Şimdi Ara

Fiyatlar düşükken başarı hükümetin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ali Babacantwitter
    “Fiyatlar düşükken başarı sizin ama yükselince sorumluluk marketlerin. Öyle mi Sayın @RTErdogan, Sayın @dbdevletbahceli?”
    https://twitter.com/alibabacan/status/1598309065511211008?s=20&t=maSdyrXWXCRCVSzM7c2qOA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tabikide suçlu dıj güjler, yedi davul ve emprayalist minnaklar.

• Tarım kredi kooperatifleri nin ürünleri,üç harfli marketlerden pahalı

• Durma market perakendeler saldırı var zabıta sözlü ne olacak yani fiyatlar düşecekmi ? bekleyin düşer yeterince beklerseniz kesin düşer 

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt

ama daha da kaliteli. ben şaşırdım bu duruma artık sadece bim ve tkk'dan alışveriş yapıyorum. bu 2 marketin çoğu ürünü ortalamanın üstünde kalitede. a101 ve şok tam teneke..

• Kimse ayranım bozuk demez. Güzel bir atasözü.

• Tekno moomce kullanıcısına yanıt

bir kaç Şube basıp bir kaç kasiyer tokatlandımı fiyatlar düşer :D

• Tarım kredi kooperatiflerine operasyon yaparlarmı😎

• geberit kullanıcısına yanıt

Biraz daha para bassın bakalım ne olacak  

• 2021 yılından kalma katalog,

https://aklartoptan.com/insert/

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Adamların kâr marjı aynı veya daha az. Sen adamın maliyetini yükseltecek herşeyi yap, sonra suçuda onlara at. (Personel,yakıt,enerji). Nasıl olsa beynini kullanmadan inanan bir kitle mevcut. Bir hükümet, halkına enerji kalemlerini ulaştırmak ile mükelleftir. Ama bizimkiler bildiğin ticaretini yapıyor. Elde ettikleri kâr öyle böyle değil. Düzgün kullanıldığına inansam, buna bile razıyım ama bizim mahallede bile Tdv e 2 tane sıfır bina yaptılar. Biliyorum nereye gittiğini veya indiğini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usluco -- 9 Aralık 2022; 10:16:30 >
  • Shiro Battousai kullanıcısına yanıt

Nesi kaliteli yaw aynı bok

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

yok değil

Ney kaliteli mesela anlatsana.

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

bim'de ortalamanın üstü kalitede olan fp ürünler:

ekmecik ürünleri (kendi fırınımda taze tam buğday yoksa bimden alıyorum bilindik diğer markalardan daha iyi)

bazı peynir çeşitleri

et döner

fıçı marka turşular ( çok iyi)

efsane pirinç

bol bol mayonez

performans fıstık ezme çeşitleri (marketlerde ulaşabildiğim en güzel fıstık ezmesi. züberden bile iyi.)

buono markanın çikolataları eskiden tam fp idi şimdi fiyatlarını pahalı buluyorum

dost süzme yoğurt

yazın çokça tükettiğim akdo dondurma

ıslak mendili (daha iyisi yok)

protex marka mutfak ürünleri de iyi

ışıl sabun fiyatına göre gayet iyi

aktüele gelen birçok gıda ürünü de kaliteli ve fp oluyor.

vs vs devam eder

bunlar ilk aklıma gelen ezberden saydıklarım

kıyaslama türkiyede ulaşabileceğin en pahalı ürünler ile değil diğer zincir marketlerle yapılırsa tabi daha sağlıklı olur

ben zaten birçok ürünümü direkt üreticiden/köylüden temin ediyorum. (nar ekşisi, z.yağı, yumurta, tavuk, sucuk, turşu, salça, süt ve süt ürünleri vs..) en doğal ve en güzel ürünlerle de kıyasladığımda birçok ürünü başarılı buluyorum. migros şok a101 ve klasik bakkallar marketlere falan gitmeyi bıraktım zaten adım başı her mahallede varlar

hissem de yok :))

Şaşırtıcı şekilde sebze meyva çeşitleri çok başarılı 8.90 a patates aldım kızartma da ezzet agria patates den eksiği yok fiyat olarak 3 katı agria

Ayva fiyatını hatırlamıyorum saman gibi olma olasılığından 3 adet aldım tadı muhteşemdi

Malesef gözlük lü dayı doğruları söylediği için linç yedi

Daha da söylenecek çok şey var da

• gözlüklü dayı adam gibi adammış, dayıdaki onur ve haysiyet bu ülkede pek bulunmaz..

mantar alıyorum ama sebze meyve pek denemedim.

bim'e ürün vermenin, ürün tedariğinde firmalardan karşılamasını istediği kalite standartlarının zorluğundan bahsediyor birçok gıda mühendisi o da içimi ayrı rahatlatıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.