Şimdi Ara

Fiyat/Performans 8+4 Pinli PSU Tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Önerdiğiniz PSU kötü demedim pahalı dedim.

Ben sizin "bu ürün kötü" dediğinizi falan söylemedim ki Şu anda gördüğünüz 961₺'lik fiyattan daha uygun bir fiyata (800₺'ye yaklaşan bir fiyata) alma şansınız olduğunu belirttim. Gayet açık ve net yazıyorum ama nedense sağlıklı iletişim kuramıyoruz sizinle

quote:

Tamam ama indirimlerin ne zaman geleceği belli değil.

Siz B550 anakartları beklemeyi ya da ne zaman elinize ulaşacağını kestiremediğiniz ön siparişteki bir ürünü almayı bile olasılık olarak değerlendiriyorsunuz. B550 anakartlar çıkana kadar Vatan indirimi olacaktır. Şahsen bayramda indirim olmasını bekliyorum, bayramda olmasa bile Mayıs ayı bitmeden indirim gelmesini bekliyorum. Bu benim düşüncem ve önerimdir. İndirim zamanına ilişkin net bir tarih veremem.
    Siz B550 anakartları bekleme ve ne zaman elinize ulaşacağını kestiremediğiniz ön siparişteki bir ürünü alma gibi düşüncelerinizden vazgeçtiyseniz, hemen almaya karar verdiyseniz, stokta olan beğendiğiniz herhangi bir ürünü alabilirsiniz.

• Konu uyandırıcağım, hangi psu yu aldınız? Ek olarak bilgisi olanlardan şunu öğrenmek istiyorum, mesela psu özelliklerinde 2x 4+4 cpu çıkışı olduğu yazıyor ise, 8+4 yerine kullanabiliyor muyuz? yoksa illaki 8 + 4 cpu çıkışı yazması mı gerekiyor?@avcitalip
    https://www.hepsiburada.com/fsp-aurum-pt-80plus-platinium-1000w-moduler-power-supply-p-HBV000002M0HS?magaza=QP%20Bili%C5%9Fim bunu almayı düşünüyrorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecnotr -- 7 Eylül 2020; 16:47:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecnotr

Konu uyandırıcağım, hangi psu yu aldınız? Ek olarak bilgisi olanlardan şunu öğrenmek istiyorum, mesela psu özelliklerinde 2x 4+4 cpu çıkışı olduğu yazıyor ise, 8+4 yerine kullanabiliyor muyuz? yoksa illaki 8 + 4 cpu çıkışı yazması mı gerekiyor?@avcitalip
    https://www.hepsiburada.com/fsp-aurum-pt-80plus-platinium-1000w-moduler-power-supply-p-HBV000002M0HS?magaza=QP%20Bili%C5%9Fim bunu almayı düşünüyrorum ?
    Ben Hydro K700 aldım yine, her ne kadar giriş seviye psu sınıfında olsa da memnunum kendisinden. 700W kapasiteli üründen 300-400W anca çekiyoruz her şeyi dibine kadar kullanırsak.

4+4 birleştirince 8 oluyor, bu kadar çıkışı var.
    8+4 yerine takıyorsun ama bir tane 4 'lü boş kalıyor, stabilite sorunu yaşadığını söyleyenler var sorun olmadığını söyleyenler de var. Sırf bu yüzden X570 almadım. B450 var işimi görüyor sorun yok.

Tavsiyem, eğer üst seviye PSU alıyorsanız gözünüz 8+8 pin arasın. Bu kadar çok gücü çekmek için de 3800 ve üstü cpu 'lar kullanmak lazımdı diye hatırlıyorum. Kullandığımız 3600, 4. nesiller çıkınca 4600 belki yaparım. Fazlasıyla yeterli.

• Bu PSU güzel PSU diye hatırlıyordum.
  • Çok tşker pin olayı tahmin ettiğim gibiymiş. Linkteki ürünü tercih edeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.