Şimdi Ara

FiyatSeyir.com - Sıcak Fırsat Takip [Web+Android+Pro Yayında] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
99
Favori
31.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazar

Linkleri anonymize etmeden direkt vermişsiniz, dereferer kullanmanız en azından başınızın bir nebze daha geç ağrımasına sebep olacağından tavsiye edilir; sonuçta tüm satış sitelerinin birbirine karşı kullandığı ama açıktan görülmesini istemediği bir sistemi yürütüyorsunuz.

Kolay gelsin ve başarılar.

PM'den detaylı bilgi verirseniz sevinirim. URL yönlendirme sayfası mı ayarlayayım? Referer tarayıcının ürettiği bir bilgi, kodla değiştirilemiyor.
  • Telefondan bakıyorum ve iyi gözüküyor. Ürünlerin sitesine girmeden küçük bir görseline bakabilirsek daha kullanışlı olur. Yazıların, işaretlerin gereğinden büyük olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrik ederim güzel iş çıkarmışsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Telefondan bakıyorum ve iyi gözüküyor. Ürünlerin sitesine girmeden küçük bir görseline bakabilirsek daha kullanışlı olur. Yazıların, işaretlerin gereğinden büyük olduğunu düşünüyorum.

Sitenin hızlı olması için görselleri almıyorum. Yoksa bir arama sonucunda 23 tane siteye ayrı istek gidebilir, bu da sitenin ağır çalışmasına yol açar. Metinleri bilerek büyük ayarladım. 4" telefonda bile iyi duruyor şu hali ile.
  • Her siteyi actimizda sifre soruyor.Benim icin cok problem olmuyor parmak izi ile aciyorum ama her seferinde sifre sormasa daha iyi olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Her siteyi actimizda sifre soruyor.Benim icin cok problem olmuyor parmak izi ile aciyorum ama her seferinde sifre sormasa daha iyi olabilir

Oturum süresini artırmıştım ama sorun çözülmemiş sanırım. Gün içinde hallederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

Telefondan bakıyorum ve iyi gözüküyor. Ürünlerin sitesine girmeden küçük bir görseline bakabilirsek daha kullanışlı olur. Yazıların, işaretlerin gereğinden büyük olduğunu düşünüyorum.

Sitenin hızlı olması için görselleri almıyorum. Yoksa bir arama sonucunda 23 tane siteye ayrı istek gidebilir, bu da sitenin ağır çalışmasına yol açar. Metinleri bilerek büyük ayarladım. 4" telefonda bile iyi duruyor şu hali ile.

Sayfanın hızlı yüklenmesini isterken işlemi uzatarak yaklaşık olarak aynı zamanı harcarız. Ürünleri görmek için hepsine tek tek basıp siteye gitmek gerekiyor. Bunu n yerine biraz görseller için beklenebilir.

• quote:

quote:

quote:

Sayfanın hızlı yüklenmesini isterken işlemi uzatarak yaklaşık olarak aynı zamanı harcarız. Ürünleri görmek için hepsine tek tek basıp siteye gitmek gerekiyor. Bunu n yerine biraz görseller için beklenebilir.

ürünün görsel resminden çok fiyat değişimi önemli olan

şu an ki haliyle çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

quote:

quote:

ürünün görsel resminden çok fiyat değişimi önemli olan

şu an ki haliyle çok iyi

Herkes incelediği ürünü görmek ister. Daha önce görülmemişse teker teker sitelere bakmak daha zahmetli oluyor.
  • Sitenin masaüstü versiyonu yok mu? Şuan ki hali çok dandik.

Ayrıca arama kısmı göremedim ben?
  • quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

Sitenin masaüstü versiyonu yok mu? Şuan ki hali çok dandik.

Bilgisayardan girerseniz masaüstü şeklinde açılır. Dandik olan kısımları söylerseniz geliştirmeye çalışalım. Site amacına uygun şeklinde işliyor şu an, önemli olan bu.

Ürün görsellerini eklemeyi düşündüm bir ara fakat gerçekten gereksiz. Çünkü ürününün ne olduğu zaten yazıyor. Buzdolabı ise Buzdolabı Ekran Kartı ise ekran kartı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

Sitenin masaüstü versiyonu yok mu? Şuan ki hali çok dandik.

Bilgisayardan girerseniz masaüstü şeklinde açılır. Dandik olan kısımları söylerseniz geliştirmeye çalışalım. Site amacına uygun şeklinde işliyor şu an, önemli olan bu.

Ürün görsellerini eklemeyi düşündüm bir ara fakat gerçekten gereksiz. Çünkü ürününün ne olduğu zaten yazıyor. Buzdolabı ise Buzdolabı Ekran Kartı ise ekran kartı.

FiyatSeyir.com - Sıcak Fırsat Takip [Web+Android+Pro Yayında]

PC'den giriyorum zaten. Ayrıca arama yapmak için neden üye olmam gerekiyor?
  • @ahmetfx ellerinize saglik. Harika bir proje olmus. Saglikli bir database olusmasi icin en az bir 6 ay fiyat bilgisi cekmek gerek. TR de bu sekilde bir girisim gerekliydi. Projeye destek icin firmalardan odenek almanizi tavsiye ederim. One cikarma, tavsiye verme, mail reklam vs. gibi seylerden para toplayabilirsiniz. Bireysel hit sayisi onemli tabiki..

• Teknosa Outlet ve teshir katagorisini ekler misin ?

Arada iyi seyler oluyor

• @ahmetfx ellerinize saglik. Harika bir proje olmus. Saglikli bir database olusmasi icin en az bir 6 ay fiyat bilgisi cekmek gerek. TR de bu sekilde bir girisim gerekliydi. Projeye destek icin firmalardan odenek almanizi tavsiye ederim. One cikarma, tavsiye verme, mail reklam vs. gibi seylerden para toplayabilirsiniz. Bireysel hit sayisi onemli tabiki..

• FiyatSeyir.com üye olmayan ziyaretçilere de açılmıştır. Test üyelikleri kapatılacaktır.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Test üyelikleri derken; kendi kaydolduklarımız mı yoksa adı donanımhaber olan mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Test üyelikleri derken; kendi kaydolduklarımız mı yoksa adı donanımhaber olan mı?

donanimhaber olan. Diğer üyelikler duruyor.
  • Bir kategori yada ürün sectigimde sıralamayı en çok (yüzde) indirime göre sıralama olsa? Var sa da ben bulamadım.

Örneğin Ocak arıyorum kategoride seçtim yada arama bölümüne yazdım filtre kısmın da x tl ve üzeri fiyatlı ları filtreliyor.

Sıralamada ise en çok indirime göre sırala da olsa

Ellerine emeğine sağlık başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzerty -- 22 Ağustos 2017; 9:5:35 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.