Şimdi Ara

En İyi Fiyat / Performans Notebooklar (626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.458
Cevap
249
Favori
1.047.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FIRSAT Acer Nitro Performans Notebook ~GTX 860M ~ 2850-142=2708 TL (Hediye BiParaile)Bu Donanım 4000tl Fiyat hak ediyor...
    Acer Aspire VN7-791G-57BP (NX.MQREY.003) intel® Core™ i5 2,9 Ghz 4210H Güçlü işlemci -17,3" IPS Mat Ekran -8 GB Ram -1 TB Disk -Windows 8 +Ücretsiz Windows 10 Yükseltme...
    http://www.bimeks.com.tr/urun/145295/acer-aspire-vn7-791g-57bp-nx-mqrey-003-intel-core-i5-2-9-ghz-4210h-17-3-8-gb-1-tb-windows-8-notebook.aspx

Tüm Teknik detayları Facebook albümde görebilirsiniz. Acer Nitro Özel Sayfam :https://www.facebook.com/c.ugurdo.acer?pnref=lhc
    Test Videolarım ,Oyun Fps + Isı +Fan Diğer Önemli videolarım, Ssd , M.2 Sata +Windows 10 Yükseltme... youtube.com/c/ugurdo Adresinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.ugurdo -- 22 Eylül 2015; 8:56:49 >

• Max 1300 tl bütçem var film izlemeyi çok seviyorum ekran çözünürlüğü güzel olan ve yeni çıkan oyunlari low yada mediumda oynatabilecek f/p öneri lazım çok acil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fırsat Hediye 🎁 çeki. 2000 TL = 500 TL Hediye. Hepsiburada.com
    Bugün saat 🕒 23;59 da Son

• Merhaba,

Bir öğretmen için laptop ihtiyacımız var. Sınıfta projektöre bağlı olarak derste kullanılacak. Kullanım amacı office ortamında belge hazırlamak, ve gerektiğinde CD den medya oynatmak. Aynı zamanda cihazın evde bulunduğu durumlarda film-dizi izlenip günlük kullanım da yapılacak, oyun kesinlikle yok. Dokunmatik ekran vs aradığımız özellikler değil, olsa da olur, olmasa da olur. Ekstra bir ekran kalitesi/çözünürlüğü aramıyoruz. Cihaz 4 yıl boyunca aktif bir şekilde sürekli kullanılacak. Her gün okula götürülüp getirileceğinden adaptörle beraber mümkün olduğunca hafif bir cihaz olması veya günde 6-7 saat kullanıma pilinin dayanması şart. Bütçe de 2400 lira maksimum olarak düşünüldü, bu bütçeyi aşmak mümkün değil. Ben kişisel olarak ASUS K555LN-XO326D ve ASUS S551LB-CJ096H modellerine takıldım, ebrar bilgisayar uygun fiyata satıyor gibi duruyor. Ancak bunların da teknik özellikleri ihtiyacımızın çok üzerinde mi acaba diye düşünüyorum. Bir yandan da alınmışken belki ihtiyacımızın bir seviye üzerini alalım da 4 yıllık kullanımda sorun yaşamayalım düşüncem de hakim. Sizlerin ihtiyacımız doğrultusunda ve belki teknik servis ağı vb. gibi indirekt nedenlerle önerebileceğiniz cihazlar var mı, veya benim yazdığım iki modelden birisini mi tercih edersiniz acaba?

• Giriş seviyesi ve orta sınıf donanım barındıran ürünler de bahsi geçen kullanım için yeterli olacaktır. Ancak ileriye dönük kullanım baz alındığında özelliklerin de kayda değer nitelikte olması gerekir. Şu an kur da yüksek olduğu için malzeme kalitesi daha iyi ve bileşenleri daha güçlü ürün bulmanız da biraz zor açıkçası. Belirttiğiniz fiyat bandında iase k55, toshiba ve asus s serisi gibi ürünler tercih edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipahi68

hocam merhaba kuzenim için 1800 e kadar br makina arıyorum. ben alttaki ürünü buldum

https://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-g510-59-408437-notebook

işlemcisi 4700mq olması nedeni ile...

senin tavsiye edebileceğin ürün var mıdır

saygılar
  • 2000TL'ye kadar, bana yeni oyunları oynatabilecek, pil ömrü uzun olan bir bilgisayar arıyorum önerebilecek var mı?
  • 2500 TL'ye kadar,cad/cam (computer aided design) programlarını rahatlıkla çalıştırabilecek,oyun için değil,daha çok mesleki işler (makine mühendisliği bölümü öğrencisiyim) ve film/dizi izlemek,müzik dinlemek için kullanılacak bir laptop aramaktayım.Kulaklık ses çıkış kalitesi tercih sebebi olabilir,hoparlörler çok önemli değil.
    3D design yapmaya elverişli bilgisayarların iyi birer işlemci ve ekran kartı olduğunu hep duyuyorum,eğer bahsettiğim dizayn programlarını kullanan ve yorumlayabilecek arkadaş varsa yardımcı olmasını isterim.
    Kasa kalitesi de önemli,bir de FULL HD ve bir de 1366X768 çözünürlüklü iki dizüstünü yan yana koyup karşılaştıran oldu mu? Fark ne düzeyde? Teşekkürler şimdiden.
  • @burcink

https://www.pcdepo.com/asus-pu551ld-xo089d-i7-4510u-8gb-1tb-15-6-dos-notebook

1800 civarında daha yüksek konfigürasyonlu cihaz bulmak şu an için biraz zor, kendiniz de az çok biliyosunuzdur. İşlemci gerektiren programlar yoğun kullanılacaksa i7m barındıran cihazı alabilirsiniz.

