Şimdi Ara

Fiyatlara ne oldu birden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ocak-şubat zamanlarında 198bin olan Avcılarda bir eve şimdi yeni ilan açmışlar 215 istiyorlar. 275bin olandan da 305 istiyorlar. Bunlar sadece hatırladığım evler. Sebebi nedir?

• Her şeyin bir sezonu oldugu gibi ev satışının da sezonu var malesef.Kış demek yağmur kar çamur demek kimse dışarı çıkıp ev almak bakmak istemiyor.Ama nisan ayına girdik hava çok güzel insanlar ev almak istiyorlar oda fiyatları etkiliyor elbette :)) Ama belirtmeliyim ki ev her zaman kışın alınması daha makbül.Özellikle yağmur yağdığı zaman(yoğun yağmur) ve cok soğuk dönemde ev almak hem fiyat açısından hemde evi kış şartlarınde görmek gerekiyor.Isı yalıtımı nasıl,yağmuru içeri alıyormu,akıntı sızıntı varmı incelemeniz daha kolay olacaktır.Yazın kış yok yağmur yok mülk sahipleri bir usta getirtiyor bir boya badana ev çiçek gibi :)) Kış geliyor bir yağmur başlıyor her tarafdan su akıyor,ısı yalıtımı iyi değil eyvah diyorsunuz ama iş işten geçmiş oluyor.
  • Antalya.Gayrimenkul kullanıcısına yanıt
    aynen hocam şimdi baktım yine 175-180 bin olan eve 220 fiyat çekmişler yeni ilanla bu kadar olmaz ya!
  • moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Hocam yinede araştırın derim.Makul ölçüde illaki fiyatı olan ev vardır.Biraz sabır biraz şans gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalya.Gayrimenkul kullanıcısına yanıt
    bence de bakmaya devam
  • Son evimi aralıkta yerde kar varken almıştım

Müteahhit son 1 ayda içeri giren ilk ciddi alıcı olduğumdan beni bırakmadı cidden iyi niyetli adamdı bende pazarlıkla 380 e almıştım

Kar kalktığında evin fiyatı 3 ay sonra 550 ye çıkmıştı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Doğru yatırım her zaman kazandırır diye boşa demiyoruz :))

^Fiyatlara ne oldu birden?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.