Şimdi Ara

'Fiyatını sabit tut yiğidim, kampanyan çakalları ürkütüyor' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aynen, sanışçta tüketicinin anladığı gibi anlatabilmişssindir. Bu şekilde bir anlam çıkarılıyorsa çıkarılmayacak versiyon ile güncellemek mümkün.

Velhasıl ben ilettim o sayfanın böyle bir anlam çıkarabildiğini. Bakalım..
  • msdos34 M kullanıcısına yanıt
    neyin algısını yapacak tabloya bakmaya gerek yok zaten gidin sitesinden verdikleri hıza ve fiyata bakın tağhhüt te yok ben sözleşmemi bozup cayma bedelini ödeyip geçsemmi diyorum siz ne diyorsunuz
  • H34RTL3SS kullanıcısına yanıt
    Sen kimsin ya.Sana birşey mi demişim sizin gibiler peyda olmaya başladı.Orda eski fiyatlar yazıyor diyorum.Neyi anlamıyosunuz?
  • msdos34 M kullanıcısına yanıt
    biz gerçeklerden bahsedenleriz tartışacak argüman bulamayınca işi kavgaya götürmüyoruz sizin gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaanDE34

Türkiyede rekabet kurulu denen birsey var hatirlatayim istedim..

türknet deseki ben 10 tlye verecem interneti süperonline ben 70 den satiyorum veremezsin tüm üyeyi toplar diyede.. rekabet kurulu türknete yasak koyabiliyor. batmasin diye..

hava civa, bu rekabet kurumu telekomun port zorbalığına neden ses çıkarmaz? bir çok dolapta sadece ttnet var diğerlerine port verilmiyor. NEDEN?
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Orijinalden alıntı: KaanDE34

Türkiyede rekabet kurulu denen birsey var hatirlatayim istedim..

türknet deseki ben 10 tlye verecem interneti süperonline ben 70 den satiyorum veremezsin tüm üyeyi toplar diyede.. rekabet kurulu türknete yasak koyabiliyor. batmasin diye..

hava civa, bu rekabet kurumu telekomun port zorbalığına neden ses çıkarmaz? bir çok dolapta sadece ttnet var diğerlerine port verilmiyor. NEDEN?

Bugün türknet müdürü acikladi.

Belediye bizden kutu takmak icin 2 000 tl yillik para isterken türktelekoma bedava veriyor diye.
  • İşin hakkını veriyor :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.