Şimdi Ara

Flight Simulator. Kucuk Çaplı Bir Eğitim Burda... (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
7
Favori
65.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: barbariansss

Arkadaşlar bunlar da benim yaptığım fsx easyjet ve onurair repaitleri. sizce nasıllar?
    şimdiden avsim'e upload ettim. bakalım çıkarlarsa.

eline sağlık.Ama uçaklar çok mat hiç parlak değil.Senin oyunun grafikleriyle ilgili yoksa uçakla mı ilgisi var?

• arkadaslar benım pc deoyunu yukledıgımde yazı sorunu olusuo...yazılar soru ısaretı seklınde gozukuyo...nasıl normal hale getırebılırım ? saolun
  • Ben ne ils ne nav, haldır huldur iniyormuşum meğersem. Neden pisti ortalamakta bu kadar zorlanıyorum diyorum kendi kendime.. Otopilot olduğunu biliyordum da bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum açıkçası. Şimdi eski syfaları okuyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcftr* -- 8 Temmuz 2008; 19:47:36 >
  • Buraya neden kimse takılmıyor? Acaba millet başka biryere mi kaydı? Eski sayfalarda @eveready diye bir arkadaş bazı bilgiler vermiş ve millet deli gibi teşekkür etmiş ama sanırım hepsini silmiş. Bu konuda o kadar açım ki, her türlü bilgiyi kapmaya çalışıyorum. Bende FX demo var. Bombardier CRJ700 var büyük uçak oolarak ama konu başında girilen Nav frekanslarını gireceğim yeri bir türlü bulamadım.. Yine kendi kendime inmeye çalışıyorum..
  • arkadaşlar ya ucaklara aşırı zafım var bu oyunu bulamıyorum allah rızası için biri bi link versin indirelim ya lütfen bu arada pc öz.
    ıntel core 2 cpu 1.83
    1 gb ram
    124 mb ekran kartı sanırım

kaldırırmı ne dersiniz lütfen yardımmmmmmmmmmm oyunu bumam gerek
  • Arkadaşım bu forumda yasadışı bir biçimde link vermek-almak yasak.
  • oynasam mı diye düşünüyordum iyi ki görmüşüm. ben hayatta oynayamam yahu bunu
    ama yok bir denesem de iyi olur. daha önce flash tarzı 50mb bir (sözde) simulasyon oyunu oynamıştım. zevkliydi. en güzel yanı uçağı indirmek bence
  • fsx oynadım biraz ama inmeyi büyük uçaklarda hiç beceremedim...
  • Millet neden fs2004te fs passenger var fsxde yok.(Artık fsxde xpax ile yetiniyoruz).
  • arkadaşlar en sonunda dayanamadım microsoft flight similator x trial demosunu indirdim.
    onuda cd attım malum tam sürüm yok bari demoya sahip çıkalım
    sonra açtım oyunu baktım uçaklara 4 adet uçak vardı sonra aralarında en çok sevdiğim uçak crj 700 adlı yolcu uçağıydı sonra neyse uçağı seçtim sonra demo olmasına rağmen 12 tane havalimanı vardı sonra havalimanınıda seçtim sonra oyunun menüsünden real world weather seştim ben akşam oynadığım için haliyle oyunda akşamdı
    neyse başladım oyuna kaldırdım uçağı

15-20 dakka oldu uçuyorum arkadaşlar şimdi bunun sonu yokmu yani bu böyle uçar gidermi zifiri karanlık uçağın içi haricinde bide yıldızlar haricinde bir şey gözükmüyor bu nasıl yani ben anlamadım böyle sonsuza kadar gidermi yoksa 3-4 saat sonra bi havaalanı felan bulurmuyum radar felan da nasıl açılacağını bilmiyorum bi yardımcı olun arkadaşlar uçmak istiyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: mcftr*

Buraya neden kimse takılmıyor? Acaba millet başka biryere mi kaydı? Eski sayfalarda @eveready diye bir arkadaş bazı bilgiler vermiş ve millet deli gibi teşekkür etmiş ama sanırım hepsini silmiş. Bu konuda o kadar açım ki, her türlü bilgiyi kapmaya çalışıyorum. Bende FX demo var. Bombardier CRJ700 var büyük uçak oolarak ama konu başında girilen Nav frekanslarını gireceğim yeri bir türlü bulamadım.. Yine kendi kendime inmeye çalışıyorum..

