DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
fizik tedavi ve rehabilitasyon yazmayı düşünenler buraya ;)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
461
Cevap
18
Favori
415.719
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> fizik tedavi ve rehabilitasyon yazmayı düşünenler buraya ;)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      194 Mesaj
      19 Temmuz 2008 18:21:12 Konu Sahibi
      04.07.2013 tarihli güncelleme

Arkadaşlar yayındayız

http://tr.twitch.tv/abdullahagar

03.07.2013 Tarihli Güncelleme

Değerli arkadaşlar, vaktim kısıtlı olduğundan dolayı sorularınıza cevap veremiyorum.. Bana görüntülü toplu konferans yapabileceğimiz bir sistem önerirseniz.. O sistem üzerinden önceden belirlemiş olduğumuz saatler arasında sizlere bilgi verebilirim.. Önerisi olan arkadaş varsa bana ulaşsın

arkadaşlar ben fizik tedavi ve rehabilitasyon (ftr) öğrencisiyim. bölüm hakkında merak ettikleriniz sormak istedikleriniz olursa burdan ulaşabilirsiniz. isteyen arkadaşlara pm den msn imi gönderebilirim.
      iyi forumlar

yukarıdaki yıllar önce yazdığım mesajdı.. iletişim bilgilerimi değiştirdim.. artık bana facebook sayfamdan ulaşabilirsiniz

/fzt.abdullah
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
      |

Sorularınızı daha hızlı cevaplamamı istiyorsanız

www.abdullahagar.com
    • Binbaşı
      1181 Mesaj
      19 Temmuz 2008 18:42:53
      deli para var bi onu biliyorum o işte
      |
      |

• Teğmen
      194 Mesaj
      19 Temmuz 2008 18:45:20 Konu Sahibi
      daha bilmediğin çok şey var
      şaka bi yana düşünen arkadaşlar varsa elimden geldiğince yardımcı olabilirim
      |
      |

www.abdullahagar.com
    • Yüzbaşı
      293 Mesaj
      19 Temmuz 2008 18:54:08
      quote:

Orjinalden alıntı: niqotin

daha bilmediğin çok şey var
      şaka bi yana düşünen arkadaşlar varsa elimden geldiğince yardımcı olabilirim

ben yazmayı dşnyrm ilk kaçbinden alıyor acaba
      |
      |

!!!ULTİMATE SURVİVAL!!!
      !!!BEAR GRYLLS!!!
      !!!DİSCOVERY CHANNEL!!!
    • Teğmen
      194 Mesaj
      19 Temmuz 2008 18:57:46 Konu Sahibi
      kardeş sıralaman ne geldi?
      talep durumuna göre değişebilir kaçbinden aldığı
      |
      |

www.abdullahagar.com
    • Yarbay
      3073 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Amentos

19 Temmuz 2008 18:57:48
      Ben

Ama 17.000 oldum çok zor ya

Yine de yazacağım ama gideceğim yer belli gibi; Boğaziçi Kimya Öğretmenliği
      |
      |

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
    • Teğmen
      194 Mesaj
      19 Temmuz 2008 19:01:41 Konu Sahibi
      kardeş 17bin çok zor ya :(
      |
      |

www.abdullahagar.com
    • Yüzbaşı
      472 Mesaj
      19 Temmuz 2008 19:21:47
      ya buraya say1 den giriliyor dimi ordan giriliyorsa anadolu lisesinden oraya girmek çok zor ve salakca olmuyor mu? tıpa filan girer adam?
      |
      |

• Teğmen
      194 Mesaj
      19 Temmuz 2008 19:25:57 Konu Sahibi
      kardeş fen lisesinden anadolu lisesinden düz lisesinden arkadaşlar var. sağlık bölümleri popüler kardeş.
      say1 ve say2 den giriliyor.
      hacettepe ve başkent say2 den alıyor. diğer üniversiteler say1den alıyor kardeş
      |
      |

www.abdullahagar.com
    • Teğmen
      194 Mesaj
      19 Temmuz 2008 21:06:51 Konu Sahibi
      güncel
      |
      |

www.abdullahagar.com
    • Yüzbaşı
      273 Mesaj
      19 Temmuz 2008 21:14:52
      quote:

güncel

hem isteyene bilgi vereceğim diyorsun hem de güncelleyip duruyorsun, görende kafana takılan bir soru var da cevap arıyormuşsun sanacak.
      |
      |

