Şimdi Ara

fizz hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İndirime girmiş arkadaşımla duo giriyoruz onu taşıma amaçlı çekeyim diyorum sanırım bronz,silver da baya yapıyor.Size sorum akali mi daha çok iş yapıyor bu gibi ligler de yoksa fizz mi ? Fizzin karşısına ryze gelirse çok sıkıntı çeker mi ? İlk ne fullenir core itemi nedir combosu ve oynanış tarzı nedir,bilgili arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum post kasma amaçlı yazmayın

• İlk w fulemiyor benim bildiim. Daha fazla biseey soyleyemicem sadece freeken oynadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizz oynamayı bilenler genelde ağlatıyor
  • Combosu basittir istedigin sekilde yapabilirsin sana kalmis.
    Ryze gelirse avantaji olur ama iyi oynarsan lane i kaybetmezsin.
    Diger lanelere yardim ederek oyunu cok rahat tasiyabilirsin.

• Lanede ezebilecegin bi karakter varsa karşında W fulle , farm yapmakta sıkıntı çekeceksen E fulle. R>W>Q>E kombosu. Lich Bane , Rabadon , Void Staff core items.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Double Penetration -- 30 Ağustos 2013; 1:49:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryuk The Shinigami

Combosu basittir istedigin sekilde yapabilirsin sana kalmis.

en az 15 oyunumda karşı fizz aldı bizim takım ryze , dk 15 ryze 0/9/1 kimde sorun var anlamıyorum ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: win8

quote:

Orijinalden alıntı: Ryuk The Shinigami

Combosu basittir istedigin sekilde yapabilirsin sana kalmis.

en az 15 oyunumda karşı fizz aldı bizim takım ryze , dk 15 ryze 0/9/1 kimde sorun var anlamıyorum ? :)

Sorun ryze da

• quote:

Orijinalden alıntı: fesbd

İndirime girmiş arkadaşımla duo giriyoruz onu taşıma amaçlı çekeyim diyorum sanırım bronz,silver da baya iş yapıyor.Size sorum akali mi daha çok iş yapıyor bu gibi ligler de yoksa fizz mi ? Fizzin karşısına ryze gelirse çok sıkıntı çeker mi ? İlk ne fullenir core itemi nedir combosu ve oynanış tarzı nedir,bilgili arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum post kasma amaçlı yazmayın

Low elo'da oynarsın high elo'da oynarsan çok hard counter'ı var. E w q da gidersin. q w e de yaparsın. w q e de. En kolayı ilk lich bane bitirip w fullemektir mantıklı olarak diğerlerini boşver
  • yüksek eloda farm için e fulluyorum daha düşük oyunlarda w fulleyip erken alacağın bir lich bane ile ezebilirsin ama çok iyi oyuncuyum sadece 1v1 değil 3-4 kişiyi aradan çıkartırım diyorsan akali daha iyi taşır devamlılığı daha iyidir ama yüksek eloda pek iş yapamaz
  • quote:

İndirime girmiş arkadaşımla duo giriyoruz onu taşıma amaçlı çekeyim diyorum sanırım bronz,silver da baya iş yapıyor.Size sorum akali mi daha çok iş yapıyor bu gibi ligler de yoksa fizz mi ? Fizzin karşısına ryze gelirse çok sıkıntı çeker mi ? İlk ne fullenir core itemi nedir combosu ve oynanış tarzı nedir,bilgili arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum post kasma amaçlı yazmayın

Fizz de w-q-e diye fullenir ap kasılır linch bane olmazsa olmazıdır biraz dayanıksızdır Oyun başında dora'nın kılıcı ile başlanır. İlk 6 lvl a kadar rakip pushlanmaz ama akali ise 6 dan önce her şeyi yapabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ilk w fullerim karşıma hiç ryze gelmedi ama o gelirse harraslamak zor olur comboyu yaparken araya w sokunca sağlam hasar alırsın. Core item lich bane w q yaptığında q nun normal vuruş etkileri geçerli oluyor yani q normal vuruşmuş gibi lich bane in pasifi de vuruyor. Oyunun başında sırf farm odaklanıp 1-2 kil çıkarabilirsen late de akarsın adc ye w q a bazen normal vuruşu yapamadan ölüyor o derece güçleniyorsun tf de istediğini yapabilirsin ben çoğu zaman farklı şeyler yapıyorum eğer adc ye atlayabileceksem w q adc ye atlayıp alıyorum sonra ultiyi 4 kişinin içine atıyorum bana dönerlerse e ile kaçıyorum dönmezlerse ve bizim takımla karşı takım birbirine girmişse e ile onların içine atlıyorum.
  • Fizz oynarken ilk e fullenir , wave hızlıca alınıp duruma göre wraiths ya da roam a gidilir.Lich bane , zhonya , void staff benim olmazsa olmazımdır.Lane de w q yapıp e ile geri kaçılır.Ryze a karşı da roam a çıkıp bol bol kill toplayacaksın gerçi low elo da ryze ı sırf counterpick olarak alıyorlardır iyi bileni pek yoktur ona da w q e aban , tart rakibini ona göre oynarsın işte
  • İlk e fullenir. Karşına oynamayı bılen ryze gelırse her türlü ağlatır fizz'i.Çoğu ryze oynayan insan fizzin ustune ustune gıdıyor tabi dayağı yiyor fizzin e atmasını bekleyıp ondan sonra q w e q yapsa zaten %40-50 can gidecek.
  • Ben ilk q sonra w sonra e fullüyorum. Combom ise R W Q E dir. Eğer adam kaçıyorsa q atamayacak kadar uzaksa E W Q ultiye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan0895

Ben ilk q sonra w sonra e fullüyorum. Combom ise R W Q E dir. Eğer adam kaçıyorsa q atamayacak kadar uzaksa E W Q ultiye gerek yok.

q da fazla bir damage artışı olmuyor ama e nin cd si blue ile 6 sn oluyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pen is big

quote:

Orijinalden alıntı: ozan0895

Ben ilk q sonra w sonra e fullüyorum. Combom ise R W Q E dir. Eğer adam kaçıyorsa q atamayacak kadar uzaksa E W Q ultiye gerek yok.

q da fazla bir damage artışı olmuyor ama e nin cd si blue ile 6 sn oluyor sanırım

Aslında o biraz da oynayış tarzı ile alakalı. Mesela düz atak sevmeyi yapmayanlar vur kaç yapanlar en son w yi fulleyebilir gibisinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samsara. -- 31 Ağustos 2013; 11:36:08 >
  • quote:

Fizz , adam agresifse q yu artır 3 seviye falan w-q yapıp e ile kaç bunu yapınca adam yediği hayvani damageden dolayı geri çekilir , bu sırada e ye vermeye basla adam uzaktaysa r-e-w-q yapıyorum yoksa r-w-q-e ,ilk dönüşe kadar kill alınmadıysa dönünce sheen al ve fb ye hazırlan .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.