Şimdi Ara

Fiyat düştü gtx 960 (miningsiz), rx570 4G, rx470 Nitro(miningli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
9
Favori
8.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 Fiyat düştü gtx 960 (miningsiz), rx570 4G, rx470 Nitro(miningli)
    Arkadaşlar rica ediyorum pazarlık etmeye çalışmayın. Gördüğünüz fiyatlar sondur, birbirimizi yormayalım. Önce ödeme sonra kargo şeklinde satış yapıyorum. Kargo size aittir.

İnternet kafemizi upgrade ettik. Mining yapılmamış kartlardır. Ürünlerin kutuları durmaktadır.

Mining için 55 derece altında tutulacak şekilde biosları modlanarak kullanılmış 30 adet rx 570 4 gb mevcuttur. Bazıları sapphire bazıları msi gaming x modelleridir.

Mining yapılmış kartlar (adetlidir, adet sorunuz):
    MSI GAMING X 1080TI (4 ay 80 derece altında mining yapıldı, vatandan alınma birsene kadar daha garantileri var) 3100 TL
    Custom bioslarla 55 derece altında tutulmuşlardır, fabrika biosları ile gönderileceklerdir.
    sapphire pulse itx 570: 18 ay amazon.de garantili 600 TL
    MSI Gaming X 570: amazon.de 12 ayları kaldı: 700 TL
    sapphire nitro 470: 6 ay vatan garantili : 650 TL
    gigabyte aurous: 750 TL

cmk16gx4m2d3000c16 kapalı kutu 2x8 (amazon, ömür boyu garantili) 500
    Asus 960 turbo 4gb 1 adet 575
    Asus strix 960 2gb 2 adet 525
    Palit 960 2gb 1 adet 525

Fiyat düştü gtx 960 (miningsiz), rx570 4G, rx470 Nitro(miningli)Fiyat düştü gtx 960 (miningsiz), rx570 4G, rx470 Nitro(miningli)
    Fiyat : 1 TL Miktar : 50 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir, Buca Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Zotac gtx 760 , zotac gtx 950 ve asus gtx 760 tarafımdan alınmıştır .

Asus teslim alındı . Zotac ların ödemeleri yapıldı . Kargo yapılması bekleniyor .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oldsardokar O kullanıcısına yanıt
    O kartlar değil kardeş rx 570ler var mining yapılmış olan, onları diyorum ben. 60 tane kadar var onlardan da. Kimseye yalan borcum yok.
  • Arkadaşlar güvenle alışveriş yapabilirsiniz . Arkadaşlarıma ve kendime aldım , hiçbir sorun olmadı ve çok ilgili bir arkadaşımız . Önce havale sonra kargo şeklinde 2 alışverişimiz oldu.Tavsiye ederim .

• 600tlye rx 570 var sahibindende.
  • sıfır rx 570 lerrin fiyatını bilmiyor sanırım ilanı açan arkadaş =) bol şans hayal dünyanızda başarılar dilerim
  • :D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: geldim41

sıfır rx 570 lerrin fiyatını bilmiyor sanırım ilanı açan arkadaş =) bol şans hayal dünyanızda başarılar dilerim
    Sıfır fiyatına mining kartı daha ne istiyorsun hocam al senin elinde patlasın dünyası :))) Forumda bu tarz ilanlar açmaya cesaret edilemezdi eskiden şimdi duruma bak ne hale gelmiş...
  • link or didnt happen

• 2 adet RX570 aldım arkadaştan, sorunsuz alışveriş oldu. Orijinal kutularında, temiz kartlar. Özenle paketleyip kargolamış sağolsun.

Mining çıkması olayını da çok abartmayın, alın işinizi görün.
  • 1 adet msi gaming x rx570 alındı ödeme yapıldı kargo bekleniyor
    Edit:Kart elime ulaştı kutu içeriği tam güzelce paketlenmiş bir şekilde sorunsuz rahatlıkla alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutcan52 -- 29 Mart 2019; 12:26:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080 ti ler için foto varmı garanti durumları nedir takas varmı tr garantili vega 56 ile
  • _İZ BIRAKAN_ kullanıcısına yanıt
    Takas yok, bir tanesi şuan kullandığım pcde takılı. Kartlar tertemiz. Fotoğraf çekip atabilirim alıcıysanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

Takas yok, bir tanesi şuan kullandığım pcde takılı. Kartlar tertemiz. Fotoğraf çekip atabilirim alıcıysanız.
    garanti durumu nedir hocam tr mi yurtdışı mıdır. alıcıyım evet ama önce kartımı satmalıyım
    Vatan bilgisayar garantili
  • quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

Vatan bilgisayar garantili
    pazarlık yoksa fiyatınızın düşmesini beklemem gerekiyor yüksek şuan için
    sizin bileceğiniz iş, nasıl isterseniz
  • Selam hocam; sapphire pulse itx 570: 18 ay amazon.de garantili 500 TL

Amazon.de almanya sitesi garanti için türkiyeden nasıl bir işlem yapabiliyoruz ? Ve ayrıca kredi kartı ile alabilir miyiz ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.