Şimdi Ara

fixnet kullanan var mı 1 ay kullanacağım yoksa ttnet mi alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ay kullanıp kapattıracağım 16 mbit akk sız tarife 129 tl aktivasyon ücreti 30 tl 1 ay interneti sömüreceğim için akksiz bu uygundu müşteri temsilcisiyle konuştum ama tereddütlerim var tavsiye verebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıkıntı olmaz altyapın iyiyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsusZenfone

Sıkıntı olmaz altyapın iyiyse.

endisem daha cok baglanti koplamalariyla ilgili bir de kapattirirken ugrastirmalari
  • speedyrazor kullanıcısına yanıt
    İptal talebinde bulunduktan 24 saat içinde bağlantınızı kesip faturalandırmayı durdurmaları gerekiyor bunun takipçisi olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 1 Şubat 2015; 12:49:27 >
  • speedyrazor kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yoksa birşey olmaz iptal etmiyor diye birsey yok yok oyle bir dunya.

• Faks yoluyla dilekçenizi ulaştırdıktan sonra 24 saat içerisinde kapatmak zorundalar.
    Gerekli ücretleri ödedikten sonra niye sıkıntı olsun.
  • interneti her yıl 4 ay kullanıp kapattırıyorum birçok zorluk yaşadım kapatma işlemini 2 gün bilerek sarkıttıkları için 1 ay fazla fatura ödediğim de oldu kapatma işlemini geçtim bağlantı sorunları yaşayabilirim bu gibi durumlarda böyle şirketlerle sorunun çözülmesi zaman alabiliyor ben sadece forumda kullanan var mı diye merak ettim eğer içime sinmesse yarın ttnet e gidip imza atacağım

zaten telefon edince karşı tarafın konuşmasından bile bazı şeyleri anlayabiliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyrazor -- 1 Şubat 2015; 13:54:01 >
  • Arkadaşım o bahsettiğin durum yüzünden BTK tarafından düzenleme yapıldı zaten.
    O yüzden yazdıklarım geçerli. Eskiden 1 hafta süren kapama işlemi artık 24 saatte oluyor.
    Hatta TTNet tarafında anında hizmete kapanıyor. Telefon açtıklarında iknayı kabul etmezseniz hizmetiniz tamamen sonlanıyor.
    İlk başvurduğunuz tarih itibariyle faturalandırma yapılıyor.
  • Turkforce T kullanıcısına yanıt
    aynen öyle btk bu konuyu çok sıkı tutuyor artık.Bu sebeple çoğu firma günlük fatura hesap sistemine geçti

• Bende senin gibi yaptım 1 ay kullanıp kapattırdım dilekçi maille gönderdim mailden 1 saat sonra internet kapandı :) bir sonraki ayda fatura felan çıkmadı. O konuda tebrik ettim kendilerini.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.