Şimdi Ara

flash tv soktayim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• açamam şimdi. sen yaz olayı bide ss al hala öğrenemediniz şunu. NO SS NO GÜVEN
  • ne var ya
  • şuan izleme şansım yok olay nedir?
  • programın dekoru bildiğin hapishane koğuşu.

bi yapmadıkları bu kaldıydı,kesin yalçın çakırın parmağı var bundada
  • kadere mahkumlar diye bi program var arastirin o zaman.
  • ne var anlamadım ki
    şarkı söylüuo biriisi
  • lan bende bişey sandım sahnenin etrafına hapishane parmaklığı yerler yapmışlar.
  •  flash tv soktayim
  • sehircilerle sahne arasında parmaklıklar var,iç tarafta ranzalar ve gardiyen kıyafetli bi adam var filan
  • Arabesk bile değil lan bu.
  • lan size normal mi geliyo bu neyse turkiye ye gelen turistler otel odasinda bunu acinca ne dusunuyolar acaba
    edit: volta atan adamlar da varmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudden_Death -- 7 Şubat 2012; 22:32:55 >
  • Şu dilber ay kadar iğrenç birini tanımadım kadının(kadınsa) ilk defa bu kadar ayı olanını gördüm
  •  flash tv soktayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudden_Death

lan size normal mi geliyo bu neyse turkiye ye gelen turistler otel odasinda bunu acinca ne dusunuyolar acaba
    edit: volta atan adamlar da varmis

Hiç böyle düşünmediydim

edit: biri şu düşünemedi gifini koysun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nielsen -- 7 Şubat 2012; 21:06:22 >
  • Şişman kadını -adı her neyse - her gördüğümde aklıma hayvanat bahçesindeki goril aklıma geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: netten^

Şu dilber ay kadar iğrenç birini tanımadım kadının(kadınsa) ilk defa bu kadar ayı olanını gördüm

aynen...
  • atom altı parçacıkları ve einstein'ın rölativite kuramını tartışacak halleri yoktu tabi..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.