Şimdi Ara

[FİYAT DÜŞTÜ]Galaxy S3 Distribütor Garantili, Kutulu + Sıfır Kullanılmamış Flip Coverla Birlikte

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihaz 20 Ağustos 2012'de alındı. 1 yıl daha devam ediyor garantisi. Alırken flip cover aldım ancak hiç kullanılmadı, zaten fotoğrafta da gördüğünüz gibi sıfır halde duruyor. Fotoğrafları çekmek için taktım.

Ürün Samsung garantilidir. 4.1.2 yüklüdür, telefon 3 aydır yattığı için update etme gereği duymadım.

Kutusu, aksesuarları tamdır. Garanti belgesi kutunun içinde verilecektir.

[FİYAT DÜŞTÜ]Galaxy S3 Distribütor Garantili, Kutulu + Sıfır Kullanılmamış Flip Coverla Birlikte

Fiyat: 900TL>>850TL

İstanbul/Kadıköy'deyim elden teslim ederim. İlgilenenler PM atabilir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lev Tolstoy -- 13 Ağustos 2013; 21:39:42 >

• Hayırlı satışlar , fiyat uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Granes

Hayırlı satışlar , fiyat uygun.

Teşekkürler
  • son fiyatı pm den alabilir miyim
  • Neredeyse garanti bitmeye gelmis fiyat biraz yüksek gibi genede Hayırlı satıslar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.