Şimdi Ara

FLIGHTGEAR KULLANMASINI BİLEN VARSA LÜTFEN YARDIM!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
11.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: = RaiKoNéN =

bende şuan için sadece uçağın motorlarını çalıştırıyorum.ama pistte hızlanmaya başlayınca yan gidiyo.Pisttten çıkıyo.Havalandırıyorum ama kontrol etmek zor oluyo bi türlü ayarlayamıyorum.

Var bi inceliği ama işte onu biz bilmiyoz
  • Sorunlarım devam ediyor ama uçağı kaldırıp biraz dolaşmayı, kötü de olsa çakılmadan indirmeyi başardım.
    Başlangıç olarak bir chessnanın kokpitine oturuyorsunuz. "s" tuşu ile motoru çalıştırın, "pageup" ile uçağı pist içerisinde hızlandırın(uzun süre basılı tutmanız gerekecek), bu arada uçak sağa sola yalpa yapacak, numpad üzerindeki "0/ins" ve "enter" tuşlarıyla uçağı düz tutmaya çalışın, kalkışı çabuklaştırmak için keypad üzerindeki "2" tuşu ile uçağın burnunu yukarı kaldırabilirsiniz (ama bu kalkışınıza epey heyecan katar!)
    Kalkıştan sonra numpad üzerindeki yön tuşları ile uçağı sağa-sola / yukarı-aşağı yatırarak yönlendireceksiniz. yine "0/ins" ve "enter" tuşları uçağın burnunu sağa sola çevirmenizi sağlar. Tam istediğiniz hizaya geldiğinde "5" ile tüm kontrolleri tam ortaya getirebilirsiniz.
    Daha kolay yönlendirme için fareye bir kez sağ tıklayın, kontrolü fareye almış olursunuz, böylece uçağı farenin hareketleriyle yönlendirebilirsiniz.
    Fareye bir kez daha sağ tıklarsanız bu defa fare ile etrafınıza bakabilirsiniz.
    v/V tuşları ile kamera değiştirebilirsiniz. ctrl+v ile standart kokpit görünümüne dönersiniz.
    x/X ile yaklaşıp uzaklaşabilirsiniz. standart uzaklık için ctrl+x kullanabilirsiniz.
    Tabi hepsi bu kadar değil ama bu kadarı ile de en azından "niye kaldıramadım ben bu uçağı" diye saçınızı yolmazsınız.. Arkadaşımında dediği gibi bir oyun sayılmayabilir ama meraklısı için çok büyük bir zevk

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxbaloxxx

Sorunlarım devam ediyor ama uçağı kaldırıp biraz dolaşmayı, kötü de olsa çakılmadan indirmeyi başardım.
    Başlangıç olarak bir chessnanın kokpitine oturuyorsunuz. "s" tuşu ile motoru çalıştırın, "pageup" ile uçağı pist içerisinde hızlandırın(uzun süre basılı tutmanız gerekecek), bu arada uçak sağa sola yalpa yapacak, numpad üzerindeki "0/ins" ve "enter" tuşlarıyla uçağı düz tutmaya çalışın, kalkışı çabuklaştırmak için keypad üzerindeki "2" tuşu ile uçağın burnunu yukarı kaldırabilirsiniz (ama bu kalkışınıza epey heyecan katar!)
    Kalkıştan sonra numpad üzerindeki yön tuşları ile uçağı sağa-sola / yukarı-aşağı yatırarak yönlendireceksiniz. yine "0/ins" ve "enter" tuşları uçağın burnunu sağa sola çevirmenizi sağlar. Tam istediğiniz hizaya geldiğinde "5" ile tüm kontrolleri tam ortaya getirebilirsiniz.
    Daha kolay yönlendirme için fareye bir kez sağ tıklayın, kontrolü fareye almış olursunuz, böylece uçağı farenin hareketleriyle yönlendirebilirsiniz.
    Fareye bir kez daha sağ tıklarsanız bu defa fare ile etrafınıza bakabilirsiniz.
    v/V tuşları ile kamera değiştirebilirsiniz. ctrl+v ile standart kokpit görünümüne dönersiniz.
    x/X ile yaklaşıp uzaklaşabilirsiniz. standart uzaklık için ctrl+x kullanabilirsiniz.
    Tabi hepsi bu kadar değil ama bu kadarı ile de en azından "niye kaldıramadım ben bu uçağı" diye saçınızı yolmazsınız.. Arkadaşımında dediği gibi bir oyun sayılmayabilir ama meraklısı için çok büyük bir zevk

İki saattir uçuramamıştım, teşekkürler

• bak bu video işini görur

:https://www.youtube.com/watch?v=rFLYRHWy2QA
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.