Şimdi Ara

AYRI SATIŞLI PC PARÇALARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
11.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    KASA VE GÜÇ KAYNAĞI : Xigmatek GLARE 7A 600W 80+PLUS GERÇEK GÜÇ KAYNAĞI BRONZ KESİNLİKLE COİL WHİNE CIZIRTI PROBLEMİ YOKTUR ÇOK SESSİZDİR ) Temper Camlı 4 Adet Kırmızı Led Fanlı Atx Kasa V.B FATURALI GARANTİLİ SIFIRDAN FARKISZ JELATİNLİ KUTU VE APARATLARI TAMDIR.

SATILDI : Core i5 3330 Soket 1155 3.0GHz 6MB Cache 22nm İşlemci 3.NESİL İVY BRİDGE Temiz Sorunsuz çalışmaktadır.Garantisi yoktur.

SATILDI : GIGABYTE GA-H61M-S2P (rev. 2.1) 2.ve 3. nesil işlemcilerin hepsini
    destekler ve bios son sürüme güncellenmiştir .Garantisi yoktur.

SSD HARDİSK : Sandisk 120GB Plus SATA 3.0 SSD (Okuma 530MB / Yazma 310MB) V. BİL.2018 fATURALI GARANTİLİ SIFIRDAN FARKSIZ KUTULU FATURALI GARANTİLİ

RAM : 4gb ddr3 ram

İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU : Cryorig C7 30dB İşlemci Soğutucu Sıfırdan farksız nano.. faturalı garantili

EKRAN KARTI : ASUS GeForce GTX1060 DUAL OC GDDR5 3GB 192Bit NVIDIA DX12 Ekran Kartı 2018 Hepsi. Faturalı garantili sıfırdan farksız full kutulu

ÖNEMLİ NOT : ÜRÜNLERİN ÇOĞU SIFIR AYARDA FATURALI GARANTİLİDİR.ORJİNAL WİNDOWS 10 HOME 64 BİT SON SÜRÜM GÜNCEL İŞLETİM SİSTEMİ VE BİR ADET ORJİNAL NEED FOR SPEED PAYBACK OYUNU KURULU ŞEKİLDE VERİLECEKTİR.EN UFAK SORUNU YOKTUR.TOPLAMA BİLGİSAYARI EVİMDE DENEYEREK TEST EDİP ALABİLİRSİNİZ.

AYRI SATIŞ YAPIYORUM ANAKART VE İŞLEMCİ SATILMIŞTIR.

AYRI SATIŞLI  PC PARÇALARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan_06 -- 20 Aralık 2019; 17:11:14 >

• Hocam ssd 150 demişsiniz. Vatanda 160 başka yerlerde 140 lira.

Ekran kartının 0ı zaten 1500TL

Harddisk 320gb 0ı 70TL. Sizin120gb 60 TL istiyorsunuz.

Ram fiyatınız gayet yerinde.

Kasa için 590 TL istemişsiniz. Vatanda bile 550TL bu kasa.

İşlemci soğutucunuz 350 TL demişsiniz. C7nin son ürünleri vergiye takılmadan 170TL’ye geliyor.

Anakart fiyatınız zaten çok fahiş yani bulunmuyor bile o anakart.

Çok fahiş yazıp insanların bu ürünlerini almasını istiyorsunuz. Dolar etkiler anlarım bunu. Ama neden 3100tlye ddr4 ryzen 5 2400gli sıfır bir sistem alınabiliyorken siz böyle kullandığınız ürünleri 0 fiyatına vermeye çalışıyorsunuz ki? Yani sizi yargılamak bana düşmez ama gerçekten çok merak ediyorum. Sizin zamanında aldığınız bir ekran kartı 2000 olabilir. Ama tahmin edersinizki değerde kaybedebilir. Ürüne el değince değeri düşüyor bunu biliyorsunuz. Ben sadece merak ediyorum neden böyle? insanlar 3000TL’ye 3000mhz ramli ryzen 5 2400gli ssdli hddli cillop gibi bir sistem toplayabiliyor yani buda aklınızda olsun bence. Çok insan görüntülemiş sizi belki de satılmamasının nedeni sizin bu kadar çok fiyat istemenizden olabilir. Bir tek ekran kartınız yeni. 7.senesine girecek bir işlemci 7.Senesini dolduracak bir anakartlı sistem için çok pahalı bu. Tekrardan hayırlı satışlar
    İlan 3178 defa tıklanmış ancak aylardır satış söz konusu değil. Durup bi düşünmek lazım. Neden?

Daha iyisi i5 3570k işlemci + msi Z77-g43 anakart forumda 700 tl
    Daha hızlı Gtx 1060 6GB OC ARMoR forumda 1150 tl yada illa aynı kart denirse (SIFIR) 1499 tl
    ikinci eline 150 tl istenen Ssd (SIFIR) 145 tl
    ikinci eline 350 tl istenen Soğutucu (SIFIR) 206 tl
    Zalman z3 plus kasa + zalman 600 watt psu (SIFIR) 588 tl

Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.