@The Unforgiven

https://www.pcdepo.com/asus-x550jx-xx099d-notebook

Havale ile 2000 gibi rakamlara alınabilir.

@ardaakman

http://www.gold.com.tr/toshiba-l50-a-1ff-15-6inc-notebook_u

Ekran birimi daha yüksek olan ürün almanız için en az 3000 lira bütçe ayırmanız gerekir.

• hocam teşekkrler cevap için lakin iş yeri bana lenovo i7 4510u lu bir makina verdi.... makina can çekişiyor hoşgeldiniz yazısı gelene kadar. onun yerine mq hq lu daha performans bi işlemcisi olan ürünlere baksak

saygılar
  • Aldığınız makinanın işlemcisi i5m seviyesinde. İşlemci kaynaklı bir sorun olacağını sanmıyorum. Muhtemelen harddiskinde sorun vardır. Veya arka planda çalışan, cihazla birlikte yüklü gelen, programlar yavaşlatıyor olabilir. Önerdiğim asus p serisi ya da k55ln (havale ile 2000 lira) serisi alternatif olabilir. İ7m barındıran bir cihaz istiyosanız seçtiğiniz ürünü alabilirsiniz.
  • oyun performansı olarak hangisi daha başarılıdır hocam

Asus 820M
    Lenovo HD 8570M

Saygılar
  • Bu bilgisayar bana güncel olanlardan hangi oyunları oynatır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginiz için çok teşekkür ederim.Toshiba hoşuma gitti,kapalı kutu olsa idi alacaktım fakat gold şubelerinde teşhir kalmış sadece,ve teşhir 2599liraymış. 3000lira civarına çıkılırsa ne tavsiye edersiniz? Ya da uzun bir kullanım ömrü için çıkılmalı mı,öyle sorayım size.Dolar düşer de büyük zarar ederim diye korkuyorum.
  • c.ugurdo kullanıcısına yanıt
    Asus x550--- GTX 950M Ekran kartı Gaming Notebook : 2250 tl ( sİYAH kasa)
    http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/asus-x550jx-xx099d-i5-4200h-4gb-750gb-156-hd-led-2gb-gtx-950-P70847974?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.ugurdo -- 6 Ekim 2015; 22:45:19 >
  • @burcink

Her iki kartta giriş seviyesi ama 820m biraz daha başarılı sayılır oyun konusunda. Keza incelemelerde de biraz yüksek değer almış.

@The Unforgiven

Güncel olan tüm oyunları; orta-yüksek, tam ve karışık ayarlarda rahatça oynayabilirsiniz.

@ardaakman

http://www.sadecenotebook.com/asus-x550jx-xx171d-pmu400805

Kullanıcı bölümü ve incelemelerinden; soğutma, kalite, oyun performansı vs. gibi konuları araştırıp seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Bu arada döviz aşırı yükseldiği için i7m cihazlar 3300 gibi seviyelerden başlıyor. Birçoğu da bu gibi rakamları hak etmiyor maalesef.

• Sipahi hocam. Elimde lenovo g780 i5 17.3 modeli mevcut. Değiştirip daha kompakt bir makineye geçmek istiyorum. Artan dolar kuruyla piyasaya baktığım zaman piyasada parasını haketmeyen bir çok modelin 2000 bandında seyrettğini gördüm. Bana kasa kalitesi üst düzeyde hızlı bir sistem lazım. Oyun oynamam, çizim yapmam sadece gündelik kullanım amacım var. Yani sörf ve tvye bağlayıp film, dizi vs. Bu tür bir kullanım için nasıl bir makine tavsiye edersin. Olmazsa olmazım kasa kalitesi yani makineyi elime alınca premium his versin, dandik plastik olmasın.

Bu doğrultuda macleri gördüm örneğin hbde 2600 e macbook pro var. Yani 2000 e saçma sapan bir makine alınacağına 2 taksit fazla ödenerek mac alınır mı? Senin mac hakkındaki fikirlerini de çok merak ediyorum.

Daha önce hiç Mac kullanmadım. Okuduğum yorumlar baya iyi gibi. Yani 2600 tl Mac, windows ise 1200 tl olsa tabi ki windows alırım ama 2000 bandına çıkarsam niye yönelmeyim diye düşünüyorum.

Birde ben yıllardır android kullandım. İlk defa geçen sene iosa geçtim. Stabilite, ekran kalitesi, uygulamaların yeterli ve kaliteli oluşu beni mestetti. Ama pc kategorisinde de işler böyle mi acaba? Çünkü iosla ilgili aynı düşüncede olan bir çok insanın Maci çok beğendiğini gördüm.

Okuduğun, cevapladığın için şimdiden teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu19 -- 6 Ekim 2015; 18:58:19 >

• hekimoglu19 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar fiyatları dövize bağlı olarak artış gösterdiği için orta sınıf cihazlar maalesef yüksek ve abartı seviyelerden rakamlandırılıyor. Basit, giriş seviyesi makinalar bile 1500 civarında satılıyor maalesef. Uzun vade, kalite odaklı bir seçim düşünüyorsanız ve güncel, ağır grafik gerektiren oyunları oynamayacaksanız, bütçeniz de yeterliyse mac de alınabilir. Yalnız pro modelleri 3000+ rakamlardan satılıyor. Söylediğiniz gibi 2600 civarındaysa 13'' ve i5m barındıran versiyonu gündelik kullanım ve multimedya için tercih edilebilir. Bu arada işletim sistemi, güncellik vb. konularda windowsa nazaran daha başarılı. Tabii bazı program ve uygulamalar için de ikinci bir işletim sistemi kurulması gerekli, bu da ayrı bir konu.
  • 
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.