Şimdi Ara

FİYAT DÜSTÜ Sadece 3-4 kere takılmıs ciziksiz sıfırdan farksız FOSSİL BG 2196

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Herkese merhabalar elimde sıfırdan zerre kadar farkı olmayan kılcal cizik, kordonunda solma ezilme büzülme koyulasma gibi sorunları kesinlikle olmayan, Fossil bg-2196 saat vardır. İhtiyactan dolayı saatlerimi satılığa çıkardım buda onlardan birisidir. Saatte çok ilgi çekici bir özellik vardır. Üzerindeki bir tuş sayesinde içindeki kadran kırmızı yada siyah olarak yer değiştirmektedir. Yani istediğiniz zaman kırmızı kadran istediginiz zaman siyah kadran olarak kullanabilirsiniz saati. Fotoğraflarını çektim zaten.

Kendi resimleri KIRMIZI-SİYAH kadran olarakta çektim fikir sahibi olmanız için

FİYAT150tl 130 yaptım Pazarlık abartamamak kaydı ile vardır. Her zaman olduğu gibi
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apca[tr] -- 4 Nisan 2012; 23:21:12 >

• Fatura tarihi kac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: entiki

Fatura tarihi kac

hocam ne yazıkki fatura yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.