Şimdi Ara

FLIGHTGEAR KULLANMASINI BİLEN VARSA LÜTFEN YARDIM!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
11.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu uçuş simülasyonları akımına bende kapıldım internetten Flight Gear oyununu indirdim ama bi türlü uçağı hareket ettirmeyi bile başaramadım
    Tuşları bilmiyorum iki saattir denioyrm yok bi hareket yok uçağı kullanmayı bilenler varsa bana yardım edebilirlerse sevinirm arkadaşlar yoksa bütün hevesim kırılack teşekkürler...

• boşa al,kontağı çevir.tak 1 e sağdan devam..ileri
  • Hmmm.. Saol dostum..
    Daha aklıbaşında birisi varmı arkadaşlar?
  • bu saatte pek akıllı adamın işi değil forumda takılmak..
  • Ben zaten bu saatte cevap gelmesini beklemiyorum şimdiden konuyu açayımda inşallah yarın gündüz aklıbaşında ve bu konuda bilgili adamlar görürde cevaplarlar
    Bu araa forumda takılmak niye akıllı adamın işi deil onuda anlayamadım ya neyse saygı duyuyorum..
  • hocam help ine gir oyunun tuslarını ogren ŞD
  • quote:

Orjinalden alıntı: girmiyor

hocam help ine gir oyunun tuslarını ogren ŞD

Cıkkss.. Onuda denemiştim... İşe yaramıyor!!!
  • Hocam ben bile yürütebiliyodum uçağı (sadece yürütüyodum zaten) kendime beceriksiz derdim ama bendende beterleri varmış Forumda bi arkadaş anlıyodu bu işlerden video falan koyar ara sıra.o yardımcı olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkangsk

Ben zaten bu saatte cevap gelmesini beklemiyorum şimdiden konuyu açayımda inşallah yarın gündüz aklıbaşında ve bu konuda bilgili adamlar görürde cevaplarlar
    Bu araa forumda takılmak niye akıllı adamın işi deil onuda anlayamadım ya neyse saygı duyuyorum..

takılıyorum yahu.canım sıkıldı gece gece napiim
  • Yokmu bilen yaa uçak orda kaldı duruyor :((((
  • w ileri s geri a sağ d sol bunu bilmiyor musun
  • flightgear sorunlu bir simulatord diye biliyorum.Sİmulasyon bölümüne bir kaç kişi daha açmıştı senin gibi konu.Onun yerine fs x in demosunu indir.Demosuna uçak helikpter falan da yükleyebiliyorsun.Oyunu öğreninceye kadar öyle yap.Ben demoda çalışmıltım.Şimdi fs 2004'te uçuyorum
  • Flight Simulator X'ten şaşmayın.
  • En azından yükledik bunu bi çalıştırabilseydik sonra diğer alternatiflerde geçerim ama inat ettim bunu çalıştırmam lazım yaa a s d w tuşları işlemiyo bi şe yapmak lazım ama ne :(((
  • Arkadaşlar dün uçağı uçurmayı başardım yaşasınnn
    Bi kaç tane uçak uçtu hatta boeingi bile uçurdum ama kontrolü zor..
    Keşke bunun türkçesi olsaydı yada biraz daha inceliklerini bilseydim neyse artık yinede çok zevkliydi tavsiye ederm
  • nası uçuo bende uçuramadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: tavlasever

nası uçuo bende uçuramadım

Valla bende anlamadım bi uçuyo bi uçmuyo kafasına göre takılıyo yani sevmedim ben bu işi ehuehu
  • bende şuan için sadece uçağın motorlarını çalıştırıyorum.ama pistte hızlanmaya başlayınca yan gidiyo.Pisttten çıkıyo.Havalandırıyorum ama kontrol etmek zor oluyo bi türlü ayarlayamıyorum.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bell-mere -- 10 Nisan 2021; 15:48:16 >
  • ya kokpite bak. renault meganedeki el freni gibi bişey var onu it gitmesi lazım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.