Şimdi Ara

FiyatSeyir.com - Sıcak Fırsat Takip [Web+Android+Pro Yayında] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
99
Favori
31.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Destek ve yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
  • Zaten siten geldiğinden beri sıcak fırsatları kullanmıyorum, forumun diğer kısımlarındaki muhabbeti başka sitede bulduğum anda vınn. Bırak dh kendi ayağına sıksın

Tekrar teşekkürler@ahmetfx

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Geldim.

Destek ve yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Tekrardan hosgeldin hocam bir an uzdun bizi :)

• Teşekkürler, ben de üzülmüştüm. Üyelik tarihime baktım 11 sene olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Teşekkürler, ben de üzülmüştüm. Üyelik tarihime baktım 11 sene olmuş.

• Yanlıştan dönüldüğünde bakalım herkes bu sefer aynı derecede iyi şeyler söyleyecek mi çöçok merak ediyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Yanlıştan dönüldüğünde bakalım herkes bu sefer aynı derecede iyi şeyler söyleyecek mi çöçok merak ediyorum ?

Yanlıştan dönen adminlere selam olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Yanlıştan dönüldüğünde bakalım herkes bu sefer aynı derecede iyi şeyler söyleyecek mi çöçok merak ediyorum ?

Hangi yanlıştan ne zaman dönüldüğünde?

1. Ben o zaman baktığımda hâlâ linklere otomatik referans ekleniyordu, hatta başka sitelerinkine de ekleniyordu.

2. Bize haber verilmediği gibi haber veren arkadaşların da hesabı engellendi, sırf duyulmasın diye. Buna karşılık resmi bir özür dilendi mi? Hayır, sadece yalandan bir konu açıldı onda bile özür dilenmedi, hakaret ettiler ondan banladık dendi.

3. "Alışveriş bilgileriniz kimse ile paylaşılmadı, çünkü ortağız; buyrun bu da kanıtı" denecek hiçbir şey olmadı. Ki üstüne konuda önce yok öyle bir şey uydurmayın dendi, millete iftira atmayın dendi, sonra ortaklığımız kapsamında dendi öyle kıvrıldı, onu da Amazon yalanladı.

4. Herşeyi geçtim, para uğruna etik olmayan davranışlara alıştık dedim ülkecek. Bundan önce AKK konusunda İSSleri aklamaya çalışan Mesut Çevik yine kullanıcıyı karşısına alıp önce Twitter'dan sonra üşenmeyip gidip eczaneden vitamin alarak canlı yayında kullanıcılara hakaret etti. Buna karşılık bir yaptırım oldu mu? Hayır, çünkü bu pişkinliğin bir başka derecesi.

Kimse sizin burada para kazanmanıza ya da şirketin iç işlerine kızmıyor, karışamaz da. Bazı kişiler için Facebook, Twitter'dan önce, internetle tanıştığında bu site vardı. Turuncu site çoğumuz için ayrı bir sevgiyle baktığımız yerdi, şahsen buradan kaç tane değerli dost edindim. Ama ne olduysa bir zaman oldu, AkTroll'ler doldu, teknolojik incelemelerin (sanırım parayla) kalitesi düşmeye başladı, kullanıcılara rağmen büyük şirketlerle taraf olunur oldu; artık bütün kulak tıkadığımız, hoş gördüğümüz sorunlar battı. Bunca gelire rağmen bir türlü düzelmeyen bağlantı sorunları, kullanıcının istememesine rağmen dayatılan yenilikler, kullanıcıların gördüğü haksız davranışlar vs. Bilmiyorum bu ego nereden geldi bu siteye ama geldiği gibi sitedeki ortamın o sıcaklığı bitti. Ben de yanlış bir ifade kullanmışım, koskoca internette sitenin alternatifi mi bitti, illaki bi yer bulurum. Bulamazsam da bu kadar "değişikliğe" değmez.

Şimdiye kadar yardım ettiğim, yardım aldığım arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Bu mesajdan sonra kendimi en uzun süre hangisiyse onunla banlıyorum, size de şimdiye kadarki geçirdiğim hoş sürelere vesile olduğunuz için teşekkür ediyorum.

• Yukko eklendi.
    n11'den popüler ve güvenilir mağazalar eklendi.

Küçük bir istatistik paylaşalım.

Toplam 43 mağaza oldu.
    152 bin link var.
    Günde 16-18 bin üzeri arama yapılıyor.
    230+ üye bulunuyor.
  • eklendi mi bilmiyorum.https://market.miuiturkiye.net sitesi de iyidir. Ben çok memnunum. Bunun dışında teknostore.com var.
    Site çok başarılı görünüyor. Alır gider bu.
  • Siteyi inceliyorum da iki ana sıralama var: oran ve fiyat farkı. Bir de bu ikisinin çarpımı olsa, beraberliği olsa. Yani ürünlerden en fiyatı düşenini ve ürünün ilk haline göre oran olarak da bu düşüşü yansıtmış olan ürünler sıralaması olsa.

