Şimdi Ara

Fiyat/performans Kralı Section 8 IEM İncelemesi... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
4
Favori
15.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni kulaklık bakıyordum iyi oldu denk geldiğim
    edit:bugün geçti elime memnun kaldım gerçekten öneriniz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Webb -- 31 Ağustos 2012; 22:12:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerde bulabilirm hb'de var 20 lira 10 liraya nerede satılıor.
  • Bimeks

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamparks

ŞUAN KAMPANYALI ALINABLECEK BİR ÜRÜN
    http://www.bimeks.com.tr/urun/124255/section8-windowbox-rbw-5864-tupac-kulakici-kulaklik.aspx#comments

netten alınca bu fiyatsa kargo ile daha pahalıya gelebilir...

Mağazada da aynı fiyatsa bi tane yedek alabilirim :) Zaten aldığım kulaklığın silikon kulakçıkları kayboldu birde üstüne siyah plastikle metalin arasındaki yapışkan çok dandikmiş oda çıktı dün kendim yapıştırdım şimdi daha sağlam oldu...
    Zaten en fazla 1,5 sene gidiyor 1 2 tane alıp en azından 4-5 sene dayansın kulaklık araştırmak için tırmalamayım boşu boşuna

• konuyu açan arkadaşa en içten teşekkürlerimi sunuyorum valla bu fiyata böyle bir kulaklık alacağım aklıma gelmezdi. boşuna yıllarca 100 150 lira vermişiz creative lere sennheiserlara bu kulaklığın çok bir farkı yok onlardan hemde 10 tl
  • Çok güzel bir kulaklık, Fiyatına göre oldukça başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ubiquitous_arda

Ben gittiğimde Tupac yoktu Def Leppard olanını aldım ancak tahminimce aralarında fark yoktur. Ciddi anlamda iyi bir sesi var.

http://thesection8.com/

Buda siteleri sanırım merak ediyorum bu kulaklık böyleyse acaba kafaüstü modelleri alınabilirmi.

arkadaşın dediği gibi aralarında fark yok değilmi..
    benim EP-630 um var ancak yukarıda bir arkadaş
    ep 630 halt etmiş diyince birden alasım geldi.
    fiyatıda 15 lira ucuz bence

ep630 uda ucuza getirmiş 29 liraya almıştım ama şuan bundan almamak için sebep görmüyorum :D

ayrıca arkadaşlar mp3 player alıcam birtane ama kararsızım ya..
    max 75 lira verebilirim öneriniz nedir.
    yani diyeyimki 5 yıl tık demesin mesela

ses kalitesi bakımından mükemmel olsun zaten 320kbps den başka mp3 çok nadir dinlerim. ( bulamadıgım için :D)
    fuze felan diyor millet ama bulamadım ya 2. el satan varmı dicemde cihaza ve sahibini tanıyan varsa öyle alabilirim.

birde yeni konu açayım .

• Bugün Tepe Nautilus Bimex'e gittim raflar doluydu her modeliyle fiyatı da 9.90 tl. 2 tane Ray Charles aldım kutunun içinden 2 uç çıktı ikisi de olmadı önceden kullandığım en küçük boy uçla kullanıyorum sesler gayet güzel, kablosunun dışının plastik yerine ip olması da güzel. Kutudan çıkan plastiğin köşelerine bantlanmış 2 tane gri tekerleğin ne işe yaradığını bilmiyorum.
    Edit: Mıknatısmış onlar kutunun açılan ön kapağını tutmak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elezana -- 28 Eylül 2012; 19:50:04 >
  • Bende biraz önce aldım Section8 B.I.G gerçekten muthiş bazı arkadaşlar 15 liraya almış ben 10 liraya aldım cidden abartıldığı kadar var
    http://www.bimeks.com.tr/urun/124243/section8-windowbox-rbw-5871-bigg-kulakici-kulaklik.aspx#photos

Kendi sitesinde 20$ a satılırken Türkiyede heleki Türkiyede 10 liraya satılmasını anlayabilmiş değilim bimeksin fiyat politikası diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolucana -- 2 Ekim 2012; 21:29:54 >

• En yakın zamanda bir tane edineceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dolucana

Bende biraz önce aldım Section8 B.I.G gerçekten muthiş bazı arkadaşlar 15 liraya almış ben 10 liraya aldım cidden abartıldığı kadar var
    http://www.bimeks.com.tr/urun/124243/section8-windowbox-rbw-5871-bigg-kulakici-kulaklik.aspx#photos

Kendi sitesinde 20$ a satılırken Türkiyede heleki Türkiyede 10 liraya satılmasını anlayabilmiş değilim bimeksin fiyat propagandası diyelim.

mağazalarda da 10 tl mi? yoksa internete mi özel sadece?

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Orijinalden alıntı: dolucana

Bende biraz önce aldım Section8 B.I.G gerçekten muthiş bazı arkadaşlar 15 liraya almış ben 10 liraya aldım cidden abartıldığı kadar var

Kendi sitesinde 20$ a satılırken Türkiyede heleki Türkiyede 10 liraya satılmasını anlayabilmiş değilim bimeksin fiyat propagandası diyelim.

mağazalarda da 10 tl mi? yoksa internete mi özel sadece?

Mağazada 10 tl

Bu arada kulaklık ayrıldı japon yapıştırıcısıyla yapıştırdım daha öncede video daki arkadaş yapmış.