Arkadaşım kokpitte bi kaç tane tuş var kokpitin başka bölümlerini göstermek için orada radyo kulesi gibi olan işrete tıkla,Daha sonra haritada ineceğin pisti bul, üstüne tıkla, orda yazan ''heading'' numarasını ''course'' a yaz,
    ILS numarasını da o radyo kulsei gibi tuşa bastiğın yerde Nav1 bölümüne yaz ve ''Active'' et, sora piste yaklaşınca ''APP'' tuşuna bas uçak otomatik olarak alçalır ve iner sen sadece hızını ayarla ve piste inince durdur.Yapamadığın bişi olursa sor sölerim...

• İyi akşamlar herkese hemen konuya geçiyorum avsim`den uçak indirdim fs2004`te indirdiklerimi aircraft klasörüne koyuyordum fsx`te aircraft diye bir klasör yok oyunun dosyalarında nereye koycam :S yardım
  • İyi akşamlar herkese hemen konuya geçiyorum avsim`den uçak indirdim fs2004`te indirdiklerimi aircraft klasörüne koyuyordum fsx`te aircraft diye bir klasör yok oyunun dosyalarında nereye koycam :S yardım
  • simobject klasörünün altında duruyor

quote:

Orjinalden alıntı: pılots

İyi akşamlar herkese hemen konuya geçiyorum avsim`den uçak indirdim fs2004`te indirdiklerimi aircraft klasörüne koyuyordum fsx`te aircraft diye bir klasör yok oyunun dosyalarında nereye koycam :S yardım
  • bir soruda ben sorayım, bir kaçtane THY uçağı verilmişti linklerde onları indirip aircraft a attım, uçak seçeneklerde de görülüyor ancak textureler aktif olmuyor nasıl düzelir bu sıkıntı, birde uçağın içindeki gölgeler tam bir felaket, gölge dedğim hafif eriyerek gider bendeki gölgeler kare kare ve hiçbir erime yok gölge gibi durmuyor, 1680x1050x32bit seçeneğinde ultrahigh da oynuyorum

• Oyunda bu hatayı alıyorum bi kac kere kurdum, oynayıp kapatınca sonraki acısta bu hatayı veriyor...
    Nasıl halledicem bunu onceden attıgım ucaklardanmı kaynakdı diye dusunuyorum ama tamamen silip tekrar kurduktan sonra niye aynı hatayı veriyor..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chorme86 -- 13 Eylül 2008; 15:00:13 >
  • @chorme86
    simulatorde bazı dosyalar sorunlu ve uyarıda tekrar silip yüklemeni veyahut kurtarmanı söylüyor.
  • arkadaşlar ben oyunu kurdum zor bela şimdi oyunu açmaya kalktığımda resimdeki hatayı alıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: bjkliali

quote:

Orjinalden alıntı: mcftr*

Buraya neden kimse takılmıyor? Acaba millet başka biryere mi kaydı? Eski sayfalarda @eveready diye bir arkadaş bazı bilgiler vermiş ve millet deli gibi teşekkür etmiş ama sanırım hepsini silmiş. Bu konuda o kadar açım ki, her türlü bilgiyi kapmaya çalışıyorum. Bende FX demo var. Bombardier CRJ700 var büyük uçak oolarak ama konu başında girilen Nav frekanslarını gireceğim yeri bir türlü bulamadım.. Yine kendi kendime inmeye çalışıyorum..

Arkadaşım kokpitte bi kaç tane tuş var kokpitin başka bölümlerini göstermek için orada radyo kulesi gibi olan işrete tıkla,Daha sonra haritada ineceğin pisti bul, üstüne tıkla, orda yazan ''heading'' numarasını ''course'' a yaz,
    ILS numarasını da o radyo kulsei gibi tuşa bastiğın yerde Nav1 bölümüne yaz ve ''Active'' et, sora piste yaklaşınca ''APP'' tuşuna bas uçak otomatik olarak alçalır ve iner sen sadece hızını ayarla ve piste inince durdur.Yapamadığın bişi olursa sor sölerim...

Biraz geç oldu ama Teşekkürler. Bayadır girmrmiştim. Deniyorum. Bu arada full versiyonu aldım Learning center dean öğrenmeye çalışıyorum.

• @bjkliali çok teşkkürler kardeşim. Uçak kendi indi resmen. sonunda başardım..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.