Şimdi Ara

Fiyat Düştü! Monster Abra A7 V12.1.1 i5 10300H 16GB GTX1650 Refresh 512+512GB Nvme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Fiyat Düştü! Monster Abra A7 V12.1.1 i5 10300H 16GB GTX1650 Refresh 512+512GB Nvme

Merhaba

Pandemi dönemi başlarken yazılım ve kodlama işlerine merak salmıştım. Hatta kursa yazılıp bu laptopu'da o amaçla almıştım fakat pandemi nedeniyle kursa bir türlü gidemedim. Eğitimler online oldu vs. Masaüstü oyun bilgisayarım da olduğu için bunu da çok fazla kullanma fırsatı yakalayamadım.

Detayları ve fotoğrafları ilanda mevcut.

https://letgo.onelink.me/O2PG/9d6042ec

Kısaca;

27.05.2020'de aldım. Dolayısıyla garantisi mayıs 2022'ye kadar mevcut.

Tüm kutu içeriği, fatura, orjinal şarj aleti vs herşeyi var.

Çalışmayan, arızalı, kusurlu bir yeri yok. Çizik,vuruk, kırık vs yok.

Ek olarak 8gb ram laptopu satın alırken Monster'dan eklettim. Kendim de 512gb nvme m2 ssd ekledim. (Hali hazırda orjinalinde 512gb samsung m2 nvme ssd de var)

Ek olarak oyuncu kulaklığı ve mouse'u da mevcut. Onları almak isterseniz ekstra görüşülür. (Steelseries Arctis 1 Wireless kulaklık ve Corsair Ironclaw Rgb Wireless mouse)

Kesinlikle kargo ile satışını düşünmüyorum. İstanbul içerisinde buluşup teslim ederim. Kargo riskini alamam, ürün pahalı.

Fiyat Düştü! Monster Abra A7 V12.1.1 i5 10300H 16GB  GTX1650 Refresh 512+512GB Nvme
    Fiyat Düştü! Monster Abra A7 V12.1.1 i5 10300H 16GB  GTX1650 Refresh 512+512GB Nvme

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 7600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 27 Mayıs 2022 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• quote:

Orijinalden alıntı: duality2

Bu mesaj silindi.

Yolladığınız modeller Abra A5

İlandaki model Abra A7

;)

• quote:

Bu mesaj silindi.

15" vs 17" fiyat farkını anlayamayacak birine açıklama yapmakla vakit kaybetmek istemiyorum.

• quote:

Bu mesaj silindi.

+8gb ram

+Mevcut 250gb ssdyi 500gb'a yükseltmek (Samsung vs Crucial farkı yok)

+500gb m2 ssd

Hepsini eklediğimde fiyat 9627tl. Yine başaramadın. Hoş başarsan ne olacak ondan da emin değilim.

• quote:

Bu mesaj silindi.

+8gb ram ve 1tb m2'yi 1000tl ye hallediyordun neden editledin mesajı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

+8gb ram

+Mevcut 250gb ssdyi 500gb'a yükseltmek (Samsung vs Crucial farkı yok)

+500gb m2 ssd

Hepsini eklediğimde fiyat 9627tl. Yine başaramadın. Hoş başarsan ne olacak ondan da emin değilim.

Alıntıları Göster

pahali olsun diye ayri ayri en iyi ssdleri secmis sakaciya bak ahhaahahahahah, git kardesim 1tb en iyi intel nvme'yi sec 3500/2500 en fazla 9200 ediyor.

16gb ram + 1tb ssd ( 1 slot da bosta ssd yerin var :) ) + 1650ti

eee? taksit taksit samarlar senin cihazi 9200'e. ikinci el de degil en azindan.

yani gelip burada bir sey kanitlamaya calismayin, akli olan herkes bu sitelere girip fiyatlara bakiyor. sen zamaninda almissindir cihazi 8'e simdi gelip satmaya calisiyosun 7.6'a. bir de fiyat normalmis gibi davranman bitiriyor insani.

ikinci el kardesim urunun, ister 1 ay kullan, ister 7 yil kullan. ikinci el, ikinci eldir. sifir fiyatina yakin koyuyosunuz dersin ki bir de arada 1600 lira fark var.

1600 lira fark evet, daha iyi bir gpu, sifir cihaz, taksitle odeme imkani. kendi almayacaginiz fiyatlara urun koyuyosunuz bir de yarisa giriyosunuz ilginc gercekten.

NOT: 1000 liraya hallettim bu arada bak, tatava yapma o yuzden :)))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duality2 -- 9 Eylül 2021; 14:45:36 >

• quote:

pahali olsun diye ayri ayri en iyi ssdleri secmis sakaciya bak ahhaahahahahah, git kardesim 1tb en iyi intel nvme'yi sec 3500/2500 en fazla 9200 ediyor.

