Şimdi Ara

Flash Wolves Ne Oynuyor Be !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abi yıllar sonra ssw'nin çaresiz bırakan oyununu gördüm flash wolves'da. Kore Şampiyonunu çaresiz bıraktılar.

Betty inanılmaz inanılmaz iyi oynuyor. Moojin normalde Karsa'dan iyi oyuncumudur bilemem ama şu turnuvada dünyanın en iyi ormancısıymış gibi. Maple zaten her zaman en üst seviye.

Olum evladım !!! Para verin, bişeyler yapın şu Moojin ve Betty'i Fenerbahçeye alın

Alakasız Not: Kingzone'un TL'ye karşı Yasuo banlaması yüzyılın TrashTalk'uydu, bana göre. Küfür etmeden küfür etkisi yapılan kelimelerin yanına, küfür etmeden küfür etkisi bırakan hareketler olayını getirdi.

Ben pobelter yerine olsam anında tilt olmuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 15 Mayıs 2018; 16:53:40 >

• FW önceki senelerde de SKT'yi yeniyordu. Boşuna adamlara Kore kriptoniti denmiyor. FW ekstra bir şey oynamıyor. Zaten KZ genel olarak kötü bir turnuva geçiriyor. Grup aşaması bittiği zaman belki daha iyi performans sergilerler. Sonuçta tek Kore takımı. Buradan eli boş dönerlerse GE Tigers v2 yapıp LCK maçlarında da patlarlar diye düşünüyorum.
  • Olum evladım !!! Para verin, bişeyler yapın şu Moojin ve Betty'i Fenerbahçeye alın

Eskiden FB futbol takimida böyleydi 2-3 yabancı alır geri kalanı tasitmaya çalışırdı , sanıyor musun LOL de 2 iyi oyuncunun gerisini taşıyabileceğini?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

Olum evladım !!! Para verin, bişeyler yapın şu Moojin ve Betty'i Fenerbahçeye alın

Eskiden FB futbol takimida böyleydi 2-3 yabancı alır geri kalanı tasitmaya çalışırdı , sanıyor musun LOL de 2 iyi oyuncunun gerisini taşıyabileceğini?
    Evet sanıyorum. 2 oyuncunun taşıdığı tonla takım vardı ve hala var.
  • Yasuo is perma banning in the champions nowadays

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Yasuo is perma banning in the champions nowadays
    Öyle de kanka, adam yasuo ile 0 4 gittiği maçtan sonra biraz komik oldu. Sen yasuo oynama birader gibi birşey oldu :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.