi markasının önüne mood koyup kaymağını yemeye çalışıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: suatin

quote:

Rodi mood iyi markaydı ancak bu lumberjack kalıbının ayakkabısı değil. 150 TL verip klasik-spor arası bir model ayakkabısını satın aldım daha ilk günden ayakkabının kenarından dikiş attı. Geri iade etmeye de uğraşmadım çünkü uğraştıracaklarını biliyorum. Lumberjack almam daha kolay kolay.

Rodi mood markasının bahsedilen rodi markasıyla hiç alakası yok. Akıllı birileri rodi markasının önüne mood koyup kaymağını yemeye çalışıyorlar.

Onu bilemem ama rodi mood bana kalırsa iyiydi o zamanlar şuanda kalmadı pek.
  • quote:

quote:

quote:

Onu bilemem ama rodi mood bana kalırsa iyiydi o zamanlar şuanda kalmadı pek.

Rodi iflas edeli çok oldu hocam.

• quote:

Flo sayesinde fakir fukara ucuz ayakkabıya kolay ulaşıyor. Pazarda en adi ayakkabıyı 50 liraya satarlarken ben flodan fakir öğrenciler 20 liraya ayakkabı bot alıyorum. Adidas nike ya da bir markası olmasına gerek yok. Bu soğuklarda ayaklarını sıcak tutması önemli.

Bu tür yerli markalara vura vura öldürüyotsunuz sonra elimizde marka yok diye ağlıyorsunuz. Zamanında rodi markası vardı şimdi yerini doldurabilen bir marka yok. Kıymetini bilin. Ben her kampanya yaptığında mutlaka değerlendiriyorum. Bugün 1 alana 1 bedava kampanyasıyla tanesi 15 liraya gelen çocuk ayakkabıları var. Çalan vermez o fiyata kusura bakmayın.

adam ticaret yapıyor
    demekki kar marjı varki satıyor.
    Kimse kimsenin kara kaşına kara gözüne bakmaz ticarette
  • quote:

Orijinalden alıntı: apowap54

Kesinlikle uzak durmak gerek.1 alana 1 bedava diyerek satıyorlar 9 gün paranı kullanıyorlar sonra siparişi iptal ediyorlar haber vermeden hem de

3 gün önce sipariş verdim kapıda ödemeli 1 alana 1 bedava gibi kampanyası vardı. bugün aradım ne oldu diye hatalı üründen dolayı iptal edildiğini söyledi yani birçok kişiye eminim yapıyorlar bunları kampanya felan hikaye milletin paraları anında alıp sonra haftalarca iade etmemek için yapıyorlar. Allahtan kapıda ödeme yaptım az çok tahmin ediyordum bir bitlik çıkacağını.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.