Şimdi Ara

Fiyat Aralığı ve Boyuta Göre Netbook-Ultrabook Sıralaması (KONU AKTİF DEĞİLDİR) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
10
Favori
65.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: uğur03

arkadaşlar asus 1215n almak istiyorum sizce bu netbook nasıl sorunu özellikle şarjı vb bildiklerinizi paylaşabilir misiniz ?Veya sizin bu donanımlara sahip başka marka netbook tavsiyeleriniz şimdiden teşekkür ederim

http://resim.donanimhaber.com/m_43071039/tm.htm

• Eğer 1024x600 çözünürlük sorun değilse, Acer'ı öneririm. Ekranı daha büyük. Harici bir monitör ya da TV ile kullanacaksanız zaten 1920x1080'e kadar destekliyor HDMI üzerinden. Kullandığı C-60 APU'su daha yeni ve güçlü. APU içindeki HD 6290 da biraz daha güçlü.

SSD tavsiye ederim. Şu sıralar senkron SATA 6 Gbps modeller 60 GB'lerde 200 lira seviyesine kadar düştü. Bilgisayara çok büyük bir kullanım rahatlığı sağlıyor. İmkanınız varsa mutlaka alın.
  • Çok ayrıntılı bir konu olmuş elinize sağlık..
  • Yeni gelişmeler varmı? Bende bu aralar 1000TL'ye kadar bir netbook almak istiyorum. Kafamda Sony Vaio YB serisi var anca üstünden 1 buçuk ay geçti belki gözümden kaçan, burda bilgili abilerimizin sunacağı daha güncel netbooklar vardır?
  • Elimde NC111-A03TR bulunmakta 600 TL ye satıyorum. yaklaşık 6 kullandım. Daha dogrusu eşim kullandı. şimdi netbookdan sıkıldıgı için Notbooka terfi etmek istiyor. Keisnlikle hiçbirsorunu bulunmamakta çantasına ayrıca para odedim ama şimdi hepsini beraber veriyorum. Faturası garantisi hepssi mevcut. Vatan bilgisayardan almıştık. ilgilenen olursa pm.den konusabilirliz. İstanbul elden teslim olur..
  • Arkadaşlar 700 TL altı 11" atomlardan daha performanslı netbook Packard bell dot-UR teknosa da kdv dahi 629

http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/netbook/1296/125031538/packard_bell_dotur002tk_krm_netbook
  • bu nasıl yaa

http://www.pcdepo.com/netbook-bilgisayar-kat385.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcdazlak -- 21 Nisan 2012; 14:39:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcdazlak

bu nasıl yaa

http://www.pcdepo.com/netbook-bilgisayar-kat385.html

linkte tek bir netbook yok. hangisini kastettiniz?
  • arkadaşlar 2000 tl civarında photoshopta kullanılabilecek bir laptop önerisi lütfen.... cevaplarsanız pmden cok makbule gecer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/acer-ao722-c68kk-ao722-amd-c60-1.33ghz-2gb-ddr3-500gb-11.6-max.intel-gma3150m-bt-cam-w7str/productdetails.aspx?I_ID=56781

Arkadaşlar başlıkla ilgilenemiyorum ama görmüşken yazayım; yukarıda verdiğim ürün şu anda F/P'nin kralıdır. Bu ürünü bu fiyata almayanlar pişman olurlar, bu kadarını söyleyebilirim. Fusion ile ilgili bilgileri internetten bulabilirsiniz. Atom'larla vakit öldürmeyin şu fiyata şu cihaz varken. Ben yazarken 592 lira taksitli fiyatı vardı. Umuyorum ki herkes değerlendirir. Başlık sahibi olarak önerebileceğim tek netbook şu anda bu.

Uzun bir süre daha ilgilenemeyeceğim başlıkla, bilginize.
    Acer Aspire One 722 aldım windows xp ile huzura kavuştum.
    670 liralık makinayla istediğim her yerde geniş geniş autocad kullanıyorum. cod2 ve trackmania yı da zorlanmadan oynatması cabası.
    umarım servise gitmek zorunda kalmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcAn -- 4 Haziran 2012; 11:46:53 >

• Arkadaşlar başlık aktif değildir. Artık konuyla ilgilenemiyorum. Netbooklar da ne yazık ki popülerliklerini yitirdiler. Ömürleri kısa oldu. Akıllı telefonlar, tabletler ve son olarak da ultrabooklar nedeniyle netbooklar yavaş yavaş tarihe karışıyorlar.

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Arkadaşlar başlık aktif değildir. Artık konuyla ilgilenemiyorum. Netbooklar da ne yazık ki popülerliklerini yitirdiler. Ömürleri kısa oldu. Akıllı telefonlar, tabletler ve son olarak da ultrabooklar nedeniyle netbooklar yavaş yavaş tarihe karışıyorlar.

İyi forumlar.

Yeni modeller gelmeyecek mi, kalkıyor mu bu cihazlar piyasadan? Vay be nerden nereye..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelir de, artık kimse kolay kolay para vermez bunlara. 200 liraya satılan tabletler bile HD film oynatırken bunlarla eziyet çekmek istemedi insanlar. Intel sağolsun, kendisi başlattı, kendisi sonunu getirdi.

Yine de alanlar olacaktır ama zaten küçük olan bu pazar zamanla daha da küçülecek. Saman alevi gibiydi, söndü Burak.
  • bence oyun için asus K53SD-SX139'u öneririm intel core i5 2gb ekran kartı 500 sistem hafızası ıcecool power4gear ıf tuşlar 4gb ram aliminyum tasarım nvidia ve daha bir çok özelliği ile asus'un bu markası kıskandırıyor bende almayı düşünüyorum oyun deneyimi için süper ve fiyatıda uydun 1300-1500 tl arası bence bu kaliteye bu fiyat çok uygun

• selam arkadaşlar Sony 20 inçlik Vaio tap 20 yi resmi olarak duyurdu.
    ilgilenen arkadasların dikkatine.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.