Şimdi Ara

Fitwell premium %75 indirim (telefon uygulaması) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
4
Favori
6.446
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • buradan alırsak kendi hesabımıza nasıl aktive ediyoruz. satın al butonuna basınca direk ödeme sayfasına yönlerdiriyor
  • valla gaza gelip aldım bakalım 1 yıllık. yalnız otomatik yenileniyormuş iptal etmezsen. ben de kafa rahat olsun diye sanal kart ile aldım.
    bakalım bi işe yarayacak mı zaman gösterecek
  • Bittimi acaba

Your card has insufficient funds.

Diye hata veriyor. 32 lira limit tanımlıyorum çekmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 33 tanımla benden 32.6 gibi çektiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ödeme yapılamıyor sistemlerinde sorun var.
  • bende 2 farklı kartla denedim çekmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Estranged.

Myfitnesspal varken para vermek zor geliyor.
    hacklendiğini ve 150 milyon kullanıcısının bilgilerinin çalındığını ancak 25 mart'ta anlayıp kullanıcılarını bilgilendiren uygulama
  • Merak edenler için uygulamanın bana tavsiye ettiği yemek planı. SS ekledim

Boy 1.75 / kilo 83 girdim

Not: önerileni uygulama imkanım olmadığı için, yediklerini ekliyorum. Program her konuda çok esnek, Aratıpta bulamayacağınız yiyecek yok gibi. Tüm fastfood markalarının menüleri dahi var.
    Fitwell premium %75 indirim (telefon uygulaması)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boffin -- 19 Nisan 2018; 20:12:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimy34

hacklendiğini ve 150 milyon kullanıcısının bilgilerinin çalındığını ancak 25 mart'ta anlayıp kullanıcılarını bilgilendiren uygulama

Alıntıları Göster
    kardeşim e mailimi internette aratınca üye olduğum neredeyse 10 siteden bilgilerim çalındı diyor. Ama birşey olduğunu görmedim. zaten kredi kartım yok bir şeyim yok.

• "An error occured. Please try again later"

Hata veriyor, alamadım :)=
  • alabilen var mı? iki farklı kartla denedim, ikisinde de boş sayfaya yönlendirdi. kartı denemek için 4 küsür tl çekti ama iade etmedi henüz.
  • Ben de web üzerinden satın aldım,fakat 1 gün kullandım.Diyetkolik isimli uygulamayı kullanıyordum ,ama FitWell i beğenmedim.Mail attım vazgeçtim paramı iade edin dedim.

Hemen parayı kartima iade ettiler.

Ama önemli olan iptal edildiği halde

halen premium olarak kullanıma açık

• bu fırsat ile satın almıştım, ancak uygulama içinden iptal edemiyorum(ios), mail attım vs ama çok lakayıt cevaplar ile geçiştiriyorlar. yeni üyelik ücreti 50.99 kesildi. var mı bu sorunu yaşayan başka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: san_jose

bu fırsat ile satın almıştım, ancak uygulama içinden iptal edemiyorum(ios), mail attım vs ama çok lakayıt cevaplar ile geçiştiriyorlar. yeni üyelik ücreti 50.99 kesildi. var mı bu sorunu yaşayan başka?
    Şu an fiyat yıllık 149 TL görünüyor ben de indirim bakıyorum açıkçası bu uygulama için. İos’ta aboneliklerde görünüyorsa oradan iptal edebilirsiniz. Ama iOS dışında aldıysanız bankanızla otomatik ödemeyi kapatmanız lazım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.