• elimde baya bi eski ipod var 512 mb hafızası artık siz düşünün onda deneyen oldu mu ses kalitesi nasıl oluyor ona göre birazdan forum bornovadan almayı düşünüyorum da?
  • Bugün Bimeks'ten 9.90TL.ye aldım. Sony NWZB173 walkmenin orjinal kulaklığına göre daha iyi diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matodor

Bugün Bimeks'ten 9.90TL.ye aldım. Sony NWZB173 walkmenin orjinal kulaklığına göre daha iyi diyebilirim.

Yok artık! bedava verselerdi bari..
  • Almak için biraz zahmet eder, biraz da equalizer ayarı yaparsanız 10 tl ile yapılabilecekler kategorisinde küçük bir dünya rekoru kırabilirsiniz. Çok memnunum ve iyi ki audiophile değilim
    Güzel müzik dinlemek için fazla abartılı olan bir masrafı daha başlamadan bitirmek için ideal. Tavsiyemdir.

Bu arada bu yorumu yaparken kullandığım kaynak Samsung Galaxy Ace Plus cep telefonu üzerinden Spotify uygulamasıdır. Kayıt kalitesi 320kpbs dir. Kullandığım equalizer ise yine 2$ bayılarak Google Play'den aldığım Equalizer uygulamasıdır. Yine Android'in player uygulaması olan Poweramp bir diğer playerım. Onda da kayıpsız formatlarımı ve sd karttaki albümlerimi dinlemekteyim. (Equalizer da basları biraz kıstım, orta ve tizleri hafif yükselltim.)

Arkadaşlar bu işin başı sonu yok, yeterli paranız yoksa hiç bulaşmayın. Haaa illa ki bulaşacaksanız da onu bunu alıp durmayın paranızı biriktirin 1000 tlyi tek bir kulaklığa verin çünkü beğenmeyip sağa sola dağıttığınız kulaklara birkaç yıl içerisinde çoktan bahsettiğim paraya yakın bir harcama yaptığınızı göreceksiniz. Çünkü hep bir şeyler eksik kalacak. Bu arada müzik müzik diye ölürken aslında hiç müzik dinlemediğinizi sadece kulaklıkları dinlediğinizi de saymıyorum bile...

Yorumlarım hassas kulaklara sahip arkadaşlarımızı bağlamamaktadır, yalnızca keyifle ve uygun fiyata müzik dinlemek isteyenlere yöneliktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nietzsche_01 -- 6 Ekim 2012; 21:41:12 >

• Konuyu inceledikten sonra bugün ben de 1 tane aldım. Biraz kurcalayayım, fikirlerimi yazarım.

@nietzsche_01

Yazdıklarınıza katılıyorum. Ben de yaklaşık 1-2 aydır iyi para harcadım kulaklıklara ve her gördüğüm modeli merak eder oldum. Gerçekten sonu yok bu işin...
  • GeCCCe ,
    Sizi bir kaç kere kulaklık bölümünde görmüştüm. İstediğiniz kulaklığa sahip oldunuz mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nietzsche_01

Almak için biraz zahmet eder, biraz da equalizer ayarı yaparsanız 10 tl ile yapılabilecekler kategorisinde küçük bir dünya rekoru kırabilirsiniz. Çok memnunum ve iyi ki audiophile değilim
    Güzel müzik dinlemek için fazla abartılı olan bir masrafı daha başlamadan bitirmek için ideal. Tavsiyemdir.

Bu arada bu yorumu yaparken kullandığım kaynak Samsung Galaxy Ace Plus cep telefonu üzerinden Spotify uygulamasıdır. Kayıt kalitesi 320kpbs dir. Kullandığım equalizer ise yine 2$ bayılarak Google Play'den aldığım Equalizer uygulamasıdır. Yine Android'in player uygulaması olan Poweramp bir diğer playerım. Onda da kayıpsız formatlarımı ve sd karttaki albümlerimi dinlemekteyim. (Equalizer da basları biraz kıstım, orta ve tizleri hafif yükselltim.)

Arkadaşlar bu işin başı sonu yok, yeterli paranız yoksa hiç bulaşmayın. Haaa illa ki bulaşacaksanız da onu bunu alıp durmayın paranızı biriktirin 1000 tlyi tek bir kulaklığa verin çünkü beğenmeyip sağa sola dağıttığınız kulaklara birkaç yıl içerisinde çoktan bahsettiğim paraya yakın bir harcama yaptığınızı göreceksiniz. Çünkü hep bir şeyler eksik kalacak. Bu arada müzik müzik diye ölürken aslında hiç müzik dinlemediğinizi sadece kulaklıkları dinlediğinizi de saymıyorum bile...

Yorumlarım hassas kulaklara sahip arkadaşlarımızı bağlamamaktadır, yalnızca keyifle ve uygun fiyata müzik dinlemek isteyenlere yöneliktir.

Ben bu hissi şimdiden alıyorum ve öğrenci birı için hiç uygun bir hobi değil :( Eskien 50 tl lik philips ile mutlu oluyordum. Şimdi daha yolun başındayım. A865 ve Turbine kullanıyorum. Ama ne zaman bir ürüne yükseltsem bırsüre mest olup sonra sistemin kusurları gözüme batıyor ve yeni yükseltme ihtiyacı hissediyorum. Öğrenci için hiç iyi bir durum değil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.