Şimdi Ara

Fiziksel klavyeden vazgeçemeyenlere: BlackBerry Q10 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
5.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • donanımhaber'in video oynatıcısı diğer sitelere göre daha mı yavaş sadece benim yaşadığım bir problem mi bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: plutonus

donanımhaber'in video oynatıcısı diğer sitelere göre daha mı yavaş sadece benim yaşadığım bir problem mi bu?

Bende açılmıyor bile.
  • Arkadaş şirket iş telefonu diye iphone vereceğine bundan verseydi yemin ediyorum çok daha mutlu olurdum

• ne garip yorumlar var arkadaş hayretle okuyorum yani.yok hem klavyeli hem dokunmatik mi olurmuşmuş yok 9900'ün sadece büyümüş haliymiş falan .. ya arkadaş iphone son 3 telefonunda ne gibi fiziksel özellikler yaptıda bb'yi bu yönde eleştiriyosunuz.4 ile 4s arasında ne fark var fiziki açıdan ? çok beklenen 5'te ne fark oldu ? yapmayın biraz mantıklı düşünün.ikisi farklı kategorilerin cihazları.100 kişiye sorsan dokunamatikte mi yoksa klavyede mi daha rahat yazarsın diye 99'u klavye der.adamlar genel açıdan telefonun özünden vazgeçmiyolar bi çizgisi var bb'nin.tamam market açısından bi iphone olamaz hakkını yemiyoruz ama baktığın zamanda elinde iphone olanında sürekli şarz makinasına bağlı yaşantısı olduğunu unutmayalım.e-mail,push mail vb.basit uygulamalarda bb ile yarışamıyor iphone.şöyle telefonu eline aldığında "klas" bi görüntü beklersin dimi resmen böyle ağır bi duruşu olsun onu en iyi görebilceğin telefon blackberrydir hele ki bu son Q10 çok baba duruyo bu telefon baksanıza ..

• İPHONE GİBİSİ YOK KARDEŞİM
  • bu tasarımı gördükten sonra vazgeçerler zaten :)

• BlackBerry nedir ya :)

• O beyaz şeritler sanki olmamış.
  • iphone almadan önce blackberry 9900 kullanıyordum hakkını yemeyin arkadaşlar. Tek sıkıntısı bence uygulama konusunda marketi. Klavyesi falan çok rahat. Ama dediğim gibi marketi çok kötü. Bu yüzden pek tercih edilmiyor da zaten. Yeni işletim sisteminde umarım bu konuyu çözerler de piyasaya rekabet gelir. Bu da en çok kullanıcılara ( bize ) yarar sağlar.
  • Ben bu Blackberry'i anlayamıyorum. Çağa ayak uydurmayı bence yanlış anlıyorlar. Yenilik diye fiziksel tuşsuz dokunmatik telefonla pazara girmek Blackberry özünü hiçe saymaktır. Blackberry qwerty'nin temsilcilerindendir. Q10 bana kalırsa tipik bir BB olmuş ve diğerlerinin aksine donanım olarakta gayet iyi. Yani Blackberry yapması gerekeni yapmış ama Z10'u daha ön planda tutmuş. Halbuki bu telefonuda Z10 ile beraber aynı anda satışa sunmalıydı
  • Q10 Türkiye ye ne zaman gelir acaba?
  • Sanal klavye ve full dokunmatik cihazlar hiçbir zaman fiziksel tuşların kullanım kolaylığı ve zevkini veremeyecek bana göre.
    Zamanında symbianda çalıştırıp oynadığımız ngage oyunlarının kontrol zevkini halen dokunmatik telefonumda alamadım.
    Sony xperia play vb. sürgü klavyeli/gamepadli dokunmatik telefonlar optimize edilip inceltilerek yüksek donanımla piyasaya sunulsa ilk müşterilerden biri ben olurdum.
  • elit işi gücü uyglamayla olmayacak adamın telefonudur balckbery bu telefona çöp diyen gitsin uygulamaları bol oyunlu telefon kullansın cocuklara göre telefon değildir blacbery

• quote:

Orijinalden alıntı: dockhanger

elit işi gücü uyglamayla olmayacak adamın telefonudur balckbery bu telefona çöp diyen gitsin uygulamaları bol oyunlu telefon kullansın cocuklara göre telefon değildir blacbery

Bide blackberry yazabilseydin keske

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

quote:

Orijinalden alıntı: dockhanger

elit işi gücü uyglamayla olmayacak adamın telefonudur balckbery bu telefona çöp diyen gitsin uygulamaları bol oyunlu telefon kullansın cocuklara göre telefon değildir blacbery

Bide blackberry yazabilseydin keske

yazı amacına uygun olmuş takıldığın noktaya bak
  • güzel bir cihaz olmuş. klavyeli ve dokunmatik ekranlı bb deneyimi başka bir tat verecek gibi duruyor sanki
  • Güzel bir cihaz olmuş lumia serisinden bütçeme uygun olan telefonu alıcaktım ama bir z10 almaya karar verdim.Q10da fiziksel klavye seven kullanıcılar için iyi bir seçenek olmuş :)
  • Bu aralar değiştireceğim telefonu ,iphone 5 düşünüyordum ama bir süre 9780 kullandım ki rahatlığına hayran kalmıştım kafam karıştı ancak fiyatı sanmıyorum düşük olsun.Bu fiyatı da hakeder mi ? Sonradan pişman olmak ,beklemek lazım biraz piyasaya girdikten sonra...

• Klavyeli kullanmak gerçekten farklı bir boyut.. BB bu işi iyi yapıyor.. Kendi yolundan sapmıyor.. Tek eksisi işletim sistemi ve mağaza.. İphone 5 şuan için benim gözümde sınıfta kaldı 4s den farkı ne? BB Q10 fiyatı biraz düşmesini bekliyorum alacağım..

• Güzel bir tasarımı var.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.