16gb ram + 1tb ssd ( 1 slot da bosta ssd yerin var :) ) + 1650ti

eee? taksit taksit samarlar senin cihazi 9200'e. ikinci el de degil en azindan.

yani gelip burada bir sey kanitlamaya calismayin, akli olan herkes bu sitelere girip fiyatlara bakiyor. sen zamaninda almissindir cihazi 8'e simdi gelip satmaya calisiyosun 7.6'a. bir de fiyat normalmis gibi davranman bitiriyor insani.

ikinci el kardesim urunun, ister 1 ay kullan, ister 7 yil kullan. ikinci el, ikinci eldir. sifir fiyatina yakin koyuyosunuz dersin ki bir de arada 1600 lira fark var.

1600 lira fark evet, daha iyi bir gpu, sifir cihaz, taksitle odeme imkani. kendi almayacaginiz fiyatlara urun koyuyosunuz bir de yarisa giriyosunuz ilginc gercekten.

NOT: 1000 liraya hallettim bu arada bak, tatava yapma o yuzden :)))))

Alıntıları Göster

Benim cihazımda 2 x 512gb nvme m2 vareşit ürün gösterirken tabiki 2 tane ekleyip hesaplayacağım neden tek parça 1tb koyayım?

Aklınca ayar verirken hesap bilmezliğin yüzünden rezil oldun mesajı editledin ama hala sıvamaya çalışıyorsun.

Mal benim istediğim fiyatı da yazarım istersem de bedavaya bağışlarım. Sen ancak site site gezip alamayacağın şeylerin fiyatını kovalarsın.

• quote:

Bu mesaj silindi.

"pahali olsun diye ayri ayri en iyi ssdleri secmis sakaciya bak ahhaahahahahah, git kardesim 1tb en iyi intel nvme'yi sec 3500/2500 en fazla 9200 ediyor."

Ayrı ayrı seçmişsin tek 1tb seç diye yazan sensin. Ben de diyorum üründe 2 x 512gb varken neden tek 1tb seçeyim madem ürünleri eşleştireceğiz ? Ama kendi yazdığını bile anlayamayacak haldesin.

1 mesaj önce bütün bu yükseltmeleri 1000tl farkla yapacağını iddia ediyordun. Kendi kendine saçmaladığını anladınki mesajı editledin.

Neyse benim açımdan sorun yok. Ürün belli fiyat belli. Hesabına uyan bakar ilgilenir uymayan ilgilenmez.

Sen de arada insanların ilanlarında kudurmaya devam edebilirsin. :)

• VectrAirliness kullanıcısına yanıt

1000tl farkla tüm yükseltmeleri yaptım zaten, en son attığım resme bakabilirsin 8000lik cihaz 9000'e gelmiş oldu matematiğinde sorun var mı? :)

1x1TB senin 2x512'inden daha avantajlı neden 2x512 seçelim yeni cihaza? Boşta slot bırakmak varken neden ikisini birden dolduralım ki mantıklı açıklaması var mı?

Hadi hepsini geçtim, sen ssd ve ramlerini ikinci elden saymıyorsun sanırım? bu cihaza sonradan eklenilen ssd ve ram'de sıfır dikkatinden kaçmasın.

ben absürt gördüğüm ilanlara yazıyorum, kudurmalık durum yok. asıl kuduran sizin gibi negatif mesaj görünce çıldıran ilan sahipleri. yorum kabul edemeyecek durumdasınız maalesef. :)

yazık

• quote:

1000tl farkla tüm yükseltmeleri yaptım zaten, en son attığım resme bakabilirsin 8000lik cihaz 9000'e gelmiş oldu matematiğinde sorun var mı? :)

1x1TB senin 2x512'inden daha avantajlı neden 2x512 seçelim yeni cihaza? Boşta slot bırakmak varken neden ikisini birden dolduralım ki mantıklı açıklaması var mı?

Hadi hepsini geçtim, sen ssd ve ramlerini ikinci elden saymıyorsun sanırım? bu cihaza sonradan eklenilen ssd ve ram'de sıfır dikkatinden kaçmasın.

ben absürt gördüğüm ilanlara yazıyorum, kudurmalık durum yok. asıl kuduran sizin gibi negatif mesaj görünce çıldıran ilan sahipleri. yorum kabul edemeyecek durumdasınız maalesef. :)

yazık

Aferin. Alamayacağın bir ürüne daha aklınca fiyat biçtin. Ama bu kadar eforu hiç bir işe yaramayacak aynı kendin gibi bomboş bir iş için harcadın. Kendinle gurur duyup forumdaki diğer ilanlara tebelleş olmaya devam edebilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.