Şimdi Ara

Fizikten 3 net yapan adamın mühendis olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
3.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknik Üniversiteli -- 24 Temmuz 2017; 18:10:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet bence de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizik fazla yüksek olmuş. Tavsiyem şu yönde,

int x = fizikneti;

if(fizikneti >= 20){
    print("Mühendislik okuyabilir.");
    }

Edit: liseli olduğumu çakmışlar abilerim için düzgün olanı şu sanırım:

int x;
    x = Console.ReadLine(); burası c# sanırım
    if(x >= 20){
    Console.Write("Mühendislik okuyabilir.");
    }

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BroteinCi -- 23 Temmuz 2017; 11:28:32 >
  • Ooo olur mu öyle şey bu sınav hiçbir şeyi olcmuyor ki, geçerliliği yok(!)

• Adamın merakı vardır bir şekilde öğrenir okur.

• 25/30 fizik mi oha 20-30 bindekiler bile kimi zaman yapamaz bu neti.Adam eksikse üniversitede daha fazla çalışır eksiğini kapatır ki kapatmakta zorunda zaten aksi halde mezun olamaz olsada iş bulamaz.Yani her koyun kendi bacağından asılıyor anlayacağınız siz bir şeylere burnunuzu sokmadan durun yerinizde bir zahmet

• quote:

Orijinalden alıntı: 4alerce

25/30 fizik mi oha 20-30 bindekiler bile kimi zaman yapamaz bu neti.Adam eksikse üniversitede daha fazla çalışır eksiğini kapatır ki kapatmakta zorunda zaten aksi halde mezun olamaz olsada iş bulamaz.Yani her koyun kendi bacağından asılıyor anlayacağınız siz bir şeylere burnunuzu sokmadan durun yerinizde bir zahmet

Hocam elektrik elektronik mühendisi misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: ZETEC SE

Adamın merakı vardır bir şekilde öğrenir okur.

Hocam elektrik elektronik mühendisi misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: BabaBerk

Fizik fazla yüksek olmuş. Tavsiyem şu yönde,

int x = fizikneti;

if(fizikneti >= 20){
    print("Mühendislik okuyabilir.");
    }

Sonuçta bir baraj veya kıstas olması gerekiyor hocam.

• Teknik Üniversiteli T kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam bu sene gireceğim üniversiteye.Tercihim bilgisayar mühendisliği

• Benim mf4 16 bin sıralama fizikten 21 netim var kardeş 25 net çok yüksek bence. 15-16 net iyidir bence.

• 7 bindeyim ben 25 fizik yaptım hocam fizik boru derstir yani kolay değil öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Komite -- 23 Temmuz 2017; 11:2:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4alerce

Hayır hocam bu sene gireceğim üniversiteye.Tercihim bilgisayar mühendisliği

Bölüme girince anlarsın demek istediğim şeyi kardeşim. Gerçi bi elektrik müh filan olsa daha iyi anlardın ama bilgisayar için de yine matematik temelinin olması gerekiyor doğrusu. Ben öğrencilerin iyiliği için söyledim bunları. Bölüme 50 kişi giriyorsa 40ı kahrolsun diyor bilseydim yazmazdım vs diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rock N Roll Seven Sinek

7 bindeyim ben 25 fizik yaptım hocam fizik boru derstir yani kolay değil öyle

Hocam sonuçta 3 net yapanın girmesi aşırı saçma değil mi? Hadi 25 olmasın 15 olsun ama bi kıstas olsun yani.

• coolluk yamaya calismissin da kod da olmamis be, ordaki x ne ise yaradi simdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat08e kullanıcısına yanıt
    Aynen x boşunadır. if'in içine x yazsaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknik Üniversiteli -- 23 Temmuz 2017; 11:10:24 >
  • murat08e kullanıcısına yanıt
    hocam ordan burdan çarptık bişeler topladık işte liseli halimizle bu kadar oluyor
  • Dedikleriniz de haklılık payı var , kaldı ki ülkede yıllardır adam gibi bir mühendislik faaliyeti yapılmaması da bunu gösteriyor. Fakat kendi işinize bakın , devamlı şöyle olmalı böyle olmalı vs. diyerek bir yere varamazsınız
    O sözleri söylediğinizde etki yapacak konuma çıkana kadar kendi işinize bakın sonra bu düşünceleriniz uygulamaya geçirirsiniz
  • Hocam veremezler zaten mezun olamazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: FKY

Dedikleriniz de haklılık payı var , kaldı ki ülkede yıllardır adam gibi bir mühendislik faaliyeti yapılmaması da bunu gösteriyor. Fakat kendi işinize bakın , devamlı şöyle olmalı böyle olmalı vs. diyerek bir yere varamazsınız
    O sözleri söylediğinizde etki yapacak konuma çıkana kadar kendi işinize bakın sonra bu düşünceleriniz uygulamaya geçirirsiniz

Hocam kendi işime zaten bakıyorum da şimdi tercih zamanı ve 5 net yapan kardeşime ailem elektrik elektronik müh yazdı. Bu konu beni düşündürdü, o nedenle böyle bir konu açtım. İnsanların bilinçlenmesi gerekiyor sistem düzgün olmasa bile 5 net yapan birinin elektrik mühendisliğinin derslerini incelemesi, 5 net bölümdeki derslerin temeli için yeterli mi? Diye düşünmesi gerekiyor. Hayatını kararır adam hocam. Ben girmesinler etmesinler demiyorum da girerse %90 başarısız olacak ve her gün lanet edecek bunun bilincinde olsun diyorum...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.