Şimdi Ara

Fiyat Dustu - Satılık Little Big Planet - Sadece 15 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaslar, 3 milyondan fazla online haritasi olan, stres atmaya birebir, uzun ve zorlayici hikaye modunun yaninda ayni ekranda en zevkli multiplayerlardan biri olan Little Big Planet oyununun PSN hesabini satiyorum. Oyunu gectigim ay 44 liraya aldim, 15 lira karsiliginda hesap bilgilerini verecegim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eerraayyss -- 21 Şubat 2012; 11:48:08 >

• Oyun Sony Faciası Öncesi Üyelerine Bedava Verildi.Geçen Ay Sana Bu Oyunu Kim 44 TL Verdi.Daha 2 Ay Önce LBP 2 Oyununu 30 TL Almıştım.Piyasayı Araştırmıyorsunuz Sanırım Daha Dikkatli Olun....
  • 1) Sony faciasindan sonra PS3 alanlar olabilir degil mi, mesela ben bizler bu mukemmel oyunu oynamayalim mi yani?
    2) PSN'den 44 liraya aldim ama 22 tlye geliyor PSN kardeslikle, ben de 20 TLye satiyorum, bu mukemmel oyun icin hic birsey, ustelik 22 TL < 30 TL
    3) Little Big Planet 1 ve 2 arasinda hic bir fark yok, oyunu cok sevdigimden hem 1 hem de 2yi de oynadim; hatta hard gamer iseniz lbp 1 sizi daha zorlayacaktir, dolayisiyla daha cok keyif alacaksinizdir.
    4) PSN oyunlari burada fazla deger gormuyor ama hem diskin kaybolma bozulma tehlikesi yok, hem aletin blurayi eskimiyor hem de disk degistirmek cok usendirici bir olay
    5) Kisacasi piyasayi gayet iyi takip ediyorum, satisa devam

• Acelem var, fiyati dusuruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eerraayyss -- 21 Şubat 2012; 11:48:44 >
  • PM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.