Şimdi Ara

flaştaki açılmayan klasör dvd playerde açılıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar flaş bellekteki klasörün biri çalışmıyor bi hata veriyor.hata resmini ekledim. yardımcı olursanız sevinirim. belki diyebilirsiniz "o dosya artık gitmiş sen en iyisi o dosyayı sil" fakat flaş belleği evdeki dvd playere taktığımda içindeki dosyaları gösteriyor, resimleri de. bilen birisi varsa cevap yazarsa memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaazto28 -- 7 Ekim 2014; 0:24:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

Slm arkadaşlar flaş bellekteki klasörün biri çalışmıyor bi hata veriyor.hata resmini ekledim. yardımcı olursanız sevinirim. belki diyebilirsiniz "o dosya artık gitmiş sen en iyisi o dosyayı sil" fakat flaş belleği evdeki dvd playere taktığımda içindeki dosyaları gösteriyor, resimleri de. bilen birisi varsa cevap yazarsa memnun olurum.

virüs girmiştir.

malwarebytes programı ile custom scan yapıp usb ' ni tarattır ve çıkanları sil.

sonra tekrar dene.

• çıkanları sildim ama yine olmadı.
  • kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    Elementary OS,Slax gibi hazır dağıtım linuxu bir cd ye veya usb ye bootable olacak şekilde
    kopyalayıp açılan işletim sistemin de usb içeriğiniz de ki doyaları kurtarma imkanına kolaylıkla erişebilirsiniz.
    İçin de virus varsa başka PC de denensede sıkıntı çıkarabilir.
  • 1080p kullanıcısına yanıt
    eyvallah gardaş sağolasın bilgileri kurtardım içinde de virüs yoktu. dosyaları klasörden çıkardım ve kurtardım tekrar tekrar sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.