Şimdi Ara

Fizik İçin Kaynak Önerir misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Açılan kaynak önerilerinin tamamına bakmam mümkün değil.Genel olarak nihat bilgin tyt/ayt ve karaağaç fasikülleri önerilmiş.Benim temelim sağlam değil,youtubeden izleyip üstüne çözmem için kaynak önerisi bekliyorum sizlerden.Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can Lp -- 21 Eylül 2018; 23:16:36 >

• Umut öncül videolarını izleyip nihat bilgin tyt/ayt'yi çözebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can Lp -- 21 Eylül 2018; 23:40:26 >
  • Yayın denizi çözüp nihat bilgin ile devam ederseniz daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karpuzcu11 K kullanıcısına yanıt
    Hocam temelim pek iyi değil fizikte. Videoları izleyip yayın denizinden çözebilirmiyim yoksa öncesinde 40 seans fizik almalı mıyım(dershanedeki öğretmen önerdi)?
  • Can Lp kullanıcısına yanıt
    Hocam video izleyip çözebilirsiniz benim de fizikte pek temelim yok ama videodan sonra çözebiliyorum şuan.

• karpuzcu11 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Yayın denizinin sanırım 2 serisi var:Birisi aktif fizik sıfırdan başlayanlara diyor,ikincisi tyt ve ayt soru bankası.Siz hangisini kastetmiştiniz?
  • hocam temelin iyi değilse antrenmanlarla fizik al bence. ordan temel atar sonra diğerlerini temizlersin

• freng07 F kullanıcısına yanıt
    Hocam youtubeden videolarla ve dershaneyle ilerlemeyi düşünüyorum konu anlatım kısmında.Antrenmanlarla fizik zaman kaybı olur gibime geliyor.Siz kullandınız mı ve harcanacak zamana değer mi sizce
  • Up
    Bugün gidip alacağım öneriye ihtiyacım var
  • 2 yerden dinleyip ilerleyeceksen zaman kaybı olabilirim hocam haklısin. okyanus düşünür müsün hocam peki?

bize hocamiz onermisti ve benim hoşuma gitmişti. nihat bilgine gelene kadar bence arada bi kaynak olsun

• freng07 F kullanıcısına yanıt
    Okyanusun düşünüyorum hocam.Gittigimde okyanus alacağım bunun yanında elimdeki birey b'ye ek olarak ayt için bir tane daha almak istiyorum ama ne alacağımı kararlaştıramadım henüz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can Lp

Hocam youtubeden videolarla ve dershaneyle ilerlemeyi düşünüyorum konu anlatım kısmında.Antrenmanlarla fizik zaman kaybı olur gibime geliyor.Siz kullandınız mı ve harcanacak zamana değer mi sizce
    Selamlar. Ben şahin hoca. formulsuzfizik çok kaliteli bir fizik dersi video platformudur. youtube formulsuz fizik kanalında örnek videolar var. vektörler konusunun tamamı yüklü bir izle istersen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.