Şimdi Ara

[FIX] RX580 CS:GO Yüksek Ayarda Düşük FPS sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bugün amcam için bir pc topladık, CS:GO delisi bir adam. Oyunu yüksek ayarlarda oynamak istiyor ancak topladığımız sistem yüksek ayarlarda 60-80 fps arası veriyor.
    Driverlar güncel, Win10 Pro x64 yüklü.

Yardımcı olabilecek olan var mı?

PC:
    Ryzen 7 2700X
    MSI RX580 8GB
    32GB 2666MHZ Crucial Ram
    Toshiba 240GB SSD
    MSI B450M PRO VDH Anakart

Edit Çözüm:

Cevaplarınız için teşekkürler sorunu çözdük. Ekran kartı driverını tekrar kurduk. Ardından oyunu TAM EKRAN PENCERELİ yerine TAM EKRAN çalıştırdık. Ve MSA yı ve eşyönsüz süzme ayarını kapattık. Şuan herşey high ayarda 250-300 FPS alıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodello -- 23 Ocak 2019; 20:17:40 >

• Tamamen oyunla alakalı allah belasını versin böyle oyunun. 1070 ile 500 fps alıyordum 1080ti aldım ardından şu an imzamdaki sistemle 100-120 fps alıyorum ekran kartı kullanımı %1-3 arası değişiyor. Format dışında herşeyi denedim yok düzelmiyor. Bi cs-go için formatla da uğraşmak istemiyorum. Bu sorunla karşılaşan çok insan gördüm çözümünü de bilen görmedim açıkçası.
  • Ayarlardan çoklu çekirdek kullanımının açık olduğuna dikkat edin . Ve smt yi kapatıp deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende o kadar fps alıyordum bu üçlü arabellek ayarını kapat şu an 350 fps alıyorum rx570 ile
  • İşlemciniz nedir Hocam bi de kapat derken orda bir sürü şey var hangisini seçtiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cevaplarınız için teşekkürler sorunu çözdük. Ekran kartı driverını tekrar kurduk. Ardından oyunu TAM EKRAN PENCERELİ yerine TAM EKRAN çalıştırdık. Ve MSA yı ve eşyönsüz süzme ayarını kapattık. Şuan herşey high ayarda 250-300 FPS alıyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.