Şimdi Ara

En İyi Fiyat / Performans Notebooklar (327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.458
Cevap
249
Favori
1.047.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kili61c

https://m.hpdirect.com/hp/product/detail.do?itemId=A9P84UA%23ABA&categoryId=1750385&path=Home%257CLaptops%257CALL%2BHP%2BLAPTOPS%257CHP%2BENVY%2B17-3270nr%2BNotebook%2BPC

Bu bilgisayari almayi dusunuyorum arkadaslar
    Simdiden cevap icin tesekkurler😄

İyi bir işlemci ve ekran kartına sahip.
    Almak istiyorsanız alabilirsiniz.

• Faydali bilgiler icin tesekkurler daha once soruldumu bilmiyorum fakat LENOVO Z580 59332445 gordugum kadari ile 3 nesil i5 vede ivy bridge olmasi gerek bu cihazdaki islemci ile 2450 arasinda buyuk fark varmidir

Birde 630 ekran kartina sahip cihazlar performans bakimindan biraz daha iyi oluyormus. Oyunla falan isim yok sadece internet ofs vs kullanicam ama fiyat ve performansi iyi bir cihaz bakiyorum. Baska bir cihaz varsa mantikli gelen tavsiyeni bekliyorum.

Ankaradayim bulursam cihazi elden almayi dusunuyorum olupiksel vs sorunlari icin dosfree olursa cok iyi olur birde win7 ye para vermeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mellkor

Faydali bilgiler icin tesekkurler daha once soruldumu bilmiyorum fakat LENOVO Z580 59332445 gordugum kadari ile 3 nesil i5 vede ivy bridge olmasi gerek bu cihazdaki islemci ile 2450 arasinda buyuk fark varmidir

Birde 630 ekran kartina sahip cihazlar performans bakimindan biraz daha iyi oluyormus. Oyunla falan isim yok sadece internet ofs vs kullanicam ama fiyat ve performansi iyi bir cihaz bakiyorum. Baska bir cihaz varsa mantikli gelen tavsiyeni bekliyorum.

Ankaradayim bulursam cihazi elden almayi dusunuyorum olupiksel vs sorunlari icin dosfree olursa cok iyi olur birde win7 ye para vermeye gerek yok

İşlemci yeni nesil olduğu için daha az güç tüketip daha az ısınacaktır.Bunun yanında biraz daha performanslıdır.

Karanfil'de mağazaları var,Nova'dan elden alabilirsiniz:

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=8480

• Magazadan alinca pazarlik yapilimi ki? Konuyla alakasi yok ama belki bilirsin diye sordum

Birde bu ekran karti olayi hakkinda bilgin varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mellkor -- 12 Temmuz 2012; 1:28:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

Arkadaşımın ofis işleri için laptopa ihtiyacı var. Excel, internet falan kullanıyor. Hızlı olmasına gerek yok. 17 ya da 18" de olur. Ama almışken de i5 falan olsun diyorum zira eski bilgisayarı bile i5. En ucuz ne kadara bulabiliriz?

www.pcdepo.com/page.php?act=urunDetay&urunID=7339&name=dell-inspiron-5110-b45f45-notebook

www.antifiyat.com/?urun-14063-SAMSUNG-NP300E5Z-S01TR-Ci5-2450-3-10Ghz-4GB-500GB-15-6-Free-DOS.html

www.pcdepo.com/page.php?act=urunDetay&urunID=7360&name=lenovo-essential-g770-59-324731-notebook
    *17.3"

Sadece Lenovo var yani 17" ? :D

• lütfen 1600-1800 civarı asus tavsiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraky07

lütfen 1600-1800 civarı asus tavsiye

NEDEN ASUS??? LENOVA OLAMAZ MI?? BENDE KARARSIZIM DA ONDAN SANA SORUYORUM OZELLIKLE ASUS DİYİNCE..

