Şimdi Ara

FİYAT PERFORMANS KONUSUNDA EN İDDİALI KULAKLIK ŞİMDİ TÜRKİYE'DE!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
36
Cevap
0
Favori
9.005
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> FİYAT PERFORMANS KONUSUNDA EN İDDİALI KULAKLIK ŞİMDİ TÜRKİYE'DE!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3598 Mesaj
    Çok basitçe fikrimi belirteyim: bilinmez bir kulaklığa 700tl vermek çok doğru gelmiyor... Yoksa anc'li uygun fiyatlı bir şey ofis çalışanları için elbette hoş olur... Ama sırf denemek için de 700tl fazla... Yoksa herkes gibi sony 1000xm3s alır geçeriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    429 Mesaj
    Avrupa fiyatından bir örnek

60 Euro = 446,55 Türk Lirası (18.05.2020)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    712 Mesaj
    50 avroluk kulaklığı getir, 650ye sat
    |
    |
    |
    |
    Chevy Cruze 1.6 LS Plus(ELPİGİ) Ryzen 5 2600 -- Gigabyte B450 Aorus Elite -- XPG D41 RGB 8x2 3200 Mhz DDR4 -- Asus RTX 2060 Dual -- Sharkoon Pure Steel RGB -- Zalman 700W -- Crucial BX500 480 GB SSD - Trust Cada Red Switch Mekanik RGB Klavye - Steelseries 300S RGB Mouse
  • Teğmen
    120 Mesaj
    Valla bu zamana kadar fiyat performans olarak geçtiğimiz black friday zamanı hepsiburada'dan aldığım Anker Soundcore Life Q10 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık.

200TL'ye olağan üstü ses ve çalma süresi cidden çok çok uzun

649TL nerede 200TL nerede...
    |
    |

O kulaklık şuan 350tl ve 60 saat müzik dinleme süresinden bahsediyor. Şu başlığı kapatsınlar. Resmen forumdakilerle dalga geçiyolar. 700tl F/P ürünü mü olur ?
    |
    |
    ultrAs28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

kulaklık bende var.6 ay önce şarj ettim dahada etmedim.ulan bitsin merak ediyom .Kadın var açılırkan battery low medium yada high diyor.Ulan low dediğini duymadım merak ediyommmm işte...
    |
    |
    darkwood0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla kardeş aynısını ben yazıcaktımda LİNÇ yerim veya yalan söylediğimi sananlar olur diye yazmadım.

kulaklık geldi 1 kere full şarj ettim tamam devamlı kullanmıyorum ama dediğin gibi kadının LOW dediğini duymadım hiç :)

ki ramazan ayı boyunca dizileri o kulaklıkla dinledim halen HIGH BATTARY :D
    |
    |
    DARKKO70 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Haha. Bende de aynı. Burdaki tavsiye ile almıştım. Heralde 2-3 ay oldu hala ilk şarjıyla gidiyo. Açılışta battery medium diyor. Gerçi çok dinlemem ama 200 şarkı, 2-3 film, 3-5 saat de youtube videosu olmuştur toplamda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ultrAs28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ya o göğüs dekolteli kızları falan HB de ilanlara koyarsanız ve MUHTEŞEM şarj süresi VE SAİR KOCAMAN YAZARSANIZ ve ilan açıklaması roman gibi olursu satar hemde sıcak fırsatlar puan çek şu fiyata aldım diyenler bayağı olur sonucda 10 dolarlık snopy kulaklıkdan daha iyidir 15 dolar versen çinliler bu kalitede mal üretir Birde bu üründe 5-6 tane sizde alıp yorumda yazdınız mı uçar piyasa böyle dönüyor mağlesef çok büyük firmalar bile bu yorum işini yapıyor adam bir sayfa yorum yazmış alıcı bununla uğraşırmı yorum değil roman Türkiyede çay dışında her türlü ürünü abartıp satabilirsin çayı ne kadar reklam verirsen ver Türk halkı ÇAYKUR alır onun dışında her türlü ürünü satabilirsin Kaliteli doygun bir ses olması önemli değil kötü cırlak bir sesi sanatsal efekt diye satabilirsin gerçi tüm dünyada böyle
    |
    |
    n3Xtg34r

Şu mantık yanlış mı arkadaşlar, düzeltin beni. Türkiye'ye yeni giren, ofis açan, yatırım yapan vs markalar; örneğin ülkesinde 60 dolara sattığı ürünü bizim ülkemizde daha uygun fiyatlarla sunsa, işletme, işçi giderleri ve diğer masraflar dolar bazında kendi ülkesine nazaran daha düşük olacağı için totalde yine de kar etmiş olmuyorlar mı? Sonuçta bir ürünün satış bedeli; ürün maliyeti + işçilik, işletme giderleri, depo (stok) maliyeti, lojistik masrafları vs eklenerek belirleniyor. E bu masraf kalemleri ülkemizde dolar bazında çok daha uyguna geliyorsa ürünün de bizim ülkemizde daha ucuza satılması gerekmez mi? Vergileri saymıyorum onu zaten fiyata yansıtıyorlar.

Yani bu markalar, ekonomileri zayıf ülkelere girerken şöyle düşünerek mi giriyor; hem ürünü kendi ülkemdeki fiyata satayım hem de orada benim param daha değerli, işçilik ve işletme masraflarından kısarak bütçe oluşturmuş olayım, totalde bu ülkeden elde edeceğim karı katlayayım. Yani neden Norveç'e girerken de aynı Türkiye'ye girerken de aynı satış politikası?
    |
    |

· Niteliksiz insanlar, niteliklerini abartma eğilimin-dedir.

· Niteliksiz insanlar, gerçekten nitelikli insanların niteliklerini görüp anlamaktan da acizdirler.

· Eğer nitelikleri, belli bir eğitimle artırılırsa, aynı niteliksiz insanlar, niteliksizliklerinin farkına varmaya başlarlar.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
canlı radyo dinle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.