Şimdi Ara

FİYAT DÜŞTÜ! Asus ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti OC Edition (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
5
Favori
13.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaş 6600 e verıyordu kartı ki bence çok makul , sarı sıtede kaç tane strix karta talip olduysam 6500- 6750 fıyata gitti. Buradakı ılanınızı kaldırıp sarı sıtede değrlendırın bence bu forumda adamın alacagı varsada sırf buradakı yorumları okuyup acaba enayı mıyım ben zanneder kendını.
    3000-4000 dıyenlere aldırış etmeyın ama 17 ekıme kadarda elınızden cıkarmaya calısın.
    Şu an pıyasada 3080 kart yok 2080 ti pıyasasının dusmemesının sebebi bu .
    17 ekımde çıkacak 3070 kartlar için 4800 tl densede ben 5500 tl cıvarına fıyatlanacagını tahmın edıyorum.
    Admine şikayet edin silsin ilan altı yorumları, hayırlı satışlar bol şans.(ben 6000 teklıf ettım vermedı bu arada :D)
  • Hocam hiç kimse kusura bakmasın, ırkçı ayrımcı kendini beğenmiş vs vs gibi hiç bir kötü yanım yoktur ama bu foruma girince çıldırıyorum
    Parası olmayan adam hayatında 1050ti üzerini görmemiş adam gidip 2080ti alan adamın zararına satışına gelip 2k 3k veriyim, satamazsın vs gibi dalga geçmesi komik mi? bunlarla mı kendinizi tatmin ediyorsunuz? Bütün ilanlara bakıp fiyat üzerinden piyasayı düşürmeye çalışıyor bu zeki! ler :D Senin 40 fırın ekmek yemen lazım o kartı alabilmen için önce bunu kabullen. Kedi erişemeyeceği ciğere mundar dermiş. Sayın bakanımız sayesinde 3k serisi 3x girecek. rez alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Hayırlı işler...

Burada denilenleri hem yap bazı şeyleri yapma. Buradan ucuz mal almaya çalışıp kendileri dışarıdan elden satan bir çok kişi var. Yani burada denilenler fazla kafana takma.
    Şaka olmalı, bir yasima daha girdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Tam olarak kaç yaşında olmuş oldunuz şimdi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frozensoul

Tam olarak kaç yaşında olmuş oldunuz şimdi hocam?
    Size kaç lazim di hocam ?

Lazım oldugundan degil merak ettim üstadım
  • frozensoul kullanıcısına yanıt
    Özelden yazdım hocam orta yaş depresyonuna yakın kendi halinde bir içmimarım , mesleğin ve hayatın sıkıntısı ile günlerimize devam ediyoruz. Samsuna gelirsen dertleşiriz bir çay içeriz
    Ölene kadar devam yaş atlamaya

Ayip ettiniz hocam içeriz, hep beraber ekononomik peak'lerin gölgesinde ejder meyvesi yerken güzel bir sohbet olacağına eminim :)
  • Ucuzmuş beeaah, alırım bi dal
  • Arkadaş millet ne tantana etmiş. Yok şuna sat elinde kalır yok buna sat elinde kalır. Kalırsa adamın elinde kalır mal adamın fiyat adamın. Derdi niye bu kadar size düştü anlam veremiyorum. Zaten bu fiyattan kimse almaz satıcı da farkında ya eğlencesine koymuş yada umursamıyor satılıp satilmamasini.

• quote:

Orijinalden alıntı: tread7

Geldi kartlar 3080 (7500tl) konuşalım bir güzel. Ahahahahah

Alıntıları Göster
    Aldın mı 7.500 TL ye kartını canım benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

Alıntıları Göster
    Kuyruk acını anlıyorum, sanırım 3070 ve 2080ti'ın FPS değerlerini görünce bozuldun. 1-2 ay önceki kur fiyatlarına göre yorumlar yapıldı. Ülkenin durumu malum, ağlayacağınız yerde gülüyorsunuz. Gerçi siz o malum kitleden olmalısınız. Ülkemiz şaha kalktı, dış mihraklar olmasa uzaya çıkacağız. 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Kuyruk acını anlıyorum, sanırım 3070 ve 2080ti'ın FPS değerlerini görünce bozuldun. 1-2 ay önceki kur fiyatlarına göre yorumlar yapıldı. Ülkenin durumu malum, ağlayacağınız yerde gülüyorsunuz. Gerçi siz o malum kitleden olmalısınız. Ülkemiz şaha kalktı, dış mihraklar olmasa uzaya çıkacağız. 🤣

Alıntıları Göster
    Canım benim, ben kartımı sattım ve 3080 imi aldım bile, ne kuyruk acım olabilir? Sen neler yapıyorsun? 1050 ti ile devam mı?
  • quote:

Canım benim, ben kartımı sattım ve 3080 imi aldım bile, ne kuyruk acım olabilir? Sen neler yapıyorsun? 1050 ti ile devam mı?

Alıntıları Göster
    Yani anladığım, benim yazdıklarımdan hiç bir şey çıkartamaman oldu. Güle güle kullan küçük kardeşim. Sığ düşünce tarzın ve konuşma üslubundan yaşını tahmin edebiliyorum. 3080'inle her gün konu açıp istediğin herkese hava atabilirsin. Yada attığım mesajı tekrar tekrar okuyarak bir şeyler düşünmeye çalışırsın. Sanmıyorum ama belki de anlarsın. O zaman beni mutlu etmiş olursun.

• quote:

Yani anladığım, benim yazdıklarımdan hiç bir şey çıkartamaman oldu. Güle güle kullan küçük kardeşim. Sığ düşünce tarzın ve konuşma üslubundan yaşını tahmin edebiliyorum. 3080'inle her gün konu açıp istediğin herkese hava atabilirsin. Yada attığım mesajı tekrar tekrar okuyarak bir şeyler düşünmeye çalışırsın. Sanmıyorum ama belki de anlarsın. O zaman beni mutlu etmiş olursun.

Alıntıları Göster
    Küçük kardeşim derken? Benim yeğenim yaşındasındır sen muhtemelen. Gelip ilanıma boş boş konuşan sensin ve şimdi bana üslup mu soruyorsun?

• quote:

Alıntıları Göster
    Bak dolar düştü, şimdi de üzülmen gerek. Çünkü senin 3080'in değer kaybetti. Kıyamam...

• quote:

Bak dolar düştü, şimdi de üzülmen gerek. Çünkü senin 3080'in değer kaybetti. Kıyamam...

Alıntıları Göster
    Agacım bi ilerle allahını seversen. Hadi canım.
  • bir hort gelsin. şu aç kalan ölücü, ekran kartsız tipler kendini belli etsin bakalım. aldınız mı 3070'lerinizi kızlar  

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.