Şimdi Ara

FL Studio ile bilgisayardan nasıl müzik yapılır? (Eğitim Serisi) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
13
Favori
3.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yine yararlı video olmuş eline sesine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: hage84

yine yararlı video olmuş eline sesine sağlık
    Çok teşekkürler kardeşim. Bomba gibi bir program ile geliyorum, az kaldı yeni seriye başlamaya
  • Bu videomuzda FL Studio' da ses kaydetmeyi ve mikrofon ayarlarını yapmayı inceledik.

• Bu videomuzda FL Studio ile sesleri tersten çalmayı (Reverse özelliği) inceliyoruz.

14. EĞİTİM VİDEOSU;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firestarter24 -- 30 Aralık 2019; 22:48:39 >
  • Bu videomuzda FL Studio ile Gerilim müziği yapmayı inceliyoruz.

15. EĞİTİM VİDEOSU;

• Bu videomuzda FL Studio' da kullanabileceğiniz çeşitli loop ve sample seslerini, internet üzerinden nasıl indirip kullanabileceğinizi inceliyoruz.

16. EĞİTİM VİDEOSU;

• Emeğine sağlık kardeşim. VST kullanımlarına da değinebilirsen yelpazeyi genişletmiş olursun ve dahası kanalları mixleme tekniklerine de

PM'den sana bir konu danışacağım cevaplarsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sankiney

Emeğine sağlık kardeşim. VST kullanımlarına da değinebilirsen yelpazeyi genişletmiş olursun ve dahası kanalları mixleme tekniklerine de

PM'den sana bir konu danışacağım cevaplarsan sevinirim
    Saolasın. Kanalımdaki en son video sana yardımcı olacaktır. Remix konusu ile ilgili video hazırladım
    https://www.youtube.com/watch?v=KG2grK8qP8c&feature=youtu.be

• Bu videomuzda FL Studio ile Remix yapımını inceliyoruz.

17. EĞİTİM VİDEOSU;

• Bu videomuzda, FL Studio ile sesimizi polis telsizi sesine çevirmeyi inceliyoruz.

18. EĞİTİM VİDEOSU;

• Eline sağlık takipteyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2paccc kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeşim
  • Bu videomuzda, mikrofon ile ses kaydı aldıktan sonra oluşan gürültüleri (noise) ve istenmeyen rahatsız edici sesleri nasıl azaltabileceğinizi veya tamamen kaldırabileceğinizi inceledik.

19. EĞİTİM VİDEOSU;

• Bu videomuzda, seslere Pitch özelliğini (inceltme / kalınlaştırma) eklemeyi inceledik.

20. EĞİTİM VİDEOSU;

• Bu videomuzda, seslere yankı, tekrarlama (Delay) eklemeyi ve düzenlemeyi inceledik.

21. EĞİTİM VİDEOSU;

• Bu videomuzda, internet üzerinden bulunan perküsyon sesleri ile nasıl müzik yapıldığını inceledik.

22. EĞİTİM VİDEOSU;

• Bu videomuzda, kendi sample ve loop' larınızı nasıl yapabileceğinizi inceledik.

23. EĞİTİM VİDEOSU;

• Merhaba, FL Studio programı ilgimi çekti ve eğitim serisi yaptığınızı görünce bazı soru sormak isterim. EDM tarzı müzikleri dinleyen biri değilim daha çok rock, indie, enstrümantal müzikler dinlerim, FL Studio bu tarz yapmama olanak sağlar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İvan Karamazov

Merhaba, FL Studio programı ilgimi çekti ve eğitim serisi yaptığınızı görünce bazı soru sormak isterim. EDM tarzı müzikleri dinleyen biri değilim daha çok rock, indie, enstrümantal müzikler dinlerim, FL Studio bu tarz yapmama olanak sağlar mı?
    Merhaba, hoşgeldin.

Kesinlikle yapabilirsin, her tür müziğe açık bir programdır. Sadece elinde yeterli ve doğru enstrumental sesler ve sample' lar olsun. Gerisi senin yaratıcılığına ve müzik zevkine kalıyor. Programa başlamanı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.