Şimdi Ara

Flac dosyaları hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Bugün bir kaç flac albüm edindim. Dosya boyutları ciddi manada büyük. Lakin çok ciddi bir fark hissetmedim. Bazı arka sesleri daha net duyabiliyorum sadece. Çok ekstra birşey gözlemlemedim. Dosyanın gerçek bir flac olup olmadığını nasıl anlayabilirim ?

• quote:

Dosyanın gerçek bir flac olup olmadığını nasıl anlayabilirim

Bu program ile anlayabilirsiniz.
    Spek.cc
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Akşam kontrol edeceğim dosyaları.
  • Flac mp3 farkını görebilmek için sistemin de iyi olması gerekli. Kullandığınız ses kartı+hoparlör/amfi+kablolar nedir?
  • metulen kullanıcısına yanıt
    Ses kartı : sound blaster sb1070
    Sistem : Edifier DA5000pro
    Ses kartı ile sub arası kablolarım : Hama
    Sub - Uydu arası oksijensiz hoparlör kablosu 2*1,5mm
  • turkeroztrk kullanıcısına yanıt
    Dostum kusura bakma kullanıcı adına bakmamışım. Hop. setini görünce hatırladım seni :) Senin sistem hakkında ve yapmak istediklerin hakkında uzunca sohbet etmiştik zaten. Arrenger arkadaşın dediğini bir dene bakalım dosyalarda sorun var mı.
  • metulen kullanıcısına yanıt
    Görebildiğim kadarıyla sorun setin çok fazla detaylı çalmamasında. Bir de ses kartı çok çok alt seviyede kalıyor. :) Ama hi-fi denebilecek türde bir set dinleme şansım olmadı malesef.
  • Dostum ferrari tarlada gitmez. Once duzgun bi sistem kur (optik cikisli ) sonra duzgun bi ses karti vs en azindan iyi bi flac player ve kulaklik edinebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufo U kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Lakin ayırdığım bütçe sizin bahsettiğiniz gibi bir set için çok düşük. Çok üst seviye bir set aramıyorum. Ama flac dosyalarının her şartta kalitede çok ciddi bir fark oluşturduğu izlenimi oldu bende, forumdan okuduğum konularda. Buna istinaden konuyu açtım aslında.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.