BAK İSTERSEN BU PC YE HEM FİYATI DAHA UYGUN..

http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=K53SV-SX581D&view=1
    YA DA

http://teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=59-324763

• Bugun gidip lenova alicaktim cokda begendim cihazi fakat lenova ibm den ayrildikdan sonra yanliz kaldi teknik servis isi tam muamma sadece istanbulda bir apartman dairesinde son derece profesyonel olmayan ortamda bir sahis tekrnik servis destegi veriyor. Ankaradayim bozulsa cihazi birtek elden teslim aliyorlarmis ve garantisi 1yil sadece, nasil gidipde cihazi tamir ettreyim. Mumkunse lenovadan uzak durun sadece fiyat performans konusunda iyi ama gerisi bos. Simdi yeni cihaz aramak zorunda kaldik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mellkor

Bugun gidip lenova alicaktim cokda begendim cihazi fakat lenova ibm den ayrildikdan sonra yanliz kaldi teknik servis isi tam muamma sadece istanbulda bir apartman dairesinde son derece profesyonel olmayan ortamda bir sahis tekrnik servis destegi veriyor. Ankaradayim bozulsa cihazi birtek elden teslim aliyorlarmis ve garantisi 1yil sadece, nasil gidipde cihazi tamir ettreyim. Mumkunse lenovadan uzak durun sadece fiyat performans konusunda iyi ama gerisi bos. Simdi yeni cihaz aramak zorunda kaldik

HADİ YA O DERECE VAHİM Mİ DURUM.YOK CANIM KOSKOCA LENOVA YAA SENDE NAPTIN...ASUS O SAMAN:):)
  • sorunsuz oyun perfonmansı iyi 1700-1800 civarı asus önerebilcek olan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

quote:

Orijinalden alıntı: RæmireZ

merhaba arkadaşlar evde film,torrent ve internet için kullanılabilecek birkaç bilgisayar önerebilir misiniz? bütçe olarak 1300-1500 arası birşey düşünüyorum +- 100 tl oynayabilir.oyun için masaüstü kullanıyorum önerilerde buna dikkat ederseniz sevinirim

www.pcdepo.com/lenovo-z580-59332445-notebook-urun7947.html

http://www.mormani.com/urun/79275b20043f8a9ae4b8de310c90ce3b/-LENOVO-Ideapad-Z570-Intel-Sandy-Bridge-Core-i5-2450M-2.50GHz-4GB-500GB-15.6-inc-Notebook-%2859-329039%29/

www.pcdepo.com/page.php?act=urunDetay&urunID=7973&name=dell-inspiron-5520-s21f45-notebook

http://www.mormani.com/urun/89d347259691d799bbf5a3efee76dffb/ASUS-K53SV-SX795R-Intel-Sandy-Bridge-Core-i5-2430M-2.40GHz-3GB-500GB-15.6-inc-Notebook

Bunlardan hangisini önerirsiniz arkadaşlar. Sanırım 1500TL civarı en iyi seçenekler bunlar işlemci farkı var burdaki modellerde 3. nesil olması çok fark eder mi? Dell en uygun model sanırım bunların arasında,sizin önerileriniz bunlar arasında ya da bunlardan hariç neler olabilir?

• Merhaba Arkadaşlar . Max . 1300 TL Limitim var ve laptopu bir teknoloji mağazasından yarın almayı planlıyorum . Bu Konu hakkında araştırmalar yaptım fakat fazla bir bilgi ve tecrübeye sahip değilim . Forumdaki Özellikle @EPİCA , Jaj jay , aragorn ve JasonBurak 'ın bana bu konuda çok yardımcı olacaklarını düşünüyorum . Laptopumu oyun amaçlı alacağım . Forumda okuduklarıma göre ekran kartı en düşük Nvidia GT540M olması gerekiyormuş . Laptop markası olarak kafamda bir marka yok . Ancak Casper dışında olması tercihimdir . Önerdiğiniz laptoplar var mı ? Şimdiden Teşekkürler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhans15

Merhaba Arkadaşlar . Max . 1300 TL Limitim var ve laptopu bir teknoloji mağazasından yarın almayı planlıyorum . Bu Konu hakkında araştırmalar yaptım fakat fazla bir bilgi ve tecrübeye sahip değilim . Forumdaki Özellikle @EPİCA , Jaj jay , aragorn ve JasonBurak 'ın bana bu konuda çok yardımcı olacaklarını düşünüyorum . Laptopumu oyun amaçlı alacağım . Forumda okuduklarıma göre ekran kartı en düşük Nvidia GT540M olması gerekiyormuş . Laptop markası olarak kafamda bir marka yok . Ancak Casper dışında olması tercihimdir . Önerdiğiniz laptoplar var mı ? Şimdiden Teşekkürler .

