Şimdi Ara

Fiziksel Durum(VAE): Kapalı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
18.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, hattınızda yaşanan kesintinin kontrol edilmesi için saha ekiplerine iş emri gönderdik. Çalışmalarını tamamladıklarında size bilgi vereceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, hattınızda yaşanan kesintinin kontrol edilmesi için saha ekiplerine iş emri gönderdik. Çalışmalarını tamamladıklarında size bilgi vereceğiz.

Kopma sorunum düzeldi gibi fakat şuanda hızım çok düşük ve pingim çok yüksek.

• Merhaba, ping tracert ve hız testi sonucunuzu destek kaydınıza ekler misiniz?
  • quote:

Merhaba, ping tracert ve hız testi sonucunuzu destek kaydınıza ekler misiniz?

Destek kaydına ekledim buraya da atıyorum

Fiziksel Durum(VAE): Kapalı
  • Hız profilinizi kontrol ederek teknik arkadaşlarım size bilgi verecek.
  • quote:

Hız profilinizi kontrol ederek teknik arkadaşlarım size bilgi verecek.

Sorun çözüldü fakat hızım 8mbit'e sabitlenmiş onu 16 yapabilirseniz memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, hız profilinizi 16 Mbps olarak güncelledim. Tekrar kontrol eder misiniz?
  • quote:

Merhaba, hız profilinizi 16 Mbps olarak güncelledim. Tekrar kontrol eder misiniz?

Düzelmiş, teşekkürler.

• Keyifli kullanımlar dilerim
  • İnternetim 04.02.2021 tarihinde kesildi yalın İnternete geçiyorsunuz dendi sizden hala haber bekliyorum

• Türknettendestekbekleyenbiri T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, başvurunuzu 05.02.2021 tarihinde gerçekleştirdik. Yerleşik operatör tarafından onaylanmasını bekliyoruz. Onaylanması durumunda size bilgi vereceğiz.
  • Ortalama kaç günde onaylanır @TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türknettendestekbekleyenbiri -- 7 Şubat 2021; 18:7:25 >
  • Bende suan ayni seyleri yasiyorum tt saha ekipleri bir bakir kabloda degisiklik yapildi diyor bir tt tarafinda sorun yok diyor. 3 senedir tek bir sorun olmadan kullandigim turknet internetim yalin internete gecmemle bir haftadir kesik. Arkadaslar yalin internete gecmekle alakasi yok deselerde burada yazilanlara benzer seyler yasayanlara gore alakasi var. Bir arkadasin yazdigi gibi buyuk ihtimal ttculer kendi abonelerini benim saglam hattima taktilar. Yarin da bir cozume ulasmazsa konu alternatif internet saglayicilarini aramaya basliycam. İnternet saglayici onerilerinizi beklerim.

• Ayın beşinde internet kutusuna böyle bir etiket bırakılmış bu ne anlama geliyor acaba? @TurkNetDestek

Merhaba, genel olarak 4 iş günü içerisinde onaylanmaktadır. Ancak başvuru geçtiğimiz cuma günü yapıldığından dolayı hafta sonuna denk gelmiş. Bu nedenle uzamış durumdadır. Arkadaşlarım günlük takibini yapıyor. Onaylanması durumunda size bilgi verecekler.
  • lalucego L kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorun ile ilgili ekiplerden sorun olmadığına yönelik bilgi gelmesi üzerine arkadaşlarım yazışma başlatmıştır. Ben de önceliğini arkadaşlarıma ilettim. Yerleşik operatöre ilettiğimiz bildirimi sizinle paylaşmak isterim.

"Abonemizin sık sık kopma ve hız sorunu devam etmektedir. Hattı sağlama alarak etiketlemenizi acterna görüntüsü paylaşmanızı rica ederim."
    Merhaba, aktivasyon sürecinde, nakil sürecinde ya da vae geçişi durumlarında hattın iç tesisat bağlantısının yapılması için etiketleme bırakılıyor.
  • Teşekkürler beklemedeyim. @TurkNetDestek

Anlayışınız için ben teşekkür ederim. iyi günler dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.