Şimdi Ara

Fiyat / Performans: DZAT Df-10 İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
10.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle hayırlı olsun. Ürünün kırmızısı gayet ağır. Ve ilgi çeken bir kulaklık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CapoNx C kullanıcısına yanıt
    İlgisi çok önemli değil de ağır olması bir dezavantaj sanırım :) Çok iyi bilmediğimden soruyorum. Bir de burn-in zararlı deseler de siz önerir misiniz burn-in?
  • Evet tabiri doğru ise motoru açmak lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CapoNx C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kulaklık bugün geldi ancak bende hayal kırıklığı oldu maalesef. Sanırım bu tür pahalı kulaklıklar için kaliteli kaynak da gerekiyor. Bende standart Winamp + Mp3 olduğu için, daha önce sahip olduğum MM 30g'nin yanına bile yaklaşamadı. Equalizer ile denedim ama o da maalesef pek işe yaramadı. Temelde baslar neredeyse hiç yok. Bass-Head değilim ama bende bile etki yaptı. Ayrıca üst ses seviyesi de beklediğimden kötüydü. Bir de kişisel olarak, ergonomik yapısı tam olarak bana uymadı. Mesela MM 30g o kadar güzel oturuyordu ki kulağıma, müzik kapalıyken bile ortam gürültüsü inanılmaz azalıyordu. Kısacası bana uymadı ama sevenleri illa ki vardır.

Sonuç olarak ürünü iade edip MM 30g alıcam. Bundan sonra da denemeden hiçbir şey almam

Not: Ürünün bana maliyeti 260 tl. İsteyen olursa aynı paraya vereyim (HB'de 400, MM'ta 350 tl). Maksat birinin işi görülsün. Yalnız ekleme yapayım, ürün 2014 üretimi.

• AR147 A kullanıcısına yanıt
    Yorum için teşekkürler.

Ama bunu kulaklık genel bölümünde ayrı bir başlık açar da oraya kopyalarsanız diğer arkadaşlara çok yardımı olur.
  • Mair kullanıcısına yanıt
    Aslında Dzat konusunda Sennheiser konuşmak istemezdim ama kendi konusunu bulamadım. Konu uzadıkça da rahatsız oldum ama tecrübesizlikten yeni konu açmak da aklıma gelmedi açıkçası. Eğer bir admin sohbeti ilk Senn mesajından itibaren ilgili konuya taşıyabilirse daha iyi olur diye düşünüyorum ben de.
  • Ne kadar zamanda geldi sizin siparişler Ben geçen pazartesi günü dzat df-10 için sipariş verdim Uçakta diyor şuan Az önce de dayanamadım Rock zirkon aldım Şuan ödeme bile onaylanmadı Acaba ne kadar zamana gelir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cimbomlusinan kullanıcısına yanıt
    Hiçbirisi 1 ayı geçmedi, rahat olunuz.
  • Aliexpressten 3 farklı siparişim var Nedense 50 küsür saattir üçüne de bir tane bile yeni takip bilgisi girilmedi Bu şekilde bekliyorlar
    Neden acaba Sorun mu var?
     Fiyat / Performans: DZAT Df-10 İncelemesi Fiyat / Performans: DZAT Df-10 İncelemesi Fiyat / Performans: DZAT Df-10 İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomlusinan -- 24 Ekim 2016; 22:30:35 >

En üstteki Türkiyeye varmış, ortadaki hakkında detaylı bilgi yok, en alttakiyse 22sinde kargolanmış.
    Aslında hocam sormak istediğim ayın 22'sinden itibaren 3 gündür üçüne de yeni bir takip bilgisi/gelişmesi girilmediğinden bir sıkıntı olup olmadığı. Yani üç farklı siparişinde aynı günden itibaren bu durumda olması ilginç geldi bana.
    Bu arada heralde Türkiye'ye girdikten sonra takip yapamıyorum (aliexpress standart shipping) Değil mi? Bu sebeple bu siparişte sıkıntı yok sanırım. Fakat diğer iki siparişte 3 gündür aynı şekilde beklmesi düşündürdü beni.
    İş gümrüğe gelince epey beklemek olağan. AE standart kargosunda her türlü takip var. Ama en başta dediğim gibi bekleyin sadece.
    Cevap için teşekkürler
    Az önce farkettim Son siparişi için Global Cainiao için işlem yapılmış Sitede görünmüyor ama burdan bakınca görünüyor.
    Sorun yok süreçte. Çinden buraya en az 5 günde gelecektir kargo ve sonrasında da bir süre yerel gümrük ile dağıtım.
  • AR147 adlı üyenin mesajlarında gömdüğü kulaklık 400 TL' lik Sennheiser Momentum' dur.
    DZAT DF-10 ile ilgisi yoktur.
    Kafa karışıklığına yol açmaması için bunu not düşmek de fayda var.

DZAT DF-10 20 dolara alınabilecek en iyi HI-FI kulaklıktır...
  • Metal için bu kulaklık iyi gider mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baraka77 kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız, ben Sennheiser'i gömmüştüm. Sonradan okuyunca mesajdan anlaşılmayabilir :) Bu arada ben 250 tl'te almıştım, 400 değil.
  • berberlereayarolanadam kullanıcısına yanıt
    Pek gitmez.
    Audiobugdet' tan alabileceğim metal kulaklığı var mı hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada 11.11 de Aliexpress te dzat df-10 14.36$ a düşecek almak isteyenler olursa duyurulur

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.