EN MANTIKLISI BUNLAR GİBİ DURUYOR..AMA ASUS MU LENOVA MI ONU BENDE BILMIYORUM:)

http://teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=59-329039

http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=K53SV-SX581D&view=1

• quote:

Merhaba Arkadaşlar . Max . 1300 TL Limitim var ve laptopu bir teknoloji mağazasından yarın almayı planlıyorum . Bu Konu hakkında araştırmalar yaptım fakat fazla bir bilgi ve tecrübeye sahip değilim . Forumdaki Özellikle @EPİCA , Jaj jay , aragorn ve JasonBurak 'ın bana bu konuda çok yardımcı olacaklarını düşünüyorum . Laptopumu oyun amaçlı alacağım . Forumda okuduklarıma göre ekran kartı en düşük Nvidia GT540M olması gerekiyormuş . Laptop markası olarak kafamda bir marka yok . Ancak Casper dışında olması tercihimdir . Önerdiğiniz laptoplar var mı ? Şimdiden Teşekkürler .

SUNA DA BİR BAK İSTERSEN BU DA SAGLAM DURUYOR;)

http://www.sadecenotebook.com/Urun/Lenovo-Z580-59-332445-Core-i5-3210-250-Ghz-4-GB-500-GB-2-GB-VGA-156-Freedos-pmu91873.html?ref=akakce&v=1.86

• Hızlı cevabın için teşekkür ederim . Bu laptoplar gerçekten iyi gibi . Asus Modelin Ekran kartı GT540 Lenovo İse Gt630 Ekran kartına sahip . Sizce Performans Farkı ne olur ? Ve son olarak ben bu Asus Modeli Bir Teknoloji Marketinde Rahatlıkla Bulabilir miyim ? Şimdiden Teşekkürler .
  • Son Gönderdiğin Laptop güzel fakat benim bütçemi aşar . Bu arada ilgine teşşekkürler .
  • quote:

Hızlı cevabın için teşekkür ederim . Bu laptoplar gerçekten iyi gibi . Asus Modelin Ekran kartı GT540 Lenovo İse Gt630 Ekran kartına sahip . Sizce Performans Farkı ne olur ? Ve son olarak ben bu Asus Modeli Bir Teknoloji Marketinde Rahatlıkla Bulabilir miyim ? Şimdiden Teşekkürler .

PEK FARK YOK TERCİH SENİN..BULMAN SIKINTI OLABILIR..BAZI YERLERDE STOKLARDA YOK..BENDE YAKIN ZAMANDA ASUSU ALACAGIM HERHALDE ARASTIRMA ICINDEYIM ACELE KARAR VERME SENDE
  • Ben 2 haftadır araştırma içindeyim . Forumda bayağı bir gezindim ve bilgi edindim . Vatanda indirime giren Acer Aspire 5750G Modeline yoğunlaşmıştım . Fakat nasip olmadı ve zaten kampanyada bitti . Ben En Geç Cumartesi Alacağım . Seninde gözüne çarpan bir model olursa beni bilgilendir . Teşekkür ederim .
  • Merhaba Arkadaşlar . Max . 1300 TL Limitim var ve laptopu bir teknoloji mağazasından yarın almayı planlıyorum . Bu Konu hakkında araştırmalar yaptım fakat fazla bir bilgi ve tecrübeye sahip değilim . Forumdaki Özellikle @EPİCA , Jaj jay , aragorn ve JasonBurak 'ın bana bu konuda çok yardımcı olacaklarını düşünüyorum . Laptopumu oyun amaçlı alacağım . Forumda okuduklarıma göre ekran kartı en düşük Nvidia GT540M olması gerekiyormuş . Laptop markası olarak kafamda bir marka yok . Ancak Casper dışında olması tercihimdir . Önerdiğiniz laptoplar var mı ? Şimdiden Teşekkürler .
  • Arkadaşlar kusura bakmayın flood yapıyorum fakat yarın laptop alacağım Gt540 Ekran kartı veya daha üst modelleri olan 1300 Tl max . fiyata önereceğiniz laptoplar nelerdir ?
  • 
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.