Şimdi Ara

FİYATI SON KEZ REVİZE ! SATILIK İPHONE 6S PLUS 64 GB SPACE GRAY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cihazı amerikadan babama getirttim kullanmak için aldım hafta sonu evde biraz baktım ve alışamadım büyük geldi kutusuna geri koydum babamın pasaportuna kayıtlıdır harcı tarafımızca yatırılmıştır cihaz sıfır dır denemek için sim takılmıştır garantisi başlamıştır 11 buçuk ay garantisi varsır 9 ocak 2017 de dolacaktır sihaz sıfırdır üzerinde toz dahi yoktur extraları da vardır şarj donuştürücü ve temper cam mediamarkt tan alındı silikon şeffaf kılıf telefoncudan alındı. alacak kişi simi takıp kullanıcaktır hiç sıkıntı yoktur. cihaz extralar ve pasaport kayıt harcı ve kayıt hakkı dahil 2950 tl dir.
    ist avcılar da ikamet ediyorum resimleri watsapp tan atarım fiyat indirimlidir pazarlık yoktur. ilgilenenler pm yolu ile mesaj atsın numaramı veriyim watsapp tan konuşalım daha hızlı olur. ölücüler aramasın teklif vermesin hayrılı alışverişler. sitede kayıtlı telefonu bu fiyata bulamazsınız kayıt hakkı 230 tl dir ben hak parası degil sadece harç parasını dahil ediyorum bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren9192 -- 11 Şubat 2016; 16:21:31 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pek de zararına değil hocam fiyatın maşallahı var ikinci el tr faturalı ürün fiyatı bu...
  • bana cihaz artı kayıt 3000 e geldi extralar dahil olunca bu fiyat çıktı yani kazandıgım bişey yok 2950 den verip kayıt akıcıya aittir demedim forumdaki +230 tl kayıt ücreti dahil olunca benim fiyata gelir haricen verdiklerimde olmadan. bence yorum yapmadan düşünmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren9192 -- 8 Şubat 2016; 7:35:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiyat revize edilmiştir satışa devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.