10 liralık bir ürün 5 liraya indiyse %50 olarak en başta olacaktır ama sadece 5 lira cepte kalacaktır.
    100 liralık bir ürün 50 liraya düştüyse yine %50 ama bunun anlamı 50 lira cepte kalacağı için çok daha değerli bir indirim bu. Bunun önde olması gerek 3. kategoride.

Şimdi 50 liralık bir indirim var diyelim. fiyatı 200 den 150 ye düşmüş bir üründe de 50 liralık bir indirim var. Dolayısıyla fiyat farkı kategorisinde 100den 50 ye düşünle 200den 150 ye düşen aynı olarak değerlendiriliyor ancak dediğim gibi bu ikisi aslında aynı değerde olan indirimler değil. Bu saydığım 3 üründen en değerli indirime sahip ürün 100den 50'ye düşen üründür. Çünkü hem 50 liralık fark hem %50 indirim. Yani sizin var olan iki özelliğinizin harmanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: omergex

Siteyi inceliyorum da iki ana sıralama var: oran ve fiyat farkı. Bir de bu ikisinin çarpımı olsa, beraberliği olsa. Yani ürünlerden en fiyatı düşenini ve ürünün ilk haline göre oran olarak da bu düşüşü yansıtmış olan ürünler sıralaması olsa.

10 liralık bir ürün 5 liraya indiyse %50 olarak en başta olacaktır ama sadece 5 lira cepte kalacaktır.
    100 liralık bir ürün 50 liraya düştüyse yine %50 ama bunun anlamı 50 lira cepte kalacağı için çok daha değerli bir indirim bu. Bunun önde olması gerek 3. kategoride.

Şimdi 50 liralık bir indirim var diyelim. fiyatı 200 den 150 ye düşmüş bir üründe de 50 liralık bir indirim var. Dolayısıyla fiyat farkı kategorisinde 100den 50 ye düşünle 200den 150 ye düşen aynı olarak değerlendiriliyor ancak dediğim gibi bu ikisi aslında aynı değerde olan indirimler değil. Bu saydığım 3 üründen en değerli indirime sahip ürün 100den 50'ye düşen üründür. Çünkü hem 50 liralık fark hem %50 indirim. Yani sizin var olan iki özelliğinizin harmanı.

Görüşleriniz için teşekkürler. Haklısınız. Bu yüzden seçim menüsüne Fark ve İndirim şeklinde iki adet açılır liste ekledim. 20TL'den 10TL'ye düşen ürünleri görmemek için alt limit 50 olarak seçilebiliyor. Yine aynı şekilde %50'nin üzerindeki indirimleri göster de diyebiliyor kullanıcı. Yani sizin belirttiğiniz iki özelliği kendisi harmanlıyor.

Fiyatı %75 düşen ve bu düşüşün en az 250TL değerinde olduğu ürünleri getir diyebiliyor.

Belirttiğiniz şekilde iki filtrenin çarpımı şeklinde de bir sıralama olabilir elbette.
    A ürünü 20TL'den 10TL'ye düşmüş. Fark 10TL, Oran %50, Değer 10*50=500.
    B ürünü 1000TL'den 800TL'ye inmiş. Fark 200TL, Oran %20, Değer 200*20=4000.

4000 sonuçlu indirim daha değerli olup daha üst sıralarda yer alabilir.

• Güzel düşünce, mobil uygulama yapmayı düşünüyor musunuz?

Mobil arayüzü iyi fakat incelediğimiz ürün indirime girince bize bildirim gönderen bir sistem olsa iyi olurdu. Çok mu şey istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 30 Ağustos 2017; 11:26:57 >
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Daha çok hepsiburada linki

Daha sık hepsiburada taraması

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

Güzel düşünce, mobil uygulama yapmayı düşünüyor musunuz?

Mobil arayüzü iyi fakat incelediğimiz ürün indirime girince bize bildirim gönderen bir sistem olsa iyi olurdu. Çok mu şey istedim

Şimdilik site içinde üstte bildirim çıkıyor, e-posta ile bildirim koymadım henüz. Mobil uygulama düşünüyorum fakat henüz mobil uygulama geliştirme için alt yapı bilgim yok. Daha çok Adobe Air ile çalışmışlığım var. Bu vesile ile mobil dünyaya tekrardan giriş yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

Teşekkürler

Hepsiburada'nın taranması aşırı uzun sürüyor. Açılır menülerde gördüğünüz tüm kategoriler HB'den ekli durumda. Farklı önemli kategori varsa ekleyeyim. Saat, gözlük, giyim, mobilya gibileri almıyorum.
  • Aradığınız kriterlere uygun indirime giren ürün bulunamadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Aradığınız kriterlere uygun indirime giren ürün bulunamadı.

Bayram molası :)
  • quote:

quote:

Teşekkürler

Hepsiburada'nın taranması aşırı uzun sürüyor. Açılır menülerde gördüğünüz tüm kategoriler HB'den ekli durumda. Farklı önemli kategori varsa ekleyeyim. Saat, gözlük, giyim, mobilya gibileri almıyorum.

Outdoor kategorisi lütfen :)

• quote:

quote:

Teşekkürler

Saat kategorisini neden almıyorsunuz bence alınmalı.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.