Şimdi Ara

Fiyat Düştü !!! HATASIZ - BOYASIZ - OTOMATİK VİTES (SATILDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracım 2000 Peugeot 406 SV Otomatik vites. 104.500 km'de. Hatasız boyasız.
    Sadece sağ arka kapıda 20 cm ve depo kapağının orda 10 cm vernik var. Boya macun düzeltme yok. İçi Sıfırdan farksızdır.
    Mitsubishi Outlander 2.0 MT Turbo almak için satıyorum aracımı. Bu model araçla(aracım kadar temiz olmak kaydıyla) takas yaparım..

Marka.........Peugeot 406
    Model.........2.0 SV
    Yıl...........2000
    Yakıt.........Benzin & LPG
    Vites.........Otomatik
    KM............104.500
    Renk..........Lacivert
    İl/İlçe.......Aksaray/Merkez

Daha detaylı bilgiyi ve resimleri aşağıdaki linkte görebilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-boyasiz-104.000-km-de-2.0-sv-ogretmenden-489680277/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhOsT_RiDeR_ -- 6 Şubat 2018; 23:44:8 >

• araç için çok uçuk fiyat istemişsiniz piyasasına baktım da 25 bin falan ama sizin fiyat 10bin yukarısı yani

bir de çok detaylı yazmışsınız kimse okumaz. hatta galerici sanar. ben de sizin gibi yapmıştım eski arabamda 1 ay bekledim. sonra açıklamayı sildim. yeni ilan verdim. sahibinden de hakkım olmadığı için sadece arabam.coma koydum ve arayın görüşelim diye açıklama yazdım. 1 gün de satıldı
  • İlan günceldir.
  • araç için çok uçuk fiyat istemişsiniz piyasasına baktım da 25 bin falan ama sizin fiyat 10bin yukarısı yani

bir de çok detaylı yazmışsınız kimse okumaz. hatta galerici sanar. ben de sizin gibi yapmıştım eski arabamda 1 ay bekledim. sonra açıklamayı sildim. yeni ilan verdim. sahibinden de hakkım olmadığı için sadece arabam.coma koydum ve arayın görüşelim diye açıklama yazdım. 1 gün de satıldı
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    25 binlik araçlara iyi bakın. 300 bin km üzerinde, haşatı çıkmış değişen boyanan hak getire, bakımın b'sini görmemiş araçlar. Böyle araçlarla benim aracımı kıyaslamak ne kadar doğru bilmiyorum..

Açıklamalar konusunda haklı olabilirsiniz. Sizin dediğiniz gibi düzenleyecem. Bakalım işe yarayacak mı

Tavsiyeleriniz için teşekkürler..
  • Fiyat Düştü !!!  HATASIZ - BOYASIZ - OTOMATİK VİTES  (SATILDI)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlan Günceldir..
  • Hocam aylardır elinizden çıkaramadınız aracı. Sanırım fiyat epey yüksek. Merakla takip ediyorum ben de.. SAygılarımla.
  • anyhill kullanıcısına yanıt
    Hocam ben tok satıcıyım :) 38 bin yazarken 35-36 teklif eden en az 20 kişi oldu vermedim. Yazlık lastikleri sattım fiyatı o miktarda düşürdüm.

Acelem olsa fiyatı 35 e düşürsem bekleyen çok ama aciliyetim yok. Satarsam satarım satmazsam gayet zevkle kullandığım bir araç zaten

Yani diyeceğim zevkten ilanda duruyor. Dopingli ilan olduğu için otomatik yenileniyor. Silinene kadar dursun

• quote:

Orijinalden alıntı: GhOsT_RiDeR_

Hocam ben tok satıcıyım :) 38 bin yazarken 35-36 teklif eden en az 20 kişi oldu vermedim. Yazlık lastikleri sattım fiyatı o miktarda düşürdüm.

Acelem olsa fiyatı 35 e düşürsem bekleyen çok ama aciliyetim yok. Satarsam satarım satmazsam gayet zevkle kullandığım bir araç zaten

Yani diyeceğim zevkten ilanda duruyor. Dopingli ilan olduğu için otomatik yenileniyor. Silinene kadar dursun

Allah gönlünüze göre versin , takipteyim

Allah razı olsun çok sağolun..

• Araç Satıldı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhOsT_RiDeR_

Araç Satıldı..

hayırlı olsun, adınıza sevindim .
    Allah razı olsun sağolun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.