Şimdi Ara

Fiyat Aralığı ve Boyuta Göre Netbook-Ultrabook Sıralaması (KONU AKTİF DEĞİLDİR) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
10
Favori
65.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/acer-ao722-c68kk-ao722-amd-c60-1.33ghz-2gb-ddr3-500gb-11.6-max.intel-gma3150m-bt-cam-w7str/productdetails.aspx?I_ID=56781

Arkadaşlar başlıkla ilgilenemiyorum ama görmüşken yazayım; yukarıda verdiğim ürün şu anda F/P'nin kralıdır. Bu ürünü bu fiyata almayanlar pişman olurlar, bu kadarını söyleyebilirim. Fusion ile ilgili bilgileri internetten bulabilirsiniz. Atom'larla vakit öldürmeyin şu fiyata şu cihaz varken. Ben yazarken 592 lira taksitli fiyatı vardı. Umuyorum ki herkes değerlendirir. Başlık sahibi olarak önerebileceğim tek netbook şu anda bu.

Uzun bir süre daha ilgilenemeyeceğim başlıkla, bilginize.

• arkdaşlar şiddetle tavsiyemdir

http://forum.donanimhaber.com/m_54143827/mpage_1/f_/key_//tm.htm#54162291

acer one 722 ,lenovo e350 ,asus c50

bırını alın rahat edın
    ınceleyın bol bol...
  • Off bea gerçekten harika makinaymış acer zamanında atoma bi ton para bağladık.HD bile oynatmıyor.
  • Millet bugun vatan bilg. da kampanya varmış ,

netbook alacaklara asus c50 ŞİDDETLE tavsiye ederim kacırmayın 530 tl ye denk gelıyor!!!!!

ASUS EEEPC 1015B AMD C50

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/asus-1015b-whi055s-eeepc-1015b-amd-c50-1.00ghz-1024mb-320gb-max.intel-10.1-cam-w7str/productdetails.aspx?I_ID=57005

Özellikler
    İşlemci Teknolojisi Fusion
    İşlemci Hızı 1 GHz
    Hafıza (RAM) Kapasitesi 1024 MB
    Sabit Disk Kapasitesi 320 GB
    Hafıza (RAM) Tipi DDR3
    İşlemci Markası AMD
    VGA Chipset Markası AMD
    VGA Chipset Modeli HD6250
    Ekran Boyu 10.1 inch
    Monitör Tipi LED
    İşletim Sistemi Win 7 Starter
    Ağırlık 1250 gr

ya da atom islemcili packard bell
    PACKARD BELL NEBO SİYAH INTEL ATOM N570 1.66GHZ

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/packard-bell-dot-se-571tk-nebo-siyah-intel-atom-n570-1.66ghz-1024mb-250gb-intel-gma3150-10.1-cam-w7str/productdetails.aspx?I_ID=55811

Özellikler
    İşlemci Teknolojisi Intel® Atom™ Islemci
    İşlemci Numarası N570
    İşlemci Hızı 1.66 GHz
    İşlemci Ön Bellek 1 MB
    Hafıza (RAM) Kapasitesi 1 GB
    Sabit Disk Kapasitesi 250 Gb
    İşlemci Markası INTEL
    VGA Chipset Markası INTEL
    VGA Chipset Modeli GMA3150
    Ekran Boyu 10,10 inch
    Maksimum Çözünürlük 1024 x 600
    Mobil Özellikler Kart Okuyucu, Wireless, Kamera
    İşletim Sistemi Win 7 Starter
    Ağırlık 1.25 Kg

480tl

• Başlığı tekrar güncelledim. Şimdilik çok kısıtlı sayıda modele yer veriyorum. Açıklamaları da henüz eklemedim. Ultrabook modellerini de ekleyeceğim ilerleyen zamanlarda.
  • SAMSUNG NC 111 AO2TR ile N150-JPOXTR arasında ne fark var anlayan var mı acaba? sadece kasa farkı mı?bütün özellikleri aynı gibi gördüğüm kadarıyla
  • Donanım olarak aynılar ama pilleri kaç hücreli, buna bakmak lazım. Bir ihtimal orada fark olabilir. Değilse zaten zevk meselesi, herhangi birini seçebilirsiniz.
  • 12.1" modeller içerisinde harici ekran kartlı modeller bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahti24

12.1" modeller içerisinde harici ekran kartlı modeller bekliyorum

O boyuttaki modellerde pek mümkün değil. Gerek Intel ve AMD'nin yeni nesil işlemcilerde taşınabilirliğe ağırlık vermesi, gerekse de harici ekran kartlarının sıcaklık, ağırlık ve pil ömrüne olumsuz etki yapmaları nedeniyle artık harici ekran kartı tercih edilmiyor bu boyutlarda.