Universite ve Bolum Tavsiyeleri Icin Danisabilirsiniz.Makine Muhendisi olarak, ozellikle muhendislik bolumleri hakkinda sormak istediklerinizi cevaplamaya hazirim.Ozel mesaj atin.
    • Teğmen
      194 Mesaj
      19 Temmuz 2008 21:19:18 Konu Sahibi
      arkadaşım kaç kere güncelledim de güncelleyip duruyorsun diosun
      genelde bi çok kişi 2. sayfaya bakmıyor konu dışı topiğinde.
      konu ilk sayfaya gelsin die yazdım kardeşim.
      amacımız burda tartışmaya girmek değil
      |
      |

www.abdullahagar.com
    • Yüzbaşı
      273 Mesaj
      19 Temmuz 2008 21:28:24
      herkes bölüm için parası bol diyor, ben maaşları söyliyeyim istanbulda özel hastanelerde 2.5 milyar ücretle çalışıyorlar haftaiçi her gün 8-18 arası, 3 milyar üstü veren yerlerde maaş almada sorun oluyor, işe gelince ağır iş, sağlıkta insanlarla uğraşmak gerçekten zor, yaşlı, özürlü vs hastalarla uğraşacaksınız, maaş olarak da bir mühendisin iki katı ücretle işe başlıyorlar, ama ilerde yükselme durumları zayıf çünkü bu işin uzman doktorları da var.
      |
      |

Universite ve Bolum Tavsiyeleri Icin Danisabilirsiniz.Makine Muhendisi olarak, ozellikle muhendislik bolumleri hakkinda sormak istediklerinizi cevaplamaya hazirim.Ozel mesaj atin.
    • Binbaşı
      1651 Mesaj
      19 Temmuz 2008 21:30:30
      fizik tedavi tejnikerliği nasıldır
      |
      |

PARAMEDİC
    • Teğmen
      194 Mesaj
      19 Temmuz 2008 21:33:25 Konu Sahibi
      kardeş fizik tedavi teknikerliği yeni açılan bir bölüm o yüzden mezun oldukları zaman statüleri noluyor tam bilmiyorum ya :(
      ben 4 yıllık fizik tedave ve rehabilitasyon bölümünde okuyorum mezun olduğun zaman fizyoterapist ünvanını alıyorsun
      |
      |

www.abdullahagar.com
    • Teğmen
      194 Mesaj
      19 Temmuz 2008 21:36:52 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: ata1606

herkes bölüm için parası bol diyor, ben maaşları söyliyeyim istanbulda özel hastanelerde 2.5 milyar ücretle çalışıyorlar haftaiçi her gün 8-18 arası, 3 milyar üstü veren yerlerde maaş almada sorun oluyor, işe gelince ağır iş, sağlıkta insanlarla uğraşmak gerçekten zor, yaşlı, özürlü vs hastalarla uğraşacaksınız, maaş olarak da bir mühendisin iki katı ücretle işe başlıyorlar, ama ilerde yükselme durumları zayıf çünkü bu işin uzman doktorları da var.

arkadaşım sen kimsin necisin?? bilmediğin konularda bilmiyorum der susarsın bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. 3milyar üstü veren yerlerde sorun oluyor diyo. ben 3 alanda gördüm 5 alanda gördüm. sorun senin çalıştığın patrondan kaynaklanır yoksa hiç bi sorun yok konuyu başka yerlere çekip durma. insanlarla uğraşmak zor demişsin
      sen insan değilmisin? yarın öbür gün sende o duruma düşersen nolucak? kelimelerini seçerken dikkat et hepsi bizim insanımız kardeşimiz,teyzemiz, amcamız.
      bizim meslektede uzmanlık var
      doktorası var
      üniversite öğretim görevlisi olarak kalıp akademik kariyer var.
      |
      |

www.abdullahagar.com
    • Yarbay
      3073 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Amentos

19 Temmuz 2008 21:37:31
      quote:

kardeş fizik tedavi teknikerliği yeni açılan bir bölüm o yüzden mezun oldukları zaman statüleri noluyor tam bilmiyorum ya :(
      ben 4 yıllık fizik tedave ve rehabilitasyon bölümünde okuyorum mezun olduğun zaman fizyoterapist ünvanını alıyorsun

Hemşirelerinde fizyoterapist olma ihtimali var.Böyle bir yasa üzerinde çalışıyorlar sanırsam.Bilgin var mı o konuda?
      |
      |

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
    • Teğmen
      194 Mesaj
      19 Temmuz 2008 21:41:37 Konu Sahibi
      ya popüler bi meslek olduğun zaman hep alternatifini çıkarmaya çalışırlar ama eğitimin almamış bi kişinin o hastlara bakması imkansız fizyoterapistlerinde dr. olması ne kadar saçma olur dimi ama
      |
      |

www.abdullahagar.com
    • Binbaşı
      1760 Mesaj
      19 Temmuz 2008 21:41:50
      benim say1 sıralamam 11700.yazmayı düşünüyorum çok ufak bi ihtimal de olsa ..
      hocam görülen dersler nelerdir? özel sektörde maaş aralığı nedir ?
      |
      |

• Teğmen
      194 Mesaj
      19 Temmuz 2008 21:44:09 Konu Sahibi
      geçen seneki sıralamalara göre gelir kardeş. bu sene talep fazla olmazsa kütahya muğla falan gelir inş.
      |
      |

www.abdullahagar.com
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.