Şimdi Ara

Flight Simulator. Kucuk Çaplı Bir Eğitim Burda... (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
7
Favori
65.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mcftr*

@bjkliali çok teşkkürler kardeşim. Uçak kendi indi resmen. sonunda başardım..

Öyle inişin zevki çıkmıyor.Manuel forever

(Tabi joyistikle daha rahat oluyor)
  • Arkadaşlar bu PMDG veya Wilco da otomatik pilot ve ILS iniş için illa FMC mi kullanmak zorundayız?
    Ben default uçaklardaki gibi auto throttle , heading hold ,alt hold ve nav1 den ILS frekansı falan bunları kullanamaz mıyım? yani bu uçaklarla uçak için FMC bilmek şart mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaVinci

bir soruda ben sorayım, bir kaçtane THY uçağı verilmişti linklerde onları indirip aircraft a attım, uçak seçeneklerde de görülüyor ancak textureler aktif olmuyor nasıl düzelir bu sıkıntı, birde uçağın içindeki gölgeler tam bir felaket, gölge dedğim hafif eriyerek gider bendeki gölgeler kare kare ve hiçbir erime yok gölge gibi durmuyor, seçeneğinde ultrahigh da oynuyorum

baska linklerden indirmeyi dene. bende de vardı o problem silip baska linklerden yükledim..simdi sorunsuz devam ediyorum..
    yada 1680x1050x32bit ayarını azatlmayı dene...
  • Tekrardan baslamak!
    sloganım budur artık crysis falan bir yana fsx e tekrar baslıycam eh tabi bu da hatırlamak ve yeni bilgiler ögrenmek icin soru sormak demek oluyor :)

bir aralar sormustum ama tam yanıta ulasamamıstım:
    1-taxi olayı icin herhangi bir yer aracı sistemi var mı?
    2-kargo olayı tam olarak nasıl oluyor [kargo bölümünü acıs falan :?: ]
    simdilik bu 2 si yeter ils sistemine zamanla alısırım tekrar zaten manuel cok rahat inip kalkıyorum rüzgar sorunu olmadıkca eh su an icin bu benim elimde online ise daha zamanı var
  • arkadaşlar benim önceden bir uçak oyunum vardı hiçbir şey anlamıyordum sitede dolaşırken bu oyunu gördüm çokkk güzele benziyor almayı düşünüyorum fakat benim bilgisayar kaldırırmı bilimiyorum yardımcı olursanız sevinirim simdiden teşekkürler bilgisayar özlikleri:
    işlemci:intel pentium 4 cpu 3.00 ghz
    ram:1 gb
    hard disk:80 gb
    ekran kartı:ATI readon x1650 512 mb

bu arada bu taxi olayı nedir bende tam anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sniper- -- 2 Mart 2009; 20:10:56 >
  • yokmudur bu oyuna takılan yaaaa
  • Senin bilgisayarın Flight Simulator X 'i kaldırmaz o yüzden FS2004 'ü deneyebilirsin.. Ben de şuan onu indiriyorum deneme amaçlı
  • Arkadaşlar iyi akşamlar.FS2004 ne zamandır onu arıyorum bana linkini verebilirmisiniz acaba pmden?Birde laptopda oynuyacam oyunu sony fw 31J 4gb ram ve atinin 3470 ekran kartı var kaldırımı?Yada fsxX uda kaldırımı?Saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: o-z-a-n kaptan

arkadaşlar benim önceden bir uçak oyunum vardı hiçbir şey anlamıyordum sitede dolaşırken bu oyunu gördüm çokkk güzele benziyor almayı düşünüyorum fakat benim bilgisayar kaldırırmı bilimiyorum yardımcı olursanız sevinirim simdiden teşekkürler bilgisayar özlikleri:
    işlemci:intel pentium 4 cpu 3.00 ghz
    ram:1 gb
    hard disk:80 gb
    ekran kartı:ATI readon x1650 512 mb

bu arada bu taxi olayı nedir bende tam anlayamadım

Ram'i 2gb yaparsan daha iyi olur, onun dışında problem yok. Tabi FS2004 için.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • sağolun benim pc windows xp yani vistalarda hani daha iyi özelik gerekiyoya ondan dedim hangi araç eksik söylermisiniz
  • Eksik bir şey yok sistemde, FS2004 için 2gb ram'in olursa daha rahat edersin o bakımdan.

Bende aynı işlemciyi ve GF6600 256MB ekran kartı ve 2gb ram kullanıyorum, sorunum yok.
  • abim pazartesi günü trbzondan geliyo o alacak banada ona göre isim verecem ona FSX için sormuştum ne eksik diye, çok sağolun arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sniper- -- 5 Mart 2009; 15:04:11 >
  • arkadaşlar bir sorum daha olacak FS2004 de istanbul sabiha gökçen havalimanı veya trabzon havalimanı vb. türk havalimları varmı?
  • Logitech Freedom' la oynayan var mı ? (mediamarkt'da 60TL' ye buldum, tavsiye ederseniz kapıp gelecem)
    http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/pc_gaming/joysticks/devices/286&cl=roeu,en
  • quote:

abim pazartesi günü trbzondan geliyo o alacak banada ona göre isim verecem ona FSX için sormuştum ne eksik diye, çok sağolun arkadaşlar...

FSX için komple yeni bir bilgisayar eksik diyebilriz.
  • quote:

arkadaşlar bir sorum daha olacak FS2004 de istanbul sabiha gökçen havalimanı veya trabzon havalimanı vb. türk havalimları varmı?

Tüm dünyadaki meydanlar mevcut.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Silver_Sky

Logitech Freedom' la oynayan var mı ? (mediamarkt'da 60TL' ye buldum, tavsiye ederseniz kapıp gelecem)
    http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/pc_gaming/joysticks/devices/286&cl=roeu,en

Güzel fiyat, bence kaçırma, hayırlısı olsun.

• bende bir joystick almak istiyorum. Su an aklimda SAITEK CYBORG EVO FORCE ( PS 27 E) var. Kullanan var mı, tavsiye eder misiniz? Birde daha sonra pedal bağlamak istiyorum uyumsuzluk cıkartma gibi bir durumu soz konusu olabilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: peace_346

bende bir joystick almak istiyorum. Su an aklimda SAITEK CYBORG EVO FORCE ( PS 27 E) var. Kullanan var mı, tavsiye eder misiniz? Birde daha sonra pedal bağlamak istiyorum uyumsuzluk cıkartma gibi bir durumu soz konusu olabilir mi?

Ben kullanıyorum, gayet memnum, kaliteli bir üründür.

Pedal konusunda bir fikrim yok malesef.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemsultan

quote:

Orjinalden alıntı: peace_346

bende bir joystick almak istiyorum. Su an aklimda SAITEK CYBORG EVO FORCE ( PS 27 E) var. Kullanan var mı, tavsiye eder misiniz? Birde daha sonra pedal bağlamak istiyorum uyumsuzluk cıkartma gibi bir durumu soz konusu olabilir mi?

Ben kullanıyorum, gayet memnum, kaliteli bir üründür.

Pedal konusunda bir fikrim yok malesef.

oncelıkle hızlı cevabınız icin tesekkur ederim, bu arada flight sim. konusunda daha cok yeniyim. alacagım ilk joystick olacak. bu modeli secmemin sebebi ise iyi bir force feedback ozelliginin olması. siz daha iyi bilirsiniz bu ozellik gercekten ise yarıyor mu ozelligi oyunda gecirdiginiz zaman icerisinde kaliteli bir sekilde kullanabiliyor musunuz?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.