Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

FLASH!! MART 1 İTİBARİYLE ADSL UCUZLUYOR !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
179
Cevap
0
Favori
6.332
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> FLASH!! MART 1 İTİBARİYLE ADSL UCUZLUYOR !!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5444 Mesaj
    walla 128 likler kalkacak dendiğği zaman da bu forumda herkes aynı tepkiyi göstermişti hade yaw tt yapmas falan denmişti sonuçta 256 lık bağlantımız oldu.zaten şu an kullandımız adsl artık gelişmiş dünya üülkeleri tarafından kullanılmayan bi bağlantı hızı olduğu için utandı herhalde telekom malum ab görüşmeleri war ya.ben şu an ne inanıyprum nede inanmıyorum bekleyip görecez hep birlikte ama sanırsam büyük ihtimalle bu 512 muhabbeti gerçekleşecek gibime gelioo.
    |
    |
    yaw arkadaşlar bide kotalı muhabbetine girmişsiniz,38 milyona 512 sınırsız buldunuz da,bence telekomu öpüp başınıza koyun,bu kadar kısa bir zamanda birçok yenilikler yaptı.
    |
    |
    Bence de 512 olur olmasına ama umarım kotalıları zoraki sınırsız yapmazlar (sanmıyorum). Bana kotalı 256 yetiyor, 512 olursa ve aynı fiyat kalırsa öpüp başıma koyarım :)
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Dj_Gençkan

walla 128 likler kalkacak dendiğği zaman da bu forumda herkes aynı tepkiyi göstermişti hade yaw tt yapmas falan denmişti sonuçta 256 lık bağlantımız oldu.zaten şu an kullandımız adsl artık gelişmiş dünya üülkeleri tarafından kullanılmayan bi bağlantı hızı olduğu için utandı herhalde telekom malum ab görüşmeleri war ya.ben şu an ne inanıyprum nede inanmıyorum bekleyip görecez hep birlikte ama sanırsam büyük ihtimalle bu 512 muhabbeti gerçekleşecek gibime gelioo.

ağlamak istiyorum eğer doğruysa hayal ettiğimiz hızlar yavaş yavaş gerçekleşiyor.artıkın 300 k ile tv izleyebilecez(kablo kopmassa gene ) fiyatta iyi son olarak inanmıyorum diyorum olmassa hayal kırıklığına uğramayayım
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.

• Çavuş
    80 Mesaj
    babam da başkasının faturasında görmüş en düşük hız 512 ye yükseltilmeye başlanmıştır.bunun için ek bi ücret alınmayacaktır diye kota meselsini hiç bilmiyorum
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Galatasaraylılık; bir din gibi, bir mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.''
  • Yüzbaşı
    315 Mesaj
    yaw içimizden biri arayıp soramazmı şu telekomu,haber gerçek mi diye? bu televizyonda çıktıysa kesin bir cevap verirler artıkın....
    |
    |
    Yes, it is!

katılıyorum dostum...

quote:

Orjinalden alıntı: iron_moon

Bence de 512 olur olmasına ama umarım kotalıları zoraki sınırsız yapmazlar (sanmıyorum). Bana kotalı 256 yetiyor, 512 olursa ve aynı fiyat kalırsa öpüp başıma koyarım :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1285 Mesaj
    Asıl soru şu; Türk Telekom'un bant genişliği bunu kaldırır mı? 1028 256 gibi mi çalışacak yoksa?
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    ULAN BURASI TELEKOMUN ADAMI KAYNIYO KARDEŞİM YA
    30 TANE HABER ÇIKIYO GÜNDE BOŞ BOŞ YETER YA
    LAN 512YE ÇIKINCA ADAM GİBİ KULLANABİLECEKMİYİZ BİZ İNTERNETİ
    YOOK
    512 OLUNCA TÜKÜRDÜĞÜMÜZÜ NİYE YALAYALIM
    TÜRK TELEKOM KAZIKÇI OLDUĞU SÜRECE BURADAKİ VATANDAŞ TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALAMAZ
    BU FORUMDAKİLER ÖYLE BOŞ BOŞ KONUŞMAYA GELMİYO SİZİN GİBİ
    BİLGİ ALMAYA GELİYO FORUMU BÖYLE BOŞ HABERLELE DOLDURMAYIN
    |
    |
    konuyu baslatan arkadasın mesaj sayısı 1 olunca,sanki gereksiz bi sinerji yaratmak için yapılan uydurma bi haber gibi geldi bana,kimsenin ilk mesajını bu kadar cesurca atabilecegini zannetmiyorum.insallah yanılıyorumdur...
    |
    |

Orjinalden alıntı: RevengeR

ŞEREFSİZİM Kİ BİR GÜN ÖYLE Bİ SÖVECEM Kİ FORUMDAN KOVACAKLAR BENİ YA
    ULAN BURASI TELEKOMUN ADAMI KAYNIYO KARDEŞİM YA
    30 TANE HABER ÇIKIYO GÜNDE BOŞ BOŞ YETER YA
    LAN 512YE ÇIKINCA ADAM GİBİ KULLANABİLECEKMİYİZ BİZ İNTERNETİ
    YOOK
    512 OLUNCA TÜKÜRDÜĞÜMÜZÜ NİYE YALAYALIM
    TÜRK TELEKOM KAZIKÇI OLDUĞU SÜRECE BURADAKİ VATANDAŞ TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALAMAZ
    BU FORUMDAKİLER ÖYLE BOŞ BOŞ KONUŞMAYA GELMİYO SİZİN GİBİ
    BİLGİ ALMAYA GELİYO FORUMU BÖYLE BOŞ HABERLELE DOLDURMAYIN

arkadaş bize haber veriyor. suçu ne.
    |
    |
    bence herşeyden önce beklemesini öğrenmeliyiz eninde sonunda 512ye geçeceğiz
    |
    |
    |
    |
    <<<22" iiYAMA VM PRO 514(1600x1200-100hz)==DFI LANPARTY ULTRA-D==AMD ATHLON 64 VENICE 3200+==2X256TWINMOSS==MSI NX GEFORCE 6600GT PCI-E==120GB SEAGATE SATA HDD==AOPEN H600A==FSP BLUE STORM 500 WATT==SKYSTAR2 v2.6C==CREATIVE AUDIGY 2 ZS==CREATIVE MEGAWORKS 550 THX 5.1==NEC 3500AG 16X DVD WRITER ==TOSHIBA 16X DVDROM==GEEK PRO-MAX UE1 256K >>>
  • Yüzbaşı
    502 Mesaj
    yok daha neler
    |
    |
    Amd athlon 2500 xp,2*256 pc 2700 kingston ddr ,msi k7n2 delta L ,philips 24*12*24 cd-rw,pioneer 16x double layer dvd-+,hitachi 12x dvd rom,160 gb 8mb seagate hdd,7 adet fan,Gef4 mx440,fly 2000 tv card,philips107 e
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,341
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.