Şimdi Ara

Fizy Premium paketi ilk üç ay 3 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Turkcell'in Spotify benzeri dijital müzik platformu Fizy servisinin Premium paketi indirimde! Yıllık Fizy aboneliği alımlarında ilk üç ay, ayda 3 TL olarak ücretlendirilecek. Üç ayın sonrasında ise ayda 9.99 TL olarak devam edecek.

Fizy Premium paketi sayesinde yerli-yabancı şarkıları yüksek ses kalitesi ile dinleyebilir, radyo kanalı ve müzik videolarını takip edebilirsiniz. Premium paketi ile şarkıları indirebilir ve çevrimdışı dinleyebilirsiniz.

Turkcell'lilere Dinledikleri Şarkı Kadar İnternet Hediye

Fizy Premium paketi ile şarkı dinleyen Turkcell aboneleri internet paketi kazanıyor. Yıl sonuna kadar ayda 100 şarkı dinleyene 250MB, 250 şarkı dinleyene 500MB ve 500 şarkı dinleyen kullanıcılara da 1 GB internet paketi hediye edilecek.

Fizy dijital müzik platformu, tüm operatör aboneleri tarafından kullanılabiliyor. Fizy'yi webden sitesinden ve Android ile iOS'te bulunan mobil uygulamalardan kullanabilirsiniz.

• Bende Platinum ile gelen Fizy normal aboneliği var. 1 yıla yakın süredir kullanıyorum. Spotify kadar olmasa da bulamadığım şarkı yok denecek kadar az. Güzel listeler var ve her hafta yenileniyor. Turkcell üyelerinin hiç internetinden yememesi ise en büyük artı. Günde dinlediğiniz müziğin kac mb'ta denk geldiğine bakıp, kar zarar da hesaplayabilirsiniz. Radyo kanalları da fizy'de mevcut ayrıca. Spotify'i kapattığıma pişman etmedi şahsen...

• Fizy Premium paketi ilk üç ay 3 TL

• Premium olmayanda ses kalitesi çok düşük :(

• bir türkcell üyesinin çok egzantirik şarkılar dinlemediği sürece spotify kullanması saçma geliyor bana neden kotadan gitmeyeni varken diğerini kullanalım ki.

• Apple, Spotify, Fizy, Deezer derken 1 yıla yakın beleş müzik keyfi şansımız var.

DH ölücüsü olmak böyle bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum

Apple, Spotify, Fizy, Deezer derken 1 yıla yakın beleş müzik keyfi şansımız var.

Listelerin kaybolması kötü bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HydroAcidX

quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum

Apple, Spotify, Fizy, Deezer derken 1 yıla yakın beleş müzik keyfi şansımız var.

Listelerin kaybolması kötü bir durum.

Aynen hocam. Bunun için listeleri aktaran bir uygulama vardı galiba.
  • spotify felan iyi hoşta kotadan yiyor arkadaş,şarkı dinlerken kota hesabı yapıp üstüne para mı vereceğim,türkcell platinium da ücret ödemediğim gibi kotadanda yemiyor üstüne kota veriyor.

• gereksiz yerli parçalarla dolu ama yabancılara erişimi kısıtlı, aramalarda saçma sonuçlar verebiliyor

ben spotifyde kullanıyorum ama fizy nedense daha ağır çalışıyor telefonda, haftalık keşif özelliği bile spotify'i kullanmak için yeterli ve bulamadığın şarkı

yok gibi.

neyse bu kadar gömmek yeter ben gidiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi müzik formatıyla kaç kaç bitrate ile yayınlıyorlar bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

spotify felan iyi hoşta kotadan yiyor arkadaş,şarkı dinlerken kota hesabı yapıp üstüne para mı vereceğim,türkcell platinium da ücret ödemediğim gibi kotadanda yemiyor üstüne kota veriyor.

Gün de mutlaka 1 kez spotify açıp dinleyen birinden veri kullanımı. Siz ne kadar harcıyorsunuz ki?

Fizy Premium paketi ilk üç ay 3 TL

• Spotify zaman zaman ilk 3 ayı 1 tl den vermişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonrasi 9.99 mu daha pahaliydi sanki

• Dahada Pahalı Oldu Sanki
  • fizy premium ne kadar ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.