Bütçenize göre ultrabook bakabilirsiniz. Oyunlara çok meraklı değilseniz, ilk sayfanın en altındaki Asus iyi bir seçenek. Intel HD 3000 grafik yongası da aşağı yukarı nVidia GT 320M seviyesinde.
  • Başlık güncellenmiştir. Yeni modeller geldikçe eklemeye çalışacağım. Aldığınız duyumları ve okuduğunuz haberleri burada paylaşırsanız, başlık daha iyi noktalara gelecektir arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive_man

sıralamaya
    http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/notebook/63/125032031/sony_vaio_vpcyb3v1e_s_ceu_notebook#TeknosaStoreInMap

şu leptopta eklenmeli :) en iyi netbook şuanda.

En iyi netbook diye bir şey söz konusu değil ama E-350 işlemcili model Sanalmarketim stoklarında kalmadığı için ekliyorum. Aradaki 250-300 liraya değecek bir fark yok normalde, o yüzden eklemiyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: exclusive_man

sıralamaya
    http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/notebook/63/125032031/sony_vaio_vpcyb3v1e_s_ceu_notebook#TeknosaStoreInMap

şu leptopta eklenmeli :) en iyi netbook şuanda.

En iyi netbook diye bir şey söz konusu değil ama E-350 işlemcili model Sanalmarketim stoklarında kalmadığı için ekliyorum. Aradaki 250-300 liraya değecek bir fark yok normalde, o yüzden eklemiyordum.

Dostm öyle deme baya bi fark var sonuçlara bakarsan anlarsın.Ayrıca teknosada e350 işlemcili modelide varhttp://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/notebook/63/125031963/sony_vpcyb2m1e_s_ceu_notebook buyur ekleyiver,ikisi koy bence almak isteyen istediğini alsın.

• Sonuçlara baktım ben zaten. Günlük kullanımda hissedilecek farklar değil bunlar. Benchmark işiyle uğraşanlar falan ilgilenir en fazla. 1000 lira bile fazlayken 1300 liralık ürün önermek istemem. Bilgisayarın o kadar etmesi abes her şekilde. Samsung U2B350'nin Core i3 2310M'li modeli 1387 liradan satılıyor. VAIO'yu cebinden çıkarır birkaç defa performans olarak. İlk sayfada duruyor ürün. Üstelik bir ultrabook olmasına rağmen boyut olarak neredeyse aynılar VAIO YB ile.

Güya AMD'nin Fusion'ları ucuz olacaktı... Fakat değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 29 Aralık 2011; 18:34:13 >
  • eşime bir netbook alıcam 400-450 TL civarı olsun.. zarif, hafif , ince,ısınma sorunu ,pil süresi sorunu ve ses düşüklüğü sorunu olmayan ve teknik servisi ilgili olan bir tavsiye bekliyorum kardeşler..
  • kardeşim istediğiniz niteliklerde bir netbook bulursanız burayada yazın bizide haberdar edin. bizde faydalanalım. :)
  • jayjay kardeş bana da bi öneride bulunur musun?
  • Arkadaşlar ben gerekli açıklamalarla birlikte liste halinde ilk sayfaya yazdım. Sipariş tadında öneri istemeyin, hem çok kötü bir görüntü oluşturuyor, hem de başkalarını da bu şekilde istek yapmaya yönlendiriyor.
  • Tebrikler güzel konu biraz daha süslenebilir tabii ki
  • arkadaşlar asus 1215n almak istiyorum sizce bu netbook nasıl sorunu özellikle şarjı vb bildiklerinizi paylaşabilir misiniz ?Veya sizin bu donanımlara sahip başka marka netbook tavsiyeleriniz şimdiden teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.