Şimdi Ara

Fizz çok saçma sapan değil mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence tamamen kusursuz bi hero, squishy değil, kaçma yeteneği hem bence oyundaki en iyi kaçma yeteneği hemde öküz gibi hasarı var zaten onuun hasarını vurmasına bile gerek yok lich bane+q adc teq hele w sunun kritik vurması ultisi kadar vuruyor daha da saçma ultisini son seviyede yerseniz takınca teq yiyorsunuz. Bu kadar hareketli bi şampiyon bu kadar hasarı var üstelik dayanıklı bile sayılabilir (bi stun atıyon bitiyor diyenler gelmeden)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok mobil şampiyonların hasar olarak çok nerf yemesi gerekiyor. Kassadin'e gelen hasar nerflerinin yarısı Fizz'e gelse o zaman balance olur işte.

• Evet.

• Fizz'in ap şekline her şekilde katlanırım gerekirse sadece ultiyle adc teklesin sorun değil ama insanın zoruna giden bu şampiyona üçlü/mahvolmuş çıkıp gerisi full tank şeklinde r+q adc tekliyor sözde bu tank

Yetenek kiti gerçekten çok güçlü,bi ara rework kötü oldu falan diyenler vardı :D

Kötü haber şampiyon tekrardan tank şeklinde turnuvada oynanmaya başlandı son 1 haftadır,esnek olmamalı Fizz aynı Ekko'ya darbeyi vurdukları gibi bunada vursunlar sadece midde oynansın tank sevdasıda bitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Fizz'in ap şekline her şekilde katlanırım gerekirse sadece ultiyle adc teklesin sorun değil ama insanın zoruna giden bu şampiyona üçlü/mahvolmuş çıkıp gerisi full tank şeklinde r+q adc tekliyor sözde bu tank

Yetenek kiti gerçekten çok güçlü,bi ara rework kötü oldu falan diyenler vardı :D

Kötü haber şampiyon tekrardan tank şeklinde turnuvada oynanmaya başlandı son 1 haftadır,esnek olmamalı Fizz aynı Ekko'ya darbeyi vurdukları gibi bunada vursunlar sadece midde oynansın tank sevdasıda bitsin

hocam avatardaki kim?
  • ArchloveKilled kullanıcısına yanıt
    Dostum ismini cidden unuttum ama Youtube kanalı vardı bu resimide 2 sene öncesinde videoyu izlerken ss almıştım

Çok güzel değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 3 Nisan 2017; 0:29:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Dostum ismini cidden unuttum ama Youtube kanalı vardı bu resimide 2 sene öncesinde videoyu izlerken ss almıştım

Çok güzel değil mi

Güzelmiş ya aynen
  • Riotun torpilli şampiyonlarından . Oynanmıyor olmasına dayanamıyor Riot
  • Buralarda bir laf vardır;

Madem o kadar op sen oyna

• 1-E yi atmasını bekle

2-Bitir işini

• quote:

Orijinalden alıntı: Oozed

1-E yi atmasını bekle

2-Bitir işini

zeka fışkırıyor

• Oozed kullanıcısına yanıt
    Fizz çok saçma sapan değil mi

• Dün FB-HWA karşılaşmasında Thaldrin i oynarken gördüm. Durur muyum? Hemen üçlü-mahvolmuş + full tank denedim. Efsane güçlü. W sunun ve q sunun değiştini bilmiyordum. Nerf yakındır
  • Oozed kullanıcısına yanıt
    Tebrik ediyoruz hiç aklımıza gelmemişti.

• Erken oyunda slow push a birakip 15-20 minyon farki acinca pek bi anlami kalmiyor çözümü gnar ad kennen jayce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekko gibi buna da vururlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: VOLLKRASSHER

Erken oyunda slow push a birakip 15-20 minyon farki acinca pek bi anlami kalmiyor çözümü gnar ad kennen jayce

Erken oyunda slow pusha bırakıp nasıl minyon farkı açıyorsun?

• Ilk reworkten sonra ben direk tank oynaar diyordum.Botrk değişikliğine kadar bekledi millet

• Ben kaç aydır üçlü mahvolmuş veya günateşi oynuyorum her zaman iyiydi. Ama bence böyle kalması lazım. Ap olarak metaya girmesi zor ki kaç zamandır kimse turnuvalarda yüzüne bile bakmıyor. Bence saçma değil.
  • Evet güçlü. Zaten yetenek isteyen bir hero değil bence. Zordaysan e ile kaçıyorsun, ilerideysen e ile yakalayıp kesiyorsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.