Şimdi Ara

Fiyat farkına değer mi?(1080-1080ti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar. Elimdeki kartı takas+para şeklinde upgrade etmeyi düşünüyorum. Yaklaşık olarak 650-750tl farka değer mi? 1080ti 2070-2080 arasında performans sunuyor. Sizce nasıl olur böyle bir uğraş? Kart: zotac 1080ti blower.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• blower fanlı ürün alınmaz hele 2.el hiç alınmaz tabi kartı söküp özel 3 fanlı sogutma takarsanız o başka her türlü alınır ozaman
  • Blower fanlı 1080ti alınmaz.
  • Geçen yaz şuan kullandığım kartı aldım blower model tabi ki. Herhangi bir sorun yaşamadım 14 aydır kullanıyorum. Kartın kondisyonu temiz görünüyor denenebilir belki. Performans olarak çıtayı yükseltmek istiyorum. Yeni seri pahalı alınacak gibi değil. Mecbur eskiye yöneliyoruz :)

• -Rusher- kullanıcısına yanıt
    2.el 2080 lerede bakabilirsin ozaman blower modeller ucuza bulabilirsin

hatta sıfır eldeki kartı satıp 5700xt alabilirsin 3100 tl ye kart 2070 süper ile aynı performansda
  • yeni nesil konsollara kadar iade et
  • Monitörünüz 144Hz Full HD gtx1080 akar daha yahu idare et yeni nesil kartlar çıksın Rx5800 gelecek 2080ti super de yakında gelecek fiyatlar oynar ilk çıkan 2080ler ucuzlayabilir.

1080ti 1080 den çok daha fazla ısınıyor uçak kalkar gibi ses yapar blower fan sorun etmem diyorsan alabilirsin arıza vermez sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 18 Ekim 2019; 1:10:12 >
  • Elimdeki karta 1800tl değer biçti kart sahibi yani kimse vermez sanırım benim karta 1800tl. Takas artı para elimdeki kartı elden çıkarmak için uygun geldi bana. Sanırım elimdeki kartla önümüzdeki yaza kadar idare edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Monitörünüz 144Hz Full HD gtx1080 akar daha yahu idare et yeni nesil kartlar çıksın Rx5800 gelecek 2080ti super de yakında gelecek fiyatlar oynar ilk çıkan 2080ler ucuzlayabilir.

1080ti 1080 den çok daha fazla ısınıyor uçak kalkar gibi ses yapar blower fan sorun etmem diyorsan alabilirsin arıza vermez sonuçta.
    Ses konusunda 1080de baya sesli calısıyor hocam. 1080ti 70-75 derece arası çalışsa yine iyi belki 80. İlerleyen zamanlarda fan değişimide yapabilirim. Valla bi yanım 1080ti ye kayıyor bi yanım uğraş diyor. Performans olarak ciddi bir fark yok baya bi inceleme videosu izledim. En iyi akşama kadar düşüneyim.

• Ses sorun